Čudan san

egzorcista

Ističe se
Poruka
2.674
Noćas sanjam, kao kokošije gnezdo ukopano u zemlju oko 50 cm a prečnik mu je oko 2 m, puno kokošijih jaja na kojima leži krava??? :eek: Jadna krava nema jednu nogu i ne može ni da siđe sa jaja, osim toga utroba joj je izvađena i unutra se vidi kao neki mehanizam koji je pokreće, neki sistem poluga, po kravi (koja je živa iako joj fali pola delova) šataju gomile mačaka a u blizini su i kokoške i petao. Meni je bilo žao krave da se muči pa sam uzeo petla (koji je u isto vreme i puška???) i repetirao ga (ručica za repetiranje mu se nalazila ispod desnog krila) :confused: metak mu je ušao u grlo (koje je i cev) i on nije više mogao da kukuriče. Prislonio sam petla uz kravu i hteo sam da opalim (obarač je petlu kod zadnjih nogu) ali sam shvatio da ako puknem metak će iz petlovog grla izleteti na njegovu glavu, tako da će poginuti i petao, onda mi je bilo žao petla pa sam ga pustio. Kad sam pogledao dole video sam da mi je krava u međuvremenu pobegla i to onako bez noge i utrobe. :eek: a one koke su počele da se zajednički guraju da legnu na jaja kojih je bila ogromna količina.
IMA LI NEKO NEKU IDEJU O ZNAČENJU SNA???:(
 
Slusaj znas li kako se tumaci i desifruje san, napr... sa psihijatrom? Znaci ne mozemo mi da ti desifrujemo tvoj san jer svako ima drugacije asocijacije.

Krenes redom sa slobodnim asocijacijama po delovima svog sna.

1.Gnezdo (sta ti pada na pamet?)
2. Jaja
3. Krava
4.Krava bez noge, krava bez utrobe.
5. Puska
6. Petao
7. itd......

Desifrujes jedno po jedno i sklapas u celinu.
 
Slusaj znas li kako se tumaci i desifruje san, napr... sa psihijatrom? Znaci ne mozemo mi da ti desifrujemo tvoj san jer svako ima drugacije asocijacije.

Krenes redom sa slobodnim asocijacijama po delovima svog sna.

1.Gnezdo (sta ti pada na pamet?)
2. Jaja
3. Krava
4.Krava bez noge, krava bez utrobe.
5. Puska
6. Petao
7. itd......

Desifrujes jedno po jedno i sklapas u celinu.

1.Gnezdo

Sanajti gnezda znači da ćete imati veselje u kući; ako imate u izgledu neki nov posao, prihvatite ga; ako sanjate prazno gnezdo - očekuje Vas gubitak; gnezdo puno jaja ili ptica - znači sreću.

2.Jaje

Izobilje, blagostanje; razbijeno jaje - neprilike; pokvareno jaje - nevolje, ogovaranje; ako kupujete jaja - razočaranje zbog neostvarenih želja; ako jedete jaja - očekuje Vas velika sreća u ljubavi.

3Krava je veoma pozitivan simbol u snu, označava sreću, puninu, ljubav i zadovoljstvo, prosperitet.

4.Mrtva, bolesna i neuhranjena krava označava da će vam budući planovi biti ugroženi i da je neophodno da se preduzmu dodatni koraci.

5.Puška

Ako pucate iz puške - izbegavajte silu u ostvarivanju svojih ciljeva! Oprez! Stvarno ste vrlo nervozni.

6.Petao

Bolest, svađa, teškoće u porodici ili na poslu.

7.Debela kokoška je znak sreće i uspeha.

Ako kokoška leži na jajima simbolizuje uspeh na poslu i širenje biznisa.

8.Mačka

Po starom verovanju crna mačka je simbol nesreće i opasnosti, mačak sa mačićima je znak neprijatnosti i bede.

ETO, AJ SAD ISKOMBINUJ. :rtfm:
 
ne, ne, ne..........

Sanovnik je nesto najgluplje sto postoji kod tumacenja snova. Cisto praznoverje.

