Партнерство Јутјуб-а у Србији

StefkeNS

Početnik
Poruka
12
Не знам да ли је већ била тема, ако јесте извињавам се....
Наиме, интересује ме да ли је могуће добити партнерство ако сам држављанин Србије. Чуо сам да поједине земље не могу добити партнерство, па ме интересује да ли је то истина. Знам процедуру око добијања партерства и све остало, само ме интересује да ли је могуће добити га ако сам из Србије.
Уколико знате неког ко има партерство, реците па ћу га контактирати.
Хвала унапред.
 
evo ovako,sa nekih drugih mesta i izvora sam saznao da je moguce,pre svega da nesto razjasnimo,ovo je sve iz druge ruke,ali postoji mogucnost da je veoma pouzdano,sta vise probacu i ja ovaj ili sledeci mesec pa cu videti i preneti proverene informacije
klasicno partnerstvo gde cete vi videti da ako ispunjavate njihove uslove (znaci u pogledu dnevnih pregleda,broja subscribe-ra,broja snimaka i td) aplicirati za partnerstvo pa cekate da vas prihvate ili ne izgleda da vise ne postoji,znaci imaju previse partnera i sada ce oni da vide ciji je kanal extra popularan pa ce mu oni slati obrazac za partnerstvo

e sad,posto je klasicno partnerstvo izbaceno uvedena je monetizacija klipova,u sustini nije kao partnerstvo ali imate reklame i dobijaju se pare kada neko klikne na reklamu sto je i najvaznije,caka je ta da ovu opciju imaju samo odredjene zemlje
Evo liste zemalja:
Australia, Brazil, Canada, Germany, Spain, France, the United Kingdom, Ireland, Israel, Italy, Japan, Mexico, the Netherlands, and the United States.

Kao sto vidite mi balkanci nismo tu,e sad mozete napraviti novi nalog i staviti da ste iz neke od ovih zemalja ili postojeci prepraviti ,i taj nalog povezite sa Adsens-om iz Srbije,Bosne ili odakle ste. Izgleda da ce ovo bez problema funkcionisati i da ce cekovi stizati kod nas
Samo sto bih se ja malo vise potrudio,pa bih se na YT nalog logovao sa IP adresom iz Nemacke ako nju stavim kao zemlju na yt nalogu,i sve bih to radio iz virtuelne masine da se ne bi mesali tracking kolacici sa host masinom,i VM bih samo koristio za logovanje na YT ,upload i ostalo
Sto se tice monetizacije evo vam
,ima reklame samo sto ja to jos nisam povezao sa adsensom tako da klikovi nista ne znace,ne idu pare,ono sto sam otkrio je da oni koji imaju muzicku podlogu sa YT koja je kao free,ti klipovi na mogu da imaju monetizaciju i reklame,i naravno treba se pridrzavati rigoroznih pravila u pogledu zabranjenog sadrzaja i autorskih prava

Ovaj komentar da se u Bosni moze postati partner ,ako mislis na kanal "retardinjosa" vlogera,sto reklamiraju klikanje na reklame i hvale se partnerstvom,mislim da je to cista laz,pre svega gde im je slika umesto imena kanala,partneri to imaju,ovo njihovo je obicna monetizacija,vidis da im je zemlja Germany,toliko o tome da su partneri
 
Izvini, moja greska, detaljno sam istrazio i saznao da je stavio drzavu Dansku, izgleda da YT dozvoljava takav vid partnerstva. Znaci sada svako moze da uzme i stavi neku stranicu drzavu i da postane partner iako je npr. iz Srbije ili BiH. Mogu ti garantovati da uploaduje klipove iz BiH znaci ip adresa Bosne ali ipak je partner. Ako neko ima jak kanal sa 1000sub, 1000 dnevno pregleda i preko 50videa neka mi se obrati na pm da mu posaljem stranicu za slanje zahtjeva za partnerstvo. Usput i ja na svome kanalu imam aktiviran monetize, trebao bih pri kraju mjeseca dobiti prvu isplatu..
 
Ok,cim ima onaj gore baner trebalo bi da je partner,ali kao sto vidis ne iz BiH .
Nego gledaj sad ovo,sinoc uzmem da napravim account na yt iz virtuelne masine koja nije ni pristupala internetu,namestena vremenska zona Australije,ip mi je iz Australije,proverio sam online,takodje i speedtest meri brzinu iz Sidneja ,znaci nema sanse da se vodim na Srbiju,i ulazim u pravljenje naloga kucam podatke i dolazim dole do zemlje i stoji Srbija :D ,pa kako,kako znaju ? Da se ni ne mucim sa prikrivanjem tragova ako znaju ko sam i odakle sam
 

Back
Top