Čudan san
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: Čudan san

Ističe se egzorcista (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    293

Podrazumevano Čudan san

Noćas sanjam, kao kokošije gnezdo ukopano u zemlju oko 50 cm a prečnik mu je oko 2 m, puno kokošijih jaja na kojima leži krava??? Jadna krava nema jednu nogu i ne može ni da siđe sa jaja, osim toga utroba joj je izvađena i unutra se vidi kao neki mehanizam koji je pokreće, neki sistem poluga, po kravi (koja je živa iako joj fali pola delova) šataju gomile mačaka a u blizini su i kokoške i petao. Meni je bilo žao krave da se muči pa sam uzeo petla (koji je u isto vreme i puška???) i repetirao ga (ručica za repetiranje mu se nalazila ispod desnog krila) metak mu je ušao u grlo (koje je i cev) i on nije više mogao da kukuriče. Prislonio sam petla uz kravu i hteo sam da opalim (obarač je petlu kod zadnjih nogu) ali sam shvatio da ako puknem metak će iz petlovog grla izleteti na njegovu glavu, tako da će poginuti i petao, onda mi je bilo žao petla pa sam ga pustio. Kad sam pogledao dole video sam da mi je krava u međuvremenu pobegla i to onako bez noge i utrobe. a one koke su počele da se zajednički guraju da legnu na jaja kojih je bila ogromna količina.
    IMA LI NEKO NEKU IDEJU O ZNAČENJU SNA???
    Remember...if you mess with me do not run, if you run you'll only die tired!

Poznat bezibre! (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Čudan san

nedostaje ti majčinska ljubav i očev autoritet

Učlanjen
    30.10.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    293

Citat Original postavio bezibre! Pogledaj poruku
    nedostaje ti majčinska ljubav i očev autoritet
    Al' ga protumači svaka ti čast.
    Poslednji put ažurirao/la egzorcista : 12.05.2012. u 10:29

Domaćin AlexandarNS (avatar)
    Učlanjen
    19.02.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    472

Slusaj znas li kako se tumaci i desifruje san, napr... sa psihijatrom? Znaci ne mozemo mi da ti desifrujemo tvoj san jer svako ima drugacije asocijacije.

Krenes redom sa slobodnim asocijacijama po delovima svog sna.

1.Gnezdo (sta ti pada na pamet?)
    2. Jaja
    3. Krava
    4.Krava bez noge, krava bez utrobe.
    5. Puska
    6. Petao
    7. itd......

Desifrujes jedno po jedno i sklapas u celinu.

Domaćin
    Učlanjen
    23.10.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio egzorcista Pogledaj poruku
    Al' ga protumači svaka ti čast.
    Profi

Učlanjen
    30.10.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    293

Citat Original postavio AlexandarNS Pogledaj poruku
    Slusaj znas li kako se tumaci i desifruje san, napr... sa psihijatrom? Znaci ne mozemo mi da ti desifrujemo tvoj san jer svako ima drugacije asocijacije.

Krenes redom sa slobodnim asocijacijama po delovima svog sna.

1.Gnezdo (sta ti pada na pamet?)
    2. Jaja
    3. Krava
    4.Krava bez noge, krava bez utrobe.
    5. Puska
    6. Petao
    7. itd......

Desifrujes jedno po jedno i sklapas u celinu.
    1.Gnezdo

Sanajti gnezda znači da ćete imati veselje u kući; ako imate u izgledu neki nov posao, prihvatite ga; ako sanjate prazno gnezdo - očekuje Vas gubitak; gnezdo puno jaja ili ptica - znači sreću.

2.Jaje

Izobilje, blagostanje; razbijeno jaje - neprilike; pokvareno jaje - nevolje, ogovaranje; ako kupujete jaja - razočaranje zbog neostvarenih želja; ako jedete jaja - očekuje Vas velika sreća u ljubavi.

3Krava je veoma pozitivan simbol u snu, označava sreću, puninu, ljubav i zadovoljstvo, prosperitet.

4.Mrtva, bolesna i neuhranjena krava označava da će vam budući planovi biti ugroženi i da je neophodno da se preduzmu dodatni koraci.

5.Puška

Ako pucate iz puške - izbegavajte silu u ostvarivanju svojih ciljeva! Oprez! Stvarno ste vrlo nervozni.

6.Petao

Bolest, svađa, teškoće u porodici ili na poslu.

7.Debela kokoška je znak sreće i uspeha.

Ako kokoška leži na jajima simbolizuje uspeh na poslu i širenje biznisa.

8.Mačka

Po starom verovanju crna mačka je simbol nesreće i opasnosti, mačak sa mačićima je znak neprijatnosti i bede.

ETO, AJ SAD ISKOMBINUJ.

Učlanjen
    19.02.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    472

ne, ne, ne..........

Sanovnik je nesto najgluplje sto postoji kod tumacenja snova. Cisto praznoverje.

Treba da sam imas asocijacije, ako ti je tesko uzmi paprir napisi gnezdo- onda sta ti prvo pada na pamet, itd..... kod ostali delova sna.