Treba da sam imas asocijacije, ako ti je tesko uzmi paprir napisi gnezdo- onda sta ti prvo pada na pamet, itd..... kod ostali delova sna.



Mnogi gledaju sanovnik a tamo se lupeta, recimo ako sanjas zmiju to je po sanovniku neprijatelj, a po psihologiji i pravilu zmija u snu predstavlja muski polni organ.
 
Noćas sanjam, kao kokošije gnezdo ukopano u zemlju oko 50 cm a prečnik mu je oko 2 m, puno kokošijih jaja na kojima leži krava??? :eek: Jadna krava nema jednu nogu i ne može ni da siđe sa jaja, osim toga utroba joj je izvađena i unutra se vidi kao neki mehanizam koji je pokreće, neki sistem poluga, po kravi (koja je živa iako joj fali pola delova) šataju gomile mačaka a u blizini su i kokoške i petao. Meni je bilo žao krave da se muči pa sam uzeo petla (koji je u isto vreme i puška???) i repetirao ga (ručica za repetiranje mu se nalazila ispod desnog krila) :confused: metak mu je ušao u grlo (koje je i cev) i on nije više mogao da kukuriče. Prislonio sam petla uz kravu i hteo sam da opalim (obarač je petlu kod zadnjih nogu) ali sam shvatio da ako puknem metak će iz petlovog grla izleteti na njegovu glavu, tako da će poginuti i petao, onda mi je bilo žao petla pa sam ga pustio. Kad sam pogledao dole video sam da mi je krava u međuvremenu pobegla i to onako bez noge i utrobe. :eek: a one koke su počele da se zajednički guraju da legnu na jaja kojih je bila ogromna količina.
IMA LI NEKO NEKU IDEJU O ZNAČENJU SNA???:(

jeo si gmo jaja, sigurno je to.
 
san (ako je ovo san) ima jaku seksualnu konotaciju
ali čak i da nije san, priča je opet veoma seksualna

gnezdo, jaja, krava, pevac..sve je tu

reklo bi se ugrubo - da je prco nekog invalida i plašio se da mu ova ne zatrudni
 
Сањао сам змије, крокодиле, крв, батине, бомбардовање, и нисам се питао шта то значи, ти сањаш гнезно и цимаш се..
 
Bez veze je tumačiti bez slobodnih asocijacija snivača u vezi sa elementima sna i uvida u konkretnu situaciju u kojoj je snivač bio tih dana. Ako je stvarno san ovakav, a nije delimično ili potpuno izmišljen, bilo bi korisno da se protumači. Čini mi se da bi u tom slučaju bio značajan za snivača ....
 
Bez veze je tumačiti bez slobodnih asocijacija snivača u vezi sa elementima sna i uvida u konkretnu situaciju u kojoj je snivač bio tih dana. Ako je stvarno san ovakav, a nije delimično ili potpuno izmišljen, bilo bi korisno da se protumači. Čini mi se da bi u tom slučaju bio značajan za snivača ....

Nisu potrebne slobodne asocijacije jer su ovakvi elementi sna "univerzalni". Neko je već napisao da san ima jaku seksualnu konotaciju, a ja bih dodala i to da ima jake elemente nasilja/zlostavljanja.
 
