Bivsi bivse

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Ljudi sta mislite koliko prosli partneri ostave traga na vama?

Recimo ja sam malo testirao i od silnih zena sa kojima sam pricao, jedina koja mi je skroz interesantna je jedna cura koja ima 21 godinu. Naravno pazljiv sam sa njom, jer nije pokvarena kuja i nekako mi je ta njena spontanost jako privlacna, nema u njoj traga razocarenja. a ja takvu zasluzujem jer toga ni u meni nema.

Dakle ste vi mislite o tome i kako vi to vidite?
 
kad se osecas slabijim u odnosu na zene koje te citaju ko otvorenu knjigu, za sekund vide sve foliraze tvoje.
i onda se osecas jachim nad zenom od 21, ti sa 35. znaci manje vise si kukavica.

inace optimizam i veselost ili depresivan i mracan pogled na odnose, imaju vise veze sa karakterom
 
kad se osecas slabijim u odnosu na zene koje te citaju ko otvorenu knjigu, za sekund vide sve foliraze tvoje.
i onda se osecas jachim nad zenom od 21, ti sa 35. znaci manje vise si kukavica.


E slusaj, glupa si, cak se ni ne trudis biti pametna. Svaki put dolazis direkt mene napasti, jeri mas neki kompleks i toliko si crna da crnja ne mozes biti. Idi u svoj mrak,a mene pusti na miru.

Neverovatno koliko nesretni ljudi zavide i mrze ove sretne.

To samo na balkanu uspevaju zene takve koje stalno unose neko zlo i negativu u muskarca.
 
Poslednja izmena:
Ljudi sta mislite koliko prosli partneri ostave traga na vama?

Recimo ja sam malo testirao i od silnih zena sa kojima sam pricao, jedina koja mi je skroz interesantna je jedna cura koja ima 21 godinu. Naravno pazljiv sam sa njom, jer nije pokvarena kuja i nekako mi je ta njena spontanost jako privlacna, nema u njoj traga razocarenja. a ja takvu zasluzujem jer toga ni u meni nema.

Dakle ste vi mislite o tome i kako vi to vidite?

Slažem se da je mlada pichetina ukusnija baš zbog neiskvarenosti životom...i da takvu trebam oženiti.
 
Ljudi sta mislite koliko prosli partneri ostave traga na vama?

Recimo ja sam malo testirao i od silnih zena sa kojima sam pricao, jedina koja mi je skroz interesantna je jedna cura koja ima 21 godinu. Naravno pazljiv sam sa njom, jer nije pokvarena kuja i nekako mi je ta njena spontanost jako privlacna, nema u njoj traga razocarenja. a ja takvu zasluzujem jer toga ni u meni nema.

Dakle ste vi mislite o tome i kako vi to vidite?
Mislim da je ljudski da si ok prema toj devojčici, jer je i ona prema tebi.
A, opet msm da svi mi imamo neke tragove i lepe i loše, to je neizbežno. E, sad bar kolko ja kontam-neki ostanu zarobljeni demonima prošlosti, neki ne. Ali to ne opovrgava činjenicu ,,tragova."
 
E slusaj, glupa si, cak se ni ne trudis biti pametna. Svaki put dolazis direkt mene napasti, jeri mas neki kompleks i toliko si crna da crnja ne mozes biti. Idi u svoj mrak,a mene pusti na miru.

Neverovatno koliko nesretni ljudi zavide i mrze ove sretne.

To samo na balkanu uspevaju zene takve koje stalno unose neko zlo i negativu u muskarca.
ma jok, ja sam samo iskrena i bolje to ceni nego sto se palis i lazes sebe.
 
Mislim da je ljudski da si ok prema toj devojčici, jer je i ona prema tebi.
A, opet msm da svi mi imamo neke tragove i lepe i loše, to je neizbežno. E, sad bar kolko ja kontam-neki ostanu zarobljeni demonima prošlosti, neki ne. Ali to ne opovrgava činjenicu ,,tragova."

Slazem se, ali ja nisam imao vezu samo sam torbao. Znaci ja imam pravo biti sa takvom osobom, jer ja mojoj curi ne donosim negativu koju ona meni, osim ako ne nadjem neku mladju zar ne?
 
Ma ja to ne bi zenio, nego bi se malo osvezio njom nekoliko meseci. Kakva zenidba treba jos torbat razne pice. Imas vremena uci u bracna sranja, sto kasnije to bolje.

Pichka ti je ista kod svake cure, važnije ti je ono što si ti napisao u uvodnom postu za curu i svoj odnos s njom
 
Poslednja izmena:

Back
Top