Mnogi gledaju sanovnik a tamo se lupeta, recimo ako sanjas zmiju to je po sanovniku neprijatelj, a po psihologiji i pravilu zmija u snu predstavlja muski polni organ.

Aktivan član wihor (avatar)
    Učlanjen
    14.09.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    13
    Reputaciona moć
    51

Noćas sanjam, kao kokošije gnezdo ukopano u zemlju oko 50 cm a prečnik mu je oko 2 m, puno kokošijih jaja na kojima leži krava??? Jadna krava nema jednu nogu i ne može ni da siđe sa jaja, osim toga utroba joj je izvađena i unutra se vidi kao neki mehanizam koji je pokreće, neki sistem poluga, po kravi (koja je živa iako joj fali pola delova) šataju gomile mačaka a u blizini su i kokoške i petao. Meni je bilo žao krave da se muči pa sam uzeo petla (koji je u isto vreme i puška???) i repetirao ga (ručica za repetiranje mu se nalazila ispod desnog krila) metak mu je ušao u grlo (koje je i cev) i on nije više mogao da kukuriče. Prislonio sam petla uz kravu i hteo sam da opalim (obarač je petlu kod zadnjih nogu) ali sam shvatio da ako puknem metak će iz petlovog grla izleteti na njegovu glavu, tako da će poginuti i petao, onda mi je bilo žao petla pa sam ga pustio. Kad sam pogledao dole video sam da mi je krava u međuvremenu pobegla i to onako bez noge i utrobe. a one koke su počele da se zajednički guraju da legnu na jaja kojih je bila ogromna količina.
    jeo si gmo jaja, sigurno je to.
    -light of the ring-

Elita ranjeni Zoro (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    32
    Reputaciona moć
    529

san (ako je ovo san) ima jaku seksualnu konotaciju
    ali čak i da nije san, priča je opet veoma seksualna

gnezdo, jaja, krava, pevac..sve je tu

reklo bi se ugrubo - da je prco nekog invalida i plašio se da mu ova ne zatrudni
    Sent from my Commodore 64

http://forum.krstarica.com/blog.php/102433

Elita
    Učlanjen
    15.10.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

onaj gmo chikin te potajno uzbudjuje

Učlanjen
    30.10.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    293

Citat Original postavio ranjeni Zoro Pogledaj poruku

reklo bi se ugrubo - da je prco nekog invalida i plašio se da mu ova ne zatrudni

ove što ja prcam su invalidne samo u mozak al' zato imaju noge do ušiju.

Veoma poznat
    Učlanjen
    19.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Сањао сам змије, крокодиле, крв, батине, бомбардовање, и нисам се питао шта то значи, ти сањаш гнезно и цимаш се..

Veoma poznat
    Učlanjen
    30.01.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio B.G.D.Lejdi Pogledaj poruku
    onaj gmo chikin te potajno uzbudjuje
    I ja sumnjam na Čikina,jer i kao da je pogoreo po glavi (od sunca-jašta),a i jaja su tu,a Čikin je poznat
    po jajima među kokoškama...KOMŠIJA DI SI! ! !?

Početnik
    Učlanjen
    29.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Bez veze je tumačiti bez slobodnih asocijacija snivača u vezi sa elementima sna i uvida u konkretnu situaciju u kojoj je snivač bio tih dana. Ako je stvarno san ovakav, a nije delimično ili potpuno izmišljen, bilo bi korisno da se protumači. Čini mi se da bi u tom slučaju bio značajan za snivača ....

Primećen član Astrid (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    72

Citat Original postavio Toki XY-57 Pogledaj poruku
    Bez veze je tumačiti bez slobodnih asocijacija snivača u vezi sa elementima sna i uvida u konkretnu situaciju u kojoj je snivač bio tih dana. Ako je stvarno san ovakav, a nije delimično ili potpuno izmišljen, bilo bi korisno da se protumači. Čini mi se da bi u tom slučaju bio značajan za snivača ....
    Nisu potrebne slobodne asocijacije jer su ovakvi elementi sna "univerzalni". Neko je već napisao da san ima jaku seksualnu konotaciju, a ja bih dodala i to da ima jake elemente nasilja/zlostavljanja.

