Obama igrao košarku s Džordžom Klunijem
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Obama igrao košarku s Džordžom Klunijem

Domaćin Vesti Krstarice (avatar)
    Učlanjen
    05.05.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano Obama igrao košarku s Džordžom Klunijem

LOS ANDJELES, 11. maja 2012. (Beta-AFP) - Predsednik SAD odigrao je partiju basketa s Džordžom Klunijem u petak ujutro pre nego što je napustio Los Andjeles gde je prethodne večeri u domu glumca održana uspešna večera za sakupljanje sredstava za njegovu kampanju, rekao je zvaničnik Bele kuće.

Prema ovom neimenovanom zvaničniku, Obama je jutros u zoru otišao na košarkaški teren blizu hotela Beverli Hils u zapadnom delu Los Andjelesa i odigrao partiju svog omiljenog sporta, i to ne samo sa Klunijem nego i sa glumcem Tobijem Megvajerom, čuvenim Spajdermenom.

Kluni je u četvrtak uveče u bašti svoje vile u brdima Holivuda organizovao donatorsku večeru za 150 osoba. Rekordni prihod te večere, od skoro 15 miliona dolara, biće upotrebljen za finansiranje kampanje za izbor Obame za novi predsednički mandat.

U govoru kod Klunija, Obama se opkladio da može svog domaćina da pobedi u košarci kada je izjavio da se "taj tip hvali o svojoj veštini u basketu od kada ga znam".

On je, takodje šaleći se, odao priznanje glumcu i rekao da je on zaslužan za finansijski uspeh ovog dogadjaja. "Sakupili smo mnogo novca zato što svi vole Džordža", rekao je Obama.

"Ljudi mene vole, ali njega prosto obožavaju", dodao je američki predsednik, na opšti smeh gostiju, medju kojima su bili i glumci Džek Blek, Bili Kristal, Robert Dauni Džunior, Salma Hajek, Barbara Strejsand, kao i modna kreatorka Dajan fon Firstenberg.

Legenda
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Obama igrao košarku s Džordžom Klunijem

A,ja bac'o lopticu američkom stafordu !
    Svi amerikanci,osim mene....

Slične teme

1. Obama prestaje da trenira košarku