Couple suicide

A pa upravo to može da se svrsta ovde, kad oćeš da počneš novi bunar po svaku cenu :lol: Mene je iskreno blam zbog drugih kada vidim njihove izbore posle raskida, ne znam kako ljudi padaju tako nisko a standardi se stropoštaju toliko, sve da bi što pre bili srećni i zajebbali onog drugog :per:

Na novi bunar ne mislim naci nekog po svaku cenu....mislim usmeriti tu energiju na druge stvari...o tome sam pisala...
zasto biti destruktivan...
 
Verovatno ste primetili da je period nakon raskida neke veze često odličan za nalaženje primera lošeg rasuđivanja dvoje bivših ljubavnika.. Ljudi rade najčudnije stvari i donose najiracionalnije odluke, prave neviđene gluposti i tako dalje :lol: Inat, pokušavanje da se "pobedi" u raskidu, dokazivanje onom bivšem, ima tu svega i svačega, često mi deluje da su to dvoje ko na rollercoaster-u :lol:

Imate li običaj da namerno radite glupe stvari posle raskida, šta vas (nas :lol:) tera na to, jeste li viđali takve razvoje događaja itd

pa ako bi se sjetio da sam bio u vezi i da sam raskinuo mozda bi i radio glupe stvari :mrgreen:
 
Verovatno ste primetili da je period nakon raskida neke veze često odličan za nalaženje primera lošeg rasuđivanja dvoje bivših ljubavnika.. Ljudi rade najčudnije stvari i donose najiracionalnije odluke, prave neviđene gluposti i tako dalje :lol: Inat, pokušavanje da se "pobedi" u raskidu, dokazivanje onom bivšem, ima tu svega i svačega, često mi deluje da su to dvoje ko na rollercoaster-u :lol:

Imate li običaj da namerno radite glupe stvari posle raskida, šta vas (nas :lol:) tera na to, jeste li viđali takve razvoje događaja itd
Moje ponasanje nakon raskida uvek je zavisilo od toga imam li jos uvek nekih emocija ili ne,da li sam povredjena,razocarana ili ravnodusna.
Na neke gluposti naterala me sujeta a na neke ljubomora i tuga :rida::kafa:
 

Back
Top