Kako da naučim da lažem?

Muškarac_bg

Zainteresovan član
Poruka
210
Ne spadam u grupu ljudi koji su smotani, koji neumeju da se snadju u životu. Čak šta više uvek sam se lepo snalazio u svemu što sam radio.
Par puta (2 puta 8) ) sam prevario devojku. Sve sam ja to lepo osmislio, ali kad mi je ona postavila par glupih pitanja ( gde si isao sa prijatellima na večeru ili kakva je klopa bila?) ja sam se toliko pogubio da je valjda ona odmah provalila da lažem. Naravno kasnije mi je to rekla. Drugi put kako je bilo neću ni da pričam jer je stvarno bilo odvratno.

Sve u svemu, ona mi je oprostila (prevarila je i ona mene jednom :x ) i od tada (ima dve godine) živimo u ljubavi kao što smo oduvek i živeli :wink: ).

Kako se vi snalazite u ovim situacijama? Jeste dobri lažovi ili ste loši u tome kao i ja?
 
Samo osmisliš što više sitnica i neverovatnih događaja... Mislim, nije da ja lažem :oops: :roll: , pa da zato znam 8)
A to, pa, da, to i ti jeste najveći promašaj, ne znaš šta ste jeli - kad lažeš, prvo ispričaš šta si jeo, šta je bilo dobro, a šta prepečeno ili neslano; koliko dugo ste čekali konobara, kako ste se smejali tome i bla-bla... Samo što više sitnica...
Najveći problem je kad se stvarno desi nešto zanimljivo, pa ti sto puta dođe na vrh jezika da ispričaš istinu :roll:
Eto, tako sam ja već nekom ispričala kako se laže, samo iz iskustva kako ja provaljujem laži; pa mi on sad ništa ne veruje :?
 
Muškarac_bg:
Sve sam ja to lepo osmislio, ali kad mi je ona postavila par GLUPIH pitanja ( gde si isao sa prijatellima na večeru ili kakva je klopa bila?) ja sam se toliko pogubio da je valjda ona odmah provalila da lažem.

Kako je tebe tesko pratiti, meni je jos uvek u glavi tvoj post gde devojka treba da bude obrazovana, ali da se 'ne pravi' pametna (ova ocigledno postavlja GLUPA pitanja! a da nadjes neku koja nista ne pita?) :lol:
I sta sada ti nama govoris, da te ona procita u sekundi i da ti mi damo savete kako uverljivije da je varas? :lol:
 
mishica:
Muškarac_bg:
Sve sam ja to lepo osmislio, ali kad mi je ona postavila par GLUPIH pitanja ( gde si isao sa prijatellima na večeru ili kakva je klopa bila?) ja sam se toliko pogubio da je valjda ona odmah provalila da lažem.

Kako je tebe tesko pratiti, meni je jos uvek u glavi tvoj post gde devojka treba da bude obrazovana, ali da se 'ne pravi' pametna (ova ocigledno postavlja GLUPA pitanja! a da nadjes neku koja nista ne pita?) :lol:
I sta sada ti nama govoris, da te ona procita u sekundi i da ti mi damo savete kako uverljivije da je varas? :lol:

E daj nemoj da kenjaš mnogo :lol: .

Nisam rekao glupa pitanja da bih rekao da mi je devojka glupa , nego glupa u smislu obična pitanja na koja bi trebao da lako daš lažan odgovor.
 
Muškarac_bg:
E daj nemoj da kenjaš mnogo :lol: .

Nisam rekao glupa pitanja da bih rekao da mi je devojka glupa , nego glupa u smislu obična pitanja na koja bi trebao da lako daš lažan odgovor.

Pa znam, ali nisam odolela :P
Ionako vodis 2:1, ako ti to nije dovoljno... a siguran si da je bas volis kad vec sada planiras povecanje gol razlike? :lol:
Ma naucices da je lazes bolje, sve se da nauciti praksom!
 
mishica:
Muškarac_bg:
E daj nemoj da kenjaš mnogo :lol: .

Nisam rekao glupa pitanja da bih rekao da mi je devojka glupa , nego glupa u smislu obična pitanja na koja bi trebao da lako daš lažan odgovor.

