САДРЖАЈ ШМЕКА

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Бели Анђео

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.978
Када сам ово видео смејао сам се три дана. Ради се о Пеђи Гњатићу познатијем као Мега Пеки који је у нашем крају познат због маније величине и комплекса више вредности.

Иначе вечити студент филозофије који је отворио "школу" завођења.


:rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Evo mu ga ortak iz pickup komjunitija :lol:
redneck_pickup.jpg



Get it? :per:
 
Када сам ово видео смејао сам се три дана. Ради се о Пеђи Гњатићу познатијем као Мега Пеки који је у нашем крају познат због маније величине и комплекса више вредности.

Иначе вечити студент филозофије који је отворио "школу" завођења.


:rotf::rotf::rotf::rotf:
NEODOLJIVO
 
Бивши члан Пекијеве школе каже овако:

Теша Тешановић, on 16 novembar 2009 - 10:53 , said:

Еvo bio sam na besplatnim casovima zavodjenja ..nista nadjemo se ja instruktor i ono on odmah meni da 1000 dinara kao da ja to njemu na kraju casa dam da ispadne kao i da ja placam radi utiska kod ucenika.kaze treba da dodje jedan njegov ucenik sada.ja krenem da razmisljam,hm ucenik kako li on izgleda,kroz glavu mi prolaze razne stvari tipa neki ruzni metalac,neki klosar ko zna kakva je to osoba koja placa ovome.kada dodje jedan covek sasvim pristojnog izgleda,29 godina,malcice sirih ramena i ok gradje,na sredini blago procelav,inace studira na etf-u apsolvent vezano za nemam pojma sta(posle kasnije je ispostavi da lik nije ni glup,mogao sam sa njim da pricam o aristotelovoj filozofiji i modernim teznjama u fizici).i onda krece teorijski deo casa.to se sastoji u tome sto mr proper se dere i prica kao fazone za muvanje,usput se stalno hvali svojim bivsim uspesima i onda obavezno navede kako je i on nekada bio neuspesan ali da je postao dobar i da je to imperativ svakog mushkarca.onda krece opet da prica fazone za muvanje ali pritom u tu ideju zavodjenja ubacuje pricu o platonovoj filozofiji,kantovoj etici i idejama dragosa kalajica.onda krece da prica kako ova njegova ideja majstora zavodjenja je pokusaj teznje ka niceovom nadcoveku,i kraju se sve zavrsava tako sto on stojeci zategnutih misica mlatara pesnicom i urla citate profesora dragosa kalajica.onda krece praktican deo,odveo nas na filozofski i isao je sprat po sprat i gde bi god video neku devojku koja ga pozaje otisao bi i pricao sa njom onako bezveze i onda se vratio i pricao kako je startovao i kako ona hoce da se **** sa njim ali on nece.ovaj lik se je deprimirao na kraju kada je video koliko je ovaj devojaka startovao na filozofskom.samo fora je u tome sto on njih zna,to je kao da ja pridjem nekoj mojoj drugarici i onda to racunam kao da sam majstor zavodjenja jer ja startujem.onda onaj njegov ucenik vise nije mogao i u prolazu je nekoj devojci sa filozofskog rekao cao i nasmejao se i pobegao.i onda se je vratio sav srecan kao jau jer vidis startovao sam je,i onda ga je instruktor hvalio "bravo,bravo tako treba to je prava stvar".onda nas je odveo na filoloski i tamo ja naterao tog ucenika da pridje nekoj devojci i on je pricao sa njom 5 minuta.lik se je vratio sav srecan,devojka nije htela da mu da broj ali je srecan sto je prisao pricao sa devojkom 5 minuta,lik nemoze da veruje ono prvi put u zivotu ovako.onda ispred faksa meni se jave neke dve drugarice i ja pricam sa njim.kada su otisle onaj procelavi ucenik meni odusevljeno "auu ******,tebe startuju ribe na ulici!!" ja njemu "to su mi drugarice" on "au ****** pa sta fali,sta bi ja dao da mene tako devojke startuju na ulici" ja njemu "ali to su mi drugarice" on "ali ****** jer si video kako dobre *****,kako lepo sto tebe startuju" ja "da ali to su mi drugarice" lik nastavlja da pricu,ja odustajem i cutim.onda mr proper instruktor nastavlja da nam demonstrira svoju moc,upada u pekaru i krece da prica viceve prodavacici i onda pobegne.onda startuje neku koja sedi nesto je pita kao gde je koja ulica i onda ode.onda kaze nama da mi sada moramo isto tako da bi vezbali.onaj lik se lozi i krece da na ulici startuje par devojaka da ih pita gde ide koji gradski,kako da dodje do koje ulice i slicne stvari.i tako onda dva sata lutamo beogradskim ulicama nista ne radimo.to je bio cas,jedno od najbizarnijih iskustava u mom zivotu.
 
Када сам ово видео смејао сам се три дана. Ради се о Пеђи Гњатићу познатијем као Мега Пеки који је у нашем крају познат због маније величине и комплекса више вредности.

Иначе вечити студент филозофије који је отворио "школу" завођења.


:rotf::rotf::rotf::rotf:

nisam pogledo i neću, jer ću se samo iznerviram...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top