Ništa od akcija Telekoma od u iznosu od 71 evro!

ne verujem da je neko za njih glasao samo zbog tih obećanih akcija.
mnogo bre potcenjujete narod...
ljudi su očajni, malodušni, ogorčeni, demoralisani..hvataju se za svaku vidljivu slamku spasa svoje i egzistencije svoje porodice.
ne bih se tome previše rugala.

Doveli su ljude do bede i očaja, pa su nesrećnici prodavali glas za paketić namirnica.... Tužno.
 
ne verujem da je neko za njih glasao samo zbog tih obećanih akcija.
mnogo bre potcenjujete narod...
ljudi su očajni, malodušni, ogorčeni, demoralisani..hvataju se za svaku vidljivu slamku spasa svoje i egzistencije svoje porodice.
ne bih se tome previše rugala.


Pa glasaju x puta za iste hoštaplere i vucibatine?

I treba da budu očajni, malodušni, ogorčeni, demoralisani.

Ništa bolje i ne zaslužuju.
 
NOVA POLITIKA
piše : Branko Dragaš,13.05.2012

U tekstu Šta posle,koga sam napisao pre izbora, nagovestio sam šta će se dešavati posle izbora. Sve što sam predvideo počinje da se sprovodi. Nisam očekivao da će režim biti toliko brutalan i bahat.Nisu mogli da se suzdrže ni u vreme izborne tišine niti danas. U vreme izborne tišine režim Borisa Tadića je izašao sa informacijom da se vode pregovori oko prodaje Komercijalne banke.Danas su najavili,preko svog omiljenog konsultanta za strana ulaganja,koji je nepoznat nama iz poslovnog sveta, da treba,radi odbrane dinara, prodati EPS i Telekom.



Ekonomski ubica Božidar Đelić,smešni potrčko međunarodnih birokrata i klovn naše tranzicije, u toku predizborne tišine nam je najavio da nova vlada mora,nakon svog formiranja, odmah da pozove MMF. Korumpirani podlac Mirko Cvetković,koji je direktno učestvovao u privatizacionoj pljački, zbog toga je bio nagrađen premijerskom funkcijom, zatražio je juče da se hitno pozove MMF.
Hitno znači da je budžet prazan i da se dugovi u ovoj godini od 4,5 milijardi ne mogu vraćati.Naveo sam u svom tekstu šta će sve bitange na vlasti da pokušaju da rasprodaju.


Da li će uzurpator BT uspeti, u svom trećem mandatu, da uništi Srbiju?.....

http://www.dragas.biz/index.php?opt...nova-politika&catid=144:reagovanja&Itemid=123
 
Pa glasaju x puta za iste hoštaplere i vucibatine?

I treba da budu očajni, malodušni, ogorčeni, demoralisani i treba se sprdati sa njima.

Ništa bolje i ne zaslužuju.


mogao si da citiraš i franju tuđmana koji je rekao da je "narod stoka sitnog zuba" :lol:

mišljenja sam da je deo rešenja upravo u onih oko tri miliona hronično neopredeljenih koji već koji put apstiniraju izbore...i oni su narod:)
 

Back
Top