IDEMO DALJE....noćašnji san (i nije izmišljen) :hvala:
Dakle, ovako je bilo:
Odem (u snu) da obiđem staru kuću u kojoj su rođeni moj pradeda, deda, otac (ja nisam ja sam prvi koji se rodio u bolnici). Kuća je zapaljena u onom ratu 90-tih koji Srbija nije vodila. Sad na tom mestu stoji gomila krša. Ja cunjam kroz krš i odjednom vidim neki ulaz u katakombe, uđem unutra kad tamo puno hodnika, ja iz jednog hodnika u drugi pa do jedne pećine, uđem u pećinu kad ona potpođena drvenim podom ima neki ormarić na kojem su prosute neke stare pare i na zidu požutela slika, priđem i pogledam kad ono slika Ivice Dačića ali stara bar 200 god????? :eek: ja još malo procunjam, skoknem po podu, daske šuplje zvone, iskrivim jednu kad ispod nje gomile dukata i nekih drugih starih para (znao sam ja da su moji bili hajduci al' ovolike pare....???) vratim ja dasku na mesto kad u pećinu počnu ulaziti Dačić i njegovo obezbeđenje, uskoro se napuni pećina, on daje neku izjavu za štampu kako je on navodno našao pećinu svojih predaka (laže, nismo rod :evil:) Ja shvatim da od njega i njegove ekipe za mene nema mesta u MOJOJ kući-pećini. Izađem ja neprimetno i prilikom izlaska vidim da je jedan stub nakrivljen, uzmem neku gredu koja je tu ležala zapnem za onaj stub i oborim ga. Cela katakomba se počne urušavati. Ja pobegnem napolje, oni ostanu zatrpani. Posle sedim na nekom kamenu ispred kuće, spasioci iskopavaju zatrpane a ja pričam sa nekim taksistom, kažem mu da sačeka dok ove odnesu pa da ja i on nastavimo kopati, jer će ovi kopati samo do leševa, a onda mi treba samo još malo dublje da zakopamo i eto dukata, on pristane da mi svoju vizit-kartu da ga nazovem kad se svi raziđu...i tu se probudim. :(
 
Noćas sanjam, kao kokošije gnezdo ukopano u zemlju oko 50 cm a prečnik mu je oko 2 m, puno kokošijih jaja na kojima leži krava??? :eek: Jadna krava nema jednu nogu i ne može ni da siđe sa jaja, osim toga utroba joj je izvađena i unutra se vidi kao neki mehanizam koji je pokreće, neki sistem poluga, po kravi (koja je živa iako joj fali pola delova) šataju gomile mačaka a u blizini su i kokoške i petao. Meni je bilo žao krave da se muči pa sam uzeo petla (koji je u isto vreme i puška???) i repetirao ga (ručica za repetiranje mu se nalazila ispod desnog krila) :confused: metak mu je ušao u grlo (koje je i cev) i on nije više mogao da kukuriče. Prislonio sam petla uz kravu i hteo sam da opalim (obarač je petlu kod zadnjih nogu) ali sam shvatio da ako puknem metak će iz petlovog grla izleteti na njegovu glavu, tako da će poginuti i petao, onda mi je bilo žao petla pa sam ga pustio. Kad sam pogledao dole video sam da mi je krava u međuvremenu pobegla i to onako bez noge i utrobe. :eek: a one koke su počele da se zajednički guraju da legnu na jaja kojih je bila ogromna količina.
IMA LI NEKO NEKU IDEJU O ZNAČENJU SNA???:(


Nemoj da gledaš horore pred spavanje.
 
Nisu potrebne slobodne asocijacije jer su ovakvi elementi sna "univerzalni". Neko je već napisao da san ima jaku seksualnu konotaciju, a ja bih dodala i to da ima jake elemente nasilja/zlostavljanja.

Da, ali se tako može doći samo do vrlo uopštenih, samo približnih i šturih zaključaka, koji su uglavnom samo na nivou pretpostavki. Detaljnije tumačenje je nešto drugo. Ono može da bude veoma korisno ... . Naravno, ako san nije izmišljen.
 
ovaj prvi san mi lici na tzv. mozdane snove koji nastaju zbog nakaradne obrade podataka primljenih tokom dana, koji nisu obradjeni i sl...
ponekad sam ih i ja imao, tako su konfuzni, psihicki zamaraju, cudno stanje...

ovaj drugi mi je obican, i sto ne bi islo Dacic i 90-e jos sad i policajac
 
Cuvena zamka. Kad ti neko, ko te ne zna, tumaci snove, vise ce reci o sebi nego o tebi. :D
Ali odlicnog matreijala ovde ima za tumacenje. Pa cak i da su izmisljene price...Te katakombe i stari slatnici-ocigledno Jungovi arhetipovi. I Dacic u toj prici! :D
 

Back
Top