Paralelne veze
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 84

Tema: Paralelne veze

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6200

Podrazumevano Paralelne veze

Prica mi prijateljica da je preko nekih poznanika saznala da joj decko zivi sa zenom i detetom opusteno a u vezi sa njom preko 2 god..pff razmisljam kako to da ljudi ne posumnjaju ako ne spavaju nonstop zajedno..iskusno covek balansiro verovatno uz price da mu posao zahteva odsustvo i putovanja..mozda ima po jos koju po raznim gradovima moze mu se..kontaktira ona njegovu zenu..i treba ne osudjujem je..mada ona rece da ne zeli pricati o tome..valjda veliki ulozi brak stan dete sta ti znam..ima neki stan gde su bili po par dana pa nije sumnjala..valjda dresiro zenu da ga ne zove..mada sigurno mu to nije prva kombinacija za koju zena saznaje..izgleda da bolje prolaze tako sto je veca potraznja bolji je fraer i nijedna da prekine..ta od koje je saznala se ladno nudila i trazila br iako zna da zivi sa zenom..koj im je kyrac a?mozete se staviti u situaciju da saznate da niste jedini i kakve bi mere primenili..da li bi vam uspelo da nekom zamazete oci i izbalansirate vise osoba istovremeno?
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Aktivan član wihor (avatar)
    Učlanjen
    14.09.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    13
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Re: Paralelne veze

to mi je bezveze, ja hocu da se i one vole medjusobno.
    -light of the ring-

Poznat
    Učlanjen
    30.09.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    234

U oba slucaja bi mi bilo jako zao moje zene.

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6200

i ja sam se zapitao ko je tu najvise najebo
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Buduća legenda ***Saint*** (avatar)
    Učlanjen
    24.06.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    17
    Reputaciona moć
    513

a možda ljudi imaju dogovor, možda i njegova žena ima nešto sa strane, tako funkcionišu i lepo im?

inače, mislim da su paralelne veze za ljude koji su površni i imaju previše slobodnog vremena.

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6200

pa ne da ima i zena onda bi on nju ubedio da nema nista sa zenom i nastavili bi..shatro je bas zauzet lik poslovan covek taman back up da ih moze seta kako mu se digne

Veoma poznat
    Učlanjen
    28.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ne verujem da je dogovor sa zenom...ma kakvi dogovori.
    Zamisli da si udata Saint i da li bi se tako dogovarala...

Učlanjen
    24.06.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    17
    Reputaciona moć
    513

Citat Original postavio vidana Pogledaj poruku
    Ne verujem da je dogovor sa zenom...ma kakvi dogovori.
    Zamisli da si udata Saint i da li bi se tako dogovarala...
    ako nema više emocija, ako me ništa više ne veže za njega sem dece, finansija tj.lepše živimo zajedno nego što bismo odvojeno, bilo bi mi svejedno.
    dok god je on otac svojoj deci i njih stavlja u prvi plan kao što bih ja dok ne odrastu i osamostale se.

Elita
    Učlanjen
    28.11.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Mogu samo da se stavim u situaciju te njegove žene, ali ne i te ,,sirote naivne" tvoje drugarice...Msm ako ima dečka-valjda je normalno da ga pozove i pošalje poruke i bez nekog dnevnog rasporeda. Zamisli nije joj palo na pamet da neke tamo ponići napiše sms: ,,želim te, tuca mi se itd..." Dakle, ona je znala da on ima ženu, a to je samo izjava za javnost-kako bi ispala jadna naivna, ali ohhhhhhhh sad je već kasno kada ga voli i on jadan nju voli i tako...Da nije debilno-bilo bi smešno.

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6200

Citat Original postavio AlterEgona Pogledaj poruku
    Mogu samo da se stavim u situaciju te njegove žene, ali ne i te ,,sirote naivne" tvoje drugarice...Msm ako ima dečka-valjda je normalno da ga pozove i pošalje poruke i bez nekog dnevnog rasporeda. Zamisli nije joj palo na pamet da neke tamo ponići napiše sms: ,,želim te, tuca mi se itd..." Dakle, ona je znala da on ima ženu, a to je samo izjava za javnost-kako bi ispala jadna naivna, ali ohhhhhhhh sad je već kasno kada ga voli i on jadan nju voli i tako...Da nije debilno-bilo bi smešno.
    nije 100% znala da zivi sa njom..standardna je prica da ima brak iza sebe i dete pa i da se vide povremeno..ali za nju zivi u stanu koji nema veze sa zenom..i na poslovnim je putovanjima cesto

Veoma poznat
    Učlanjen
    19.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Колико само има тих примера, где женско вара, где мушко вара.. Ја не знам шта то вас више чуди, мсм ја сам огуглао на то.. И да, успело би ми све што желим.

Elita
    Učlanjen
    28.11.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    nije 100% znala da zivi sa njom..standardna je prica da ima brak iza sebe i dete pa i da se vide povremeno..ali za nju zivi u stanu koji nema veze sa zenom..i na poslovnim je putovanjima cesto
    Ne verujem, ona kao žensko treba da ima ,,specijalne antenice intuicije" I zašto je dečko ne bi nazvao recimo u ponoć da joj kaže da je želi ili šta već. A, ako živi sam-da li je išla kod njega u gajbu? To joj nije palo na pamet.
    Ta mala laže, a ti joj veruješ. Više bih cenila žene koje kažu: ,,Tucam se sa oženjenim likom, to je moja stvar, nemojte da mi morališete" Nego takve kao ta o kojoj pišeš, što glumi naivu i još simpatije očekuje da pobere od okruženja.

