Albanac pokriva srpski dug

katana_blade

Zainteresovan član
Poruka
226
Prema pisanju lista "Koha ditore", Zhokgaj je potpisao ugovor s "Kosovskom elektroenergetskom korporacijom" da će sam platiti dug oko 400 Srba u Batusu, od juna 1999. Na osnovu tog potpisa, selu je posle više od tri meseca ponovo uključena struja, piše list.
Predstavnik Srba u Batusu Petar Savić potvrdio je da je Zogaj garant ugovora s KEK-om o izmirenju računa za struju žitelja tog sela, ali samo za mesec dana. Savić je rekao da je u ugovoru navedeno da 109 srpskih domaćinstava treba da plati 2.880 evra i da nije pominjano 77.000 evra, odnosno ukupan dug. Savić je dodao da treba pohvaliti Zogajevo angažovanje i rekao da se nada da će im sumu od 2.880 evra za tekući mesec obezbediti vlasti u Beogradu.

A, sta kazete, gde su sad one silne "patriote"????
 
Другови Зокс и Нексус су тулипани у рангу Димитрија Туцовића који је у недостатку реалног политичког става написао пар књига о угњетавању Албанаца од стране Срба, по њему то је процес који је почео још за време Отоманске империје.
Тулипани, вазда били и биће.

Умало да заборавим, свиђа ми се та фора с плаћањем струје, прво напујдам кере на тебе па те онда спашавам.
 
PAC-PAC:
Другови Зокс и Нексус су тулипани у рангу Димитрија Туцовића који је у недостатку реалног политичког става написао пар књига о угњетавању Албанаца од стране Срба, по њему то је процес који је почео још за време Отоманске империје.
Тулипани, вазда били и биће.

Умало да заборавим, свиђа ми се та фора с плаћањем струје, прво напујдам кере на тебе па те онда спашавам.

'oces da mi objasnis sta ti u mom prethodnom postu nije po volji...?
 
PAC-PAC:
Другови Зокс и Нексус су тулипани у рангу Димитрија Туцовића који је у недостатку реалног политичког става написао пар књига о угњетавању Албанаца од стране Срба, по њему то је процес који је почео још за време Отоманске империје.
Тулипани, вазда били и биће.

Умало да заборавим, свиђа ми се та фора с плаћањем струје, прво напујдам кере на тебе па те онда спашавам.
Odakle ti tvrdnja da je politicki stav Tucovica nerealan.Zar ti stvarno mislis da Albanci nisu bili ugnjetavani i tretirani kao gradjani drugog reda?
 
Драги моји Нексусе, није реч о једном посту већ о теби тулипане мој.

Зокс, ви комунци стварно немате ни грама разума, исто тако оправдавате и усташке злочине над Србима тако да нема намеру да се нешто уплићем у расправу с тобом по овом питању, твоје небулозе и више него довољно раде у прилог Истини.
 
PAC-PAC:
Драги моји Нексусе, није реч о једном посту већ о теби тулипане мој.

Зокс, ви комунци стварно немате ни грама разума, исто тако оправдавате и усташке злочине над Србима тако да нема намеру да се нешто уплићем у расправу с тобом по овом питању, твоје небулозе и више него довољно раде у прилог Истини.

Odakle ti ideja da opravdavam ustaske zlocine?
 
zox:
PAC-PAC:
Драги моји Нексусе, није реч о једном посту већ о теби тулипане мој.

Зокс, ви комунци стварно немате ни грама разума, исто тако оправдавате и усташке злочине над Србима тако да нема намеру да се нешто уплићем у расправу с тобом по овом питању, твоје небулозе и више него довољно раде у прилог Истини.

Odakle ti ideja da opravdavam ustaske zlocine?

Па због тога што сте заједно у тим злочинима.
Питај оног вашег што је за време рата био Брозов аташе у Загребу а сад ужива имунитет у Лондону који је Броза и довео на власт.
 

Back
Top