DVERII, ukoliko i oni nisu insajderi, sada mogu da pokupe svo opoziciono clanstvo!!!

Mora se raskrinkti SRPSKA LJIGA DECENIJE,
posto su je , to je tacno, dveri svojim protestom protiv neregularnih izbora,
zatekle spustenih gaca!
Ali ljiga ne bi bila ljiga da se nije izvukla "saglasnoscu" sa Dverima i pristankom na drugi krug izbora!!!

Posto su ge Dveri zatekle spustenih gaca, samo oni mogu i da ga hebu!!!
Sve je na njima, gledamo ih!!!
 
Mora se raskrinkti SRPSKA LJIGA DECENIJE,
posto su je , to je tacno, dveri svojim protestom protiv neregularnih izbora,
zatekle spustenih gaca!
Ali ljiga ne bi bila ljiga da se nije izvukla "saglasnoscu" sa Dverima i pristankom na drugi krug izbora!!!

Posto su ge Dveri zatekle spustenih gaca, samo oni mogu i da ga hebu!!!
Sve je na njima, gledamo ih!!!
Nije samo na njima, vec i na nama. Obrusili su se svi na njih. Nadam se da ce istrajati.
 
Sramota za svu takozvanu opoziciju da otpor izbornoj kradji spadne na pokret koji je juče uplovio u političke vode.
Očigledno je da svi oni, kako Toma kaže...lepo žive.

Добро је да се коначно појавио неко.

JA sam tradicionalist pa cu i dalje da glasam DSS ... Dok neko ne prodje probu od minimum 5 godina sikane zapadnih gubernatora , ,,nasih ,, vlasti i placenickih medija nema trika da mu poverim glas ...

Поштено.

Primecujem da jos uvek nije Kostunica obavesten.

Не треба да се свађамо око партија. Гласачи ДСС-а имају сличан или исти став по многим питањима као симпатизери Дверјана.
 
Primecujem da jos uvek nije Kostunica obavesten.

Primecujem da Dveri nisu ispunile moje kriterije .. ali imaju dva plusa :

1. Spusteni su ispod cenzusa - sto MOZE da ukazuje da smetaju onima koji ovde kroje rezultet izbora

2. Clanstvo im je mlado , inteligentno i odise entuzijazmom i poletom - treba cetvoro ociju otvoriti ko im je u vrhu stranke

Sikanu zapada , ,, naseg ,, rezima i placenickih medija trpe manje od godinu dana .... a rekoh treba 5 godina ...
 
Poslednja izmena:
ЗВЕРИ ПРЕ

url


ДВЕРИ ПОСЛЕ

url
 
JA sam tradicionalist pa cu i dalje da glasam DSS ... Dok neko ne prodje probu od minimum 5 godina sikane zapadnih gubernatora , ,,nasih ,, vlasti i placenickih medija nema trika da mu poverim glas ...

To je u redu...samo ako čovek ima strpljenja čekati do Nove Godine kada će se Koštunije oglasiti sa tvrdnjom da ga jede neki crv sumnje u vezi majskih izbora.
 
Bolje sto se nije zaleteo da podrzi Tomine proteste ... tek onda bi bio ispaljen ko vrana ...

Lepi, nema li on clanstvo od povjerenja, nisu li nista sumnjivo primjetili!
Je li to sve bilo u redu pa su i oni prva tri dana cutali?????
A ako je sve bilo u redu........, koji su se moj tek poslje Dveri javljali, ne vredjaj sopstvenu inteligenciju!
 
To nisu bili Tomini protesti.

Pa nekakve dzakove je pokazivao .. kleo se da nece ici u drugi krug ... konsultovao se .. razmenjivao pisma .. Ladno mu je otpisano da se izjasni oko (ne)ulaska u EU i neutralnosti Srbije - al tu se onda Toma napravio neobavesten .... Sve nabojano me navodi na opravdani sumnji da mu Kostunica ama bas nista nije verovao ...
:lol:
Proteste Dveri sam podrzao , a podrzao ih je DSS ...
 
Pa nekakve dzakove je pokazivao .. kleo se da nece ici u drugi krug ... konsultovao se .. razmenjivao pisma .. Ladno mu je otpisano da se izjasni oko (ne)ulaska u EU i neutralnosti Srbije - al tu se onda Toma napravio neobavesten .... Sve nabojano me navodi na opravdani sumnji da mu Kostunica ama bas nista nije verovao ...
:lol:
Proteste Dveri sam podrzao , a podrzao ih je DSS ...

haha.. Nemoj me zasmejavaš brate, pa ko da mu veruje, kad on ne veruje, ni sam sebi :lol:
 
Ја не видим никакав разлог за неки антагонизам између Двери Срских и ДСС-а .Нико никога не тера да уђе у једну или другу странку,нити да се те странке спајају.Заједничка акција,ако се поклапају политички интереси је сасвим довољна.Двери као политичка странка теба да се доказују(на друштвеном плану они нису нови и доказали су се свих ових година).Засада им иде одлично.
 
Lepi, nema li on clanstvo od povjerenja, nisu li nista sumnjivo primjetili!
Je li to sve bilo u redu pa su i oni prva tri dana cutali?????
A ako je sve bilo u redu........, koji su se moj tek poslje Dveri javljali, ne vredjaj sopstvenu inteligenciju!

Pobednice , ja i ti se razumemo . Da si potpuno uveren da ne postoji BAS NIKAKVA mogucnost da i Dveri nisu rezultat nekog politickog inzenjeringa onih koji su nam skrojili izbore ne bi se u samom naslovu teme ogradio sa onim ,, ukoliko i oni nisu insajderi ,, .. jednostavno tesko je danas na politickoj sceni Srbije poverovati bilo kome za kratko vreme .. ja licno uvek glasam onog koga zapadni ambasadori , vlast i placenicki mediji najvise mrze i napadaju ..


Dverima , ponavljam , sve simpatije za ono sto su uradili posle ove svinjske kradje izbora i jos svinjskije izdaje glasaca opozicije od strane SNSa i Tomislava Nikolica ...

 
Poslednja izmena:

Back
Top