Pa znam, ali nisam odolela :P
Ionako vodis 2:1, ako ti to nije dovoljno... a siguran si da je bas volis kad vec sada planiras povecanje gol razlike? :lol:
Ma naucices da je lazes bolje, sve se da nauciti praksom!

Ne, shvatio sam koliko sam pogrešio :). Iskreno sam se pokajao (posle drugog švrljanja) i rekao : ˝ Nikad više!˝ 8)
 
mammy:
Muškarac_bg:
Ne, shvatio sam koliko sam pogrešio :). Iskreno sam se pokajao (posle drugog švrljanja) i rekao : ˝ Nikad više!˝ 8)

A to "nikad vise" jel' kazes iskreno il' lazes? :wink:

Najiskrenije!
Rekla mi je da ne treba njoj da se pravdam već da se pogledam u ogledalo i da kažem sam sebi šta mislim o svemu (rekao sam već da mi je devojka opasna pametnica :) ). To sam i uradio, shavtio sam da sam ispao ˝ pi***˝ i rekao sebi da pravi muškarac nikad nebi radio takve stvari iza leđa svojoj ˝lepšoj polovini˝.
I ona naravno vidi da ja to stvarno mislim( to vidim po tome koliko je opuštena i koliko mi veruje).

Iskreno sad bih pre pojeo ***** nego što bi je prevario.

P.S. Ovaj post sam postavio ne da bi me vi naučili kako da lažem , nego da vidim vaša iskustva . :wink:
 
Muškarac_bg:
mammy:
Muškarac_bg:
Ne, shvatio sam koliko sam pogrešio :). Iskreno sam se pokajao (posle drugog švrljanja) i rekao : ˝ Nikad više!˝ 8)

A to "nikad vise" jel' kazes iskreno il' lazes? :wink:

Najiskrenije!
Rekla mi je da ne treba njoj da se pravdam već da se pogledam u ogledalo i da kažem sam sebi šta mislim o svemu (rekao sam već da mi je devojka opasna pametnica :) ). To sam i uradio, shavtio sam da sam ispao ˝ pi***˝ i rekao sebi da pravi muškarac nikad nebi radio takve stvari iza leđa svojoj ˝lepšoj polovini˝.
I ona naravno vidi da ja to stvarno mislim( to vidim po tome koliko je opuštena i koliko mi veruje).

Iskreno sad bih pre pojeo ***** nego što bi je prevario.

P.S. Ovaj post sam postavio ne da bi me vi naučili kako da lažem , nego da vidim vaša iskustva . :wink:

UUUUUUU.Odličan si. Da si sasvim raščistio sa sobom i sa tim događajem , jednostavno bi sve zaboravio. Meni se čini da trenutno najbolje lazes sebe. Imam osećaj da bi ti rado treći put, al ovaj put bez greške. Srećno!

PS Za pocetak si odličan, uspeo si malo da nas zavaras. :P
 
PINOKIO....
od laganja raste nos,a ne polni organ!
sramota, kakav ces ti covek da postanes kada vec sada varas i jos nemas muda da priznas,ako si frajer,reci joj,pa ako joj ne odgovara nek ide...
mislim****
 
Muškarac_bg:
He-He-He Baš ste me nasmejali ovim ˝ psiho-analitičkim˝ odgovorima. :lol: :D :lol:
Ma to je talenat sa kojim se treba roditi :wink: Moj komsija celu noc nije dosao kuci, javna je tajna da ima ljubavnicu...zena ga napala s vrata pa gde si kud si koliko traje taj tvoj poslvni sastanak i sl. a on specijalista za laz vec smislio sta da joj kaze kad dodje...Prolazio pored prodavnice kopio joj neki keks sto se proizvodi u nekom mestu Crvenka i kad se ona izvikala on joj zacepi usta...Kako te nije sramota da se deres...evo vidis celu noc sam proveo sa direktorom iz fabrike keksa u Crvenki i covek mi na kraju dade ovaj keks i kaze ovo je poklon za vasu gospodju iz nase firme...i ti samo zvocaj zvocaj... :D E sledeci put nova prica...i tako godinama...A sto kazu nije strasno sto me lazes nego sto mislis da ti verujem...
 

Back
Top