Немања Шаровић (СРС) : Нема озбиљних доказа за изборну крађу

gost 280909

Poznat
Poruka
7.809
Немања Шаровић: Нисмо видели озбиљне доказе о изборној крађи
10. 05. 2012 21:41 | Танјуг
8
nemanja sarovic1 Немања Шаровић: Нисмо видели озбиљне доказе о изборној крађи

Немања Шаровић, потпредседник Српске радикалне странке (Фото: Вести)

Београд – Потпредседник Српске радикалне странке Немања Шаровић изјавио је данас да радикали неће подржати ниједног кандидата у другом кругу председничких избора.

„У другом кругу ми не можемо и нећемо да подржимо кандидате који према нашем мишљењу нуде иста решења. Уверен сам да би Николић био знатно горе решење од Тадића“, рекао је Шаровић на конференцији за новинаре.

Осврћући се на резултате недавно одржаних избора, Шаровић је рекао да ће у петак бити одржан председнички колегијум радикала на којем ће бити анализирани разлози „тешког изборног пораза“.

Шаровић је рекао да ће након тога бити организована Централно отаџбинска управа, на којој ће бити донета конкретна решења за „повратак радикала на велику сцену“.

На питање новинара да ли радикали попут осталих странака које нису прешле цензус имају приговор на легалност избора, он је рекао да радикали „нису видели озбиљне доказе о изборној крађи“.


http://www.vaseljenska.com/politika/nemanja-sarovic-nismo-videli-ozbiljne-dokaze-o-izbornoj-kradji/
 
Радикали су се изгледа помирили да су отишли у историју. Шешељ на жалост неће изаћи жив, Јуда их је преполовио, изгледа да немају више снаге за политичку борбу.

jedi krempite

ti znas nesto?

ne bi prepoznao jetija da ti dodje u skolu na cas, mislio bi da ti je to teca
 
Pa OEBS i EU su odavno rekli da su izbori bili izuzetno fer

To su nam relevantni svetski činioci, a ne neki seljaci iz Dveri

Ovaj mi je sumnjiv, terasko je zajubljen u njega
Dverjani-i-DSSovci.jpg
 
Pa OEBS i EU su odavno rekli da su izbori bili izuzetno fer

To su nam relevantni svetski činioci, a ne neki seljaci iz Dveri

Као да ме сунце огрејало кад се те видео. Тешко ми је било самом у борби против ових клерофашистичких фаланги на крсти.
 

Back
Top