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6200

Ne verujem, ona kao žensko treba da ima ,,specijalne antenice intuicije" I zašto je dečko ne bi nazvao recimo u ponoć da joj kaže da je želi ili šta već. A, ako živi sam-da li je išla kod njega u gajbu? To joj nije palo na pamet.
    Ta mala laže, a ti joj veruješ. Više bih cenila žene koje kažu: ,,Tucam se sa oženjenim likom, to je moja stvar, nemojte da mi morališete" Nego takve kao ta o kojoj pišeš, što glumi naivu i još simpatije očekuje da pobere od okruženja.
    zivela je po par da s njim na toj gajbi i sve normalno pozivi i vidjanje..predstavljanje prijateljima..uopste ona sad sebe ne predstavlja kao zrtvu da je znala ranije zvala bi zenu nema razloga sad

Veoma poznat
    Učlanjen
    19.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Зато што нису сви мушкарци исти, и зато што неко нпр нема трипове да зове некога у поноћ да би јој рекао био шта.

Elita
    Učlanjen
    28.11.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

zivela je po par da s njim na toj gajbi i sve normalno pozivi i vidjanje..predstavljanje prijateljima..uopste ona sad sebe ne predstavlja kao zrtvu da je znala ranije zvala bi zenu nema razloga sad
    Nema ona šta da uznemirava tu njegovu gospođu, koja sigurno zna da joj se muž jebendiše okolo, samo joj treba neka ćurkesi da je zove još...Nema ona ništa sa njegovom ženom.

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6200

Citat Original postavio Plja Pogledaj poruku
    Колико само има тих примера, где женско вара, где мушко вара.. Ја не знам шта то вас више чуди, мсм ја сам огуглао на то.. И да, успело би ми све што желим.
    ne i ja sam se smejao u pocetku i rekao da me uopste ne iznenadjuje kako mu je uspelo..posle malo da joj olaksam mada i ona zna da svi setaju po par njih opusteno i nijedna se ne buni..to ti je onaj fazon svi imaju slobodu da cirkaju kafice s drugaricama nikome ne peru ni kuvaju sve bez obaveza..al je onda dosao trenutak ozbiljnosti kad bi da se skrase i uozbilje al nemaju s kim

Veoma poznat
    Učlanjen
    19.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ne i ja sam se smejao u pocetku i rekao da me uopste ne iznenadjuje kako mu je uspelo..posle malo da joj olaksam mada i ona zna da svi setaju po par njih opusteno i nijedna se ne buni..to ti je onaj fazon svi imaju slobodu da cirkaju kafice s drugaricama nikome ne peru ni kuvaju sve bez obaveza..al je onda dosao trenutak ozbiljnosti kad bi da se skrase i uozbilje al nemaju s kim
    Ја обожавам такве, да понижавам наравно.

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6200

Nema ona šta da uznemirava tu njegovu gospođu, koja sigurno zna da joj se muž jebendiše okolo, samo joj treba neka ćurkesi da je zove još...Nema ona ništa sa njegovom ženom.
    sto da ne boli je patka treba svima da javi kakav je lik mozda jos nekog zavlaci..i ako zena ne zna nek sazna..ako ima muda oterace ga al ne verujem ima kesha verovatno

Elita
    Učlanjen
    28.11.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Plja Pogledaj poruku
    Зато што нису сви мушкарци исти, и зато што неко нпр нема трипове да зове некога у поноћ да би јој рекао био шта.
    Ma daj Plja, nisam mislila da je to normalno ili dokaz neke ljubavi, nego čisto onako, moglo je da se desi jednom, dva puta. Možda zbog bilo kakvog drugog razloga. Poenta je ustvari, ako se sa nekim zabavljaš-možda su ( je-ga) drmnula kola, pa ćeš mu javiti, otkud znam. .. Ne mislim na stalna ljubana cvrkutanja u to doba.

Elita
    Učlanjen
    28.11.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

sto da ne boli je patka treba svima da javi kakav je lik mozda jos nekog zavlaci..i ako zena ne zna nek sazna..ako ima muda oterace ga al ne verujem ima kesha verovatno
    Žena zna, to mogu da se kladim. Znači zna, možda ne obavezno i ko je ta mala, mada je i to moguće.
    Ako to traje neko vreme, a traje-žena zna.

Učlanjen
    24.06.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    17
    Reputaciona moć
    513

ne kapiram taj trend 'javljanja' ženi da joj je muž ovakav i onakav.. nema šanse da ona ne zna šta on radi.

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6200

i ja verujem da zna sta radi okolo i pristaje na to al opet sto samo ona da bude jebena nek mu zabiberi

Elita
    Učlanjen
    28.11.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ***Saint*** Pogledaj poruku
    ne kapiram taj trend 'javljanja' ženi da joj je muž ovakav i onakav.. nema šanse da ona ne zna šta on radi.
    Upravo o tome pričam.
    Mala bi možda da žena popizdi i šutne ga, onda se on malo naljuti, pa odljuti i posveti se maloj ( život i priključenija)...Jok, mala baš ceni njegovu ženu i iz samilosti bi to uradila-da joj otvori oči ufffffffffffff...Kao ova ne zna sa kakvom stokom živi...I tako...I uz to -mala nije sujetna, uopšte-ona to zbog jadne žene, blaaaa...

Elita
    Učlanjen
    28.11.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

i ja verujem da zna sta radi okolo i pristaje na to al opet sto samo ona da bude jebena nek mu zabiberi
    Ma svi su u takvim pričama jebeni. Posle hebanja nema kajanja. Ili ima ?

Poznat bezibre! (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    0

pa ako te to uzbuđuje možeš da imaš 5 veza istovremeno uljučujući brak
    niko nikog ne proverava u BIA-i