Plava ili narandzasta sljaka?

A?

  • Narandzasta

  • Plava


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Plava,jer se loptica bolje prati na TV-u. Ali ipak,teniseri su kompetentniji da o tome govore. Mada mi je malo cudno,kako Berdihu i Federeru ne smeta,a Novaku i Nadalu pravi tolike probleme. ;)

Nista tu nije cudno, prvi su tzv-i ofanzivni a drugi defanzivni igraci, sam stil igre i kretanja igra veliku ulogu u tenisu kada je "podloga" u pitanju.
U velikoj prednosti su posebno igraci sa odlicnim servisom:neutral:
 
Plava boja sljake izgleda mi tako zamorno i vestacki.Mislim (da,jesm fan Novaka,ali...)da nije fer bilo prema Novaku zbog te plave sljake,jer je branio titulu koju je uzeo, da kazem, na normalnom terenu.Ali,neko mora biti prvi.Opet,sve pohvale Federeru,covek cuti i radi,a rezultat se uvek vidi.:hvala:
 
Plava sljaka je bolja. Nekada su loptice u tenisu bile bele, pa su promenjen u zute. Nekada uopste nisu postojale vestacke podloge, a danas turniri na takvim podlogama cine vecinu. Nekada se US Open igrao na travi i sljaci, a Australia Open na travi. Nekada je boja vestackih terena terena na AO bila zelena. Stvari u tenisu se menjaju. Nekada su se koristili i drveni reketi.
 

Back
Top