da li

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
neznam kaki naslov da nadenem temi, pa sam samo napiso upitni oblik...

dali u realnom životu ponekad upotrebite poneku vulgarnu reč, ili izbegavate...?

pitanje je upućeno osobama za koje je ovaj pedefe i namenjen, tj. ženama...mačosi, muške alapače, japiji i ostali kompleksaši stop...

iskreno se nadam da ona prosvetarka neće brže bolje da je zaključa i time izazove još veći gnev u meni upućen ka njoj, već da će je ostavi koji dan...da tvaše...
 
neznam kaki naslov da nadenem temi, pa sam samo napiso upitni oblik...

dali u realnom životu ponekad upotrebite poneku vulgarnu reč, ili izbegavate...?

pitanje je upućeno osobama za koje je ovaj pedefe i namenjen, tj. ženama...mačosi, muške alapače, japiji i ostali kompleksaši stop...

izbegavam
a ako psujem, onda je to pred bliskim ljudima :lol:

je l misliš na psovanje ili na vulgarne reči sexualne konotacije?
 
neznam kaki naslov da nadenem temi, pa sam samo napiso upitni oblik...

dali u realnom životu ponekad upotrebite poneku vulgarnu reč, ili izbegavate...?

pitanje je upućeno osobama za koje je ovaj pedefe i namenjen, tj. ženama...mačosi, muške alapače, japiji i ostali kompleksaši stop...

iskreno se nadam da ona prosvetarka neće brže bolje da je zaključa i time izazove još veći gnev u meni upućen ka njoj, već da će je ostavi koji dan...da tvaše...

... :lol:...

...da li su ti dali reputaciju...?
 
drugari...aj da razrešimo to oko dalija, pa da nastavimo dalje...

...dali i ostalo služi kao lakmus za budale, da ne kaem pametnjakoviće...ako razumeš šta oću da ti kaem...
hvala...ajmo sad o vulgarnosti, tj. o finosti...
 
kad govorim srpski, da - hbg i jbm mu misa, sto je vrhunac negodovanja - kad predjem na engleski f.ck umesto jao kad se udarim i wtf a na francuskom ne psujem uopste.
kad sam bila mladja desavalo se, a sada sve redje i redje, nekako nema potrebe.
 
kad govorim srpski, da - hbg i jbm mu misa, sto je vrhunac negodovanja - kad predjem na engleski f.ck umesto jao kad se udarim i wtf a na francuskom ne psujem uopste.
kad sam bila mladja desavalo se, a sada sve redje i redje, nekako nema potrebe.

i šta...sad če mi kaeš naleti ti čoek dok si na pešačkom, il ti neko drpi pederušu iz grackog i ti mu samo kaeš hbg...ništa majka sestra ovo ono...? :eek:
 

Back
Top