Napred Tomislave, što Srbin može da izdrži to niko ne može !

dbkapo

Veoma poznat
Poruka
11.819
Poštovani g-dine Tomislave, budući predsedniče.

Narod voli odlučne, one koji znaju šta je pravda i teže ka njoj bez obzira na cenu.
Znali smo za pravdu i kada smo 1991g. odlazili da pomognemo srpskom narodu u Istočnoj Slavoniji ne bojeći se posledica i kada smo se vraćali nazad sa verom i ponosom ispunjeni, čiste savesti da smo obaveli dužnost dostojnu svakog Srbina, neukaljanog obraza. U vama sam tada video odlučnost i istrajnost čoveka koji zna kuda i zašto ide.
Verujem da ljudi koji su danas oko vas to isto znaju, ali sam ubeđen da to nije dovoljno.
Potrebno je da svi građani znaju zašto idete u drugi krug izbora protiv žute aždaje pod neravnopravnim uslovima u kojima se grčevito služe svim raspoloživim im sredstvima, lažima, krađama i podmetačinama da vas onemoguće da postanete predsednik svih građana. U uslovima kada običnom narodu nisu dostupne pune informacije zbog masovnog spinovanja u javnosti i plasiranja iskrivljenih informacija potrebno je u pruženim vam sekundama u javnosti poslati kratku i jasnu poruku. Logičnu poruku izgovorenu odlučno, i glasno koja bi odjekivala i bila pokretač masa. Jer samo tako vas narod može razumeti i pokrenuti se.
Mislim da je poruka koju bi narod prihvatio posle svega što se desilo u procesu izbora bila jedina ispravna „ izbori su neregularni i moraju se preispitati i ponoviti ukoliko vi postanete predsednik“.

Setite se ovih reči i znaćete ko ih je gromko uzvikivao dok se jurišalo na utvrđenja jednog predgrađa. “Napred Srbi, što Srbin može da izdrži to niko ne može !”
:besna:
 
525021_440143956013075_100000524243317_95238455_952272737_n.jpg
 
Ја не знам што се дверјани ложе уопште, што су они очекивали? И ко је од њих нешто очекивао? Они су са собом повукли само екстремније гласаше ДСС и нешто мало млађих људи који вјерују да се они боре за ''породичне вриједности''.
 
Ја не знам што се дверјани ложе уопште, што су они очекивали? И ко је од њих нешто очекивао? Они су са собом повукли само екстремније гласаше ДСС и нешто мало млађих људи који вјерују да се они боре за ''породичне вриједности''.

Mrznja nema oci...


Sad su dobili i nove poklonike ujedinjene u toj mrznji, ali malo je kasno, prosli su izbori, posle boja koplje u trnje.
 
Радикали су смијурија, много ми је драго што су пропали...

Нисмо пропали и даље постојимо и на следећим изборима за четири године ако народ буде још постојао ево нас опет у праламенту јачи него икада.
 
Nisu ni imali program, jedini progam im je bio: Opljuni po Nikolicu, unistite Nikolica i Vucica- urlao vojvoda iz Haga, KO je unisten, neka vidi sam!

Срам те било али стварно срам те било !

Ма бре Тома је издао и продао кума а да неће Србију ,ништа се не разликује од Тадића .Потпуно иста БУРЖОАЗИЈА само онај несрећни Вучић
још бар мало поштења има ,ако има,и требада се одвоји Тома га третира као РОБА!

Било ми га жао у оној емисији са Ђииласом буквално јеца јер није градоначелник ,толике године једно што је добио јесте обечање да ће бити
градоналчелник Београда .Тома га вуцара као ПРИВАТНУ СВОЈИНУ И РОБА!
 
Dveri su mogle, jesu bile ubacene da miniraju, ali su tako i prosle!

Tako su ubacene da miniraju da ih ignorisu svi mediji. Prestani pricati kojesta.
Ja cu ipak odrzati svoje obecanje i glasati protiv Tadica u drugom krugu, mada mislim da glasanje u ovoj zemlji vise nema skoro nikakvu svrhu. Tek kada narod toliko popizdi da ih tri cetvrtine bude protiv ove vladajuce opcije, desice se promene, a tada ce Srbija biti toliko siromasna i razjebana da je niko nece moci popraviti.
 
Da sumiramo:

Protiv SNS-a:

Dveri

SRS

DSS

DS

LDP

URS

DS

SVM

Malo mnogo na jednog, ali to je ta "hrabrost", gomila bije jednog?

Nikad Srbi nisu bili takvi, ovo su neki novi, ja im ne pripadam i drago mi je zbog toga.

Stizu i KOMUNISTI, leeleeeeeeee, sad ima da nas nema:))))

Шта бре комунисти ,ми смо све избое БОЈКОТОВАЛИ јер сте сви и ви и ови са листе БУРЖОАЗИЈА!
 

Back
Top