Učlanjen
    30.10.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    293

IDEMO DALJE....noćašnji san (i nije izmišljen)
    Dakle, ovako je bilo:
    Odem (u snu) da obiđem staru kuću u kojoj su rođeni moj pradeda, deda, otac (ja nisam ja sam prvi koji se rodio u bolnici). Kuća je zapaljena u onom ratu 90-tih koji Srbija nije vodila. Sad na tom mestu stoji gomila krša. Ja cunjam kroz krš i odjednom vidim neki ulaz u katakombe, uđem unutra kad tamo puno hodnika, ja iz jednog hodnika u drugi pa do jedne pećine, uđem u pećinu kad ona potpođena drvenim podom ima neki ormarić na kojem su prosute neke stare pare i na zidu požutela slika, priđem i pogledam kad ono slika Ivice Dačića ali stara bar 200 god????? ja još malo procunjam, skoknem po podu, daske šuplje zvone, iskrivim jednu kad ispod nje gomile dukata i nekih drugih starih para (znao sam ja da su moji bili hajduci al' ovolike pare....???) vratim ja dasku na mesto kad u pećinu počnu ulaziti Dačić i njegovo obezbeđenje, uskoro se napuni pećina, on daje neku izjavu za štampu kako je on navodno našao pećinu svojih predaka (laže, nismo rod ) Ja shvatim da od njega i njegove ekipe za mene nema mesta u MOJOJ kući-pećini. Izađem ja neprimetno i prilikom izlaska vidim da je jedan stub nakrivljen, uzmem neku gredu koja je tu ležala zapnem za onaj stub i oborim ga. Cela katakomba se počne urušavati. Ja pobegnem napolje, oni ostanu zatrpani. Posle sedim na nekom kamenu ispred kuće, spasioci iskopavaju zatrpane a ja pričam sa nekim taksistom, kažem mu da sačeka dok ove odnesu pa da ja i on nastavimo kopati, jer će ovi kopati samo do leševa, a onda mi treba samo još malo dublje da zakopamo i eto dukata, on pristane da mi svoju vizit-kartu da ga nazovem kad se svi raziđu...i tu se probudim.

Veoma poznat
    Učlanjen
    30.01.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

A taksista je opet bio Ivica Dačić-Neuništivi...
    Bokte košmarčina...Ne zaglavljuj kasno u frižider...

Učlanjen
    19.02.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    472

Da si sanjao Dinkica umeso Dacica mozda bi ti i poverovao a ovaj san si izmislio.

Učlanjen
    30.10.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    293

Citat Original postavio ranjeni Zoro Pogledaj poruku

Biće da je ovaj Zoro u pravu. Ovih dana sam prco jednu žeMsku od 22 god. za 100€ i pukao kondom. Ostatak možete pročitati ovde: http://forum.krstarica.com/showthread.php/553184-Kada-kondom-pukne-I-dogovor-padne-)?p=21633579&viewfull=1#post21633579

Veoma poznat
    Učlanjen
    30.01.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Biće da je ovaj Zoro u pravu. Ovih dana sam prco jednu žeMsku od 22 god. za 100€ i pukao kondom. Ostatak možete pročitati ovde: http://forum.krstarica.com/showthread.php/553184-Kada-kondom-pukne-I-dogovor-padne-)?p=21633579&viewfull=1#post21633579
    Stvarno čudni snovi...polutivni...

Domaćin Djika junior (avatar)
    Učlanjen
    15.05.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    92

Nemoj da gledaš horore pred spavanje.

Učlanjen
    19.02.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    472

Citat Original postavio Djika junior Pogledaj poruku
    Nemoj da gledaš horore pred spavanje.
    Bolje nemoj toliko alkohola da "deres" pred spavanje.

Početnik
    Učlanjen
    29.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Zana Nimani Pogledaj poruku
    Nisu potrebne slobodne asocijacije jer su ovakvi elementi sna "univerzalni". Neko je već napisao da san ima jaku seksualnu konotaciju, a ja bih dodala i to da ima jake elemente nasilja/zlostavljanja.
    Da, ali se tako može doći samo do vrlo uopštenih, samo približnih i šturih zaključaka, koji su uglavnom samo na nivou pretpostavki. Detaljnije tumačenje je nešto drugo. Ono može da bude veoma korisno ... . Naravno, ako san nije izmišljen.

Zainteresovan član N0vembar (avatar)
    Učlanjen
    13.02.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

ovaj prvi san mi lici na tzv. mozdane snove koji nastaju zbog nakaradne obrade podataka primljenih tokom dana, koji nisu obradjeni i sl...
    ponekad sam ih i ja imao, tako su konfuzni, psihicki zamaraju, cudno stanje...

ovaj drugi mi je obican, i sto ne bi islo Dacic i 90-e jos sad i policajac

Domaćin
    Učlanjen
    04.09.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Cuvena zamka. Kad ti neko, ko te ne zna, tumaci snove, vise ce reci o sebi nego o tebi.
    Ali odlicnog matreijala ovde ima za tumacenje. Pa cak i da su izmisljene price...Te katakombe i stari slatnici-ocigledno Jungovi arhetipovi. I Dacic u toj prici!

Slične teme

1. Neostvareni san...............masta radi svasta
    Autor al u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 93
    Poslednja poruka: 13.04.2008., 16:42
  2. San
    Autor BAUK u forumu Književnost i jezik
    Odgovora: 133
    Poslednja poruka: 03.08.2005., 17:25
  3. Moj se san ostvario(samo za fanove Civ-a)
    Autor Corey u forumu Video igre
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 28.11.2004., 04:28
  4. MOJ INTIMNI SAN
    Autor The2ndSun u forumu Romantika
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 20.10.2004., 11:35

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku