SEKS SE UCI

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
opet na onoj mojoj temi neko napisao- seks se uci... u kontekstu da FAKTICKI DOBAR SEKS MOZE DA BUDE UVEK I SA SVAKIM, PROSTO JER SE "NAUCI".

i opet je musko to napisalo....

i sad mi nije jasno....
prosto jer se ja ne salzem sa ovim.
mislim da sve zavisi od para kao takvog, koliko jedno drugom uopst eodgovaraju.
 
Ти си иначе јако битан фактор, па је јако битно када се ти не слажеш са нечим, то мора да није тачно чим ти кажеш тако.
 
opet na onoj mojoj temi neko napisao- seks se uci... u kontekstu da FAKTICKI DOBAR SEKS MOZE DA BUDE UVEK I SA SVAKIM, PROSTO JER SE "NAUCI".

i opet je musko to napisalo....

i sad mi nije jasno....
prosto jer se ja ne salzem sa ovim.
mislim da sve zavisi od para kao takvog, koliko jedno drugom uopst eodgovaraju.

Ma koliko to delovalo neverovatno , postoje inteligentni muškarci,koji prilično dobro shvataju ono što želiš da kažeš ( mada te neki od njih možda ignoriraju,jer ne vole da slušaju takve priče.Što ne znači da ne shvataju lošu priču,samo se prave blesavi. )
 
Poslednja izmena:
opet na onoj mojoj temi neko napisao- seks se uci... u kontekstu da FAKTICKI DOBAR SEKS MOZE DA BUDE UVEK I SA SVAKIM, PROSTO JER SE "NAUCI".

i opet je musko to napisalo....

i sad mi nije jasno....
prosto jer se ja ne salzem sa ovim.
mislim da sve zavisi od para kao takvog, koliko jedno drugom uopst eodgovaraju.
ne slazem se da je stvar u odgovaranju vec lozenju..a ono se prekida..zasto bi se prekidalo ako uvek isto odgovaramo jedno drugom u sexu..nebitno ostalo
 
opet na onoj mojoj temi neko napisao- seks se uci... u kontekstu da FAKTICKI DOBAR SEKS MOZE DA BUDE UVEK I SA SVAKIM, PROSTO JER SE "NAUCI".

i opet je musko to napisalo....

i sad mi nije jasno....
prosto jer se ja ne salzem sa ovim.
mislim da sve zavisi od para kao takvog, koliko jedno drugom uopst eodgovaraju.

Moze da se nauci,ali to ne znaci da ce taj seks biti kvalitetan duže vremena,za tako nesto treba strasti...
 
da se seks uci svi bi u nekim 30-tim, 40-tim bili eksperti. ne uci se, ili umes ili ne umes, ili ti odgovara partner ili ne
Ako imas pravi temperament i pravu partnerku , onda sve prsti .
Imao sam to dok sam bio prilicno neiskusan .Nisam primjetio da
iskustvo nesto doprinosi uzivanju , moze samo da se izgubi spontanost .
Najljepse mi je bilo sa djevojkom koja nije znala nista , ali je
bila u krevetu kao da joj je to poslednji dan zivota !
 
a nije u igri sam partner, koliko te probudi, koju vrstu strasti iz tebe izvuce, na sta te inspirise ili ne inspirise...?

naravno da jeste, ali opet stoji gore napisano, nesto imamo ili ne vec u sebi, ako smo svesni toga od nas zavisi kad cemo i kako da ga koristimo
partner moze da olaksa da to brze i lepse izadje iz nas, ali jednako mozemo sami to isto da ucinimo a druga strana ce i ako pocetno mozda nespretna morati da odgovori na to, sigurno i 100%
 
naravno da jeste, ali opet stoji gore napisano, nesto imamo ili ne vec u sebi, ako smo svesni toga od nas zavisi kad cemo i kako da ga koristimo
partner moze da olaksa da to brze i lepse izadje iz nas, ali jednako mozemo sami to isto da ucinimo a druga strana ce i ako pocetno mozda nespretna morati da odgovori na to, sigurno i 100%

:rotf:
 

Back
Top