Kojom brzinom vas zene umore kad im pridjete

Mene je jucer jedna umorila nakon dve recenice. Mi usli u klub i ja bez veze nesto pitao, jer se volim druziti, kad ona umesto da me odyebe na moju glupost ona krene pricu kako bi da mi svi spojimo stolove.:hahaha: Njoj je bas bilo hitno. A ja odmah vidim da tu ne vredi spajati stolove, jer ce nas zamarati.

Sta vi radite kad vas ona kojoj ste prisli umori, jel je otpilite kulturno ili ne?
....Simke ti znaš da sam ja fin i kulturan dečko..
 
E baš me interesuje koja ili koje su to reči?

Mene žena smori kad na prvu reč odbija svaki vid komunikacije.

pa ne mogu sad konkretno...ne mora biti poenta u riječi, nego u načinu kako je izgovori...može biti neka psovka, totalno neprimjerena, neki naziv za ženu npr, ako kaže "Mačko"...

a to s tvojom ženom...jao jao...to što odbija komunikaciju, nemoj mene pitati, no sebe;)
 
pa ne mogu sad konkretno...ne mora biti poenta u riječi, nego u načinu kako je izgovori...može biti neka psovka, totalno neprimjerena, neki naziv za ženu npr, ako kaže "Mačko"...

a to s tvojom ženom...jao jao...to što odbija komunikaciju, nemoj mene pitati, no sebe;)
Ma nit me čuje od buke, nit me vidi od mraka. Ni ne pokuša da posluša i pogleda.
Čim je njene visine nema priče..najmanje 2 glave iznad, e onda obrate pažnju.
 

Back
Top