Kako da naučim da lažem?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 44

Tema: Kako da naučim da lažem?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Kako da naučim da lažem?

Ne spadam u grupu ljudi koji su smotani, koji neumeju da se snadju u životu. Čak šta više uvek sam se lepo snalazio u svemu što sam radio.
    Par puta (2 puta 8) ) sam prevario devojku. Sve sam ja to lepo osmislio, ali kad mi je ona postavila par glupih pitanja ( gde si isao sa prijatellima na večeru ili kakva je klopa bila?) ja sam se toliko pogubio da je valjda ona odmah provalila da lažem. Naravno kasnije mi je to rekla. Drugi put kako je bilo neću ni da pričam jer je stvarno bilo odvratno.

Sve u svemu, ona mi je oprostila (prevarila je i ona mene jednom :x ) i od tada (ima dve godine) živimo u ljubavi kao što smo oduvek i živeli :wink: ).

Kako se vi snalazite u ovim situacijama? Jeste dobri lažovi ili ste loši u tome kao i ja?

Poznat mackica ns (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

Podrazumevano

Samo osmisliš što više sitnica i neverovatnih događaja... Mislim, nije da ja lažem ops: , pa da zato znam 8)
    A to, pa, da, to i ti jeste najveći promašaj, ne znaš šta ste jeli - kad lažeš, prvo ispričaš šta si jeo, šta je bilo dobro, a šta prepečeno ili neslano; koliko dugo ste čekali konobara, kako ste se smejali tome i bla-bla... Samo što više sitnica...
    Najveći problem je kad se stvarno desi nešto zanimljivo, pa ti sto puta dođe na vrh jezika da ispričaš istinu
    Eto, tako sam ja već nekom ispričala kako se laže, samo iz iskustva kako ja provaljujem laži; pa mi on sad ništa ne veruje :?

Guest

Podrazumevano Re: Kako da naučim da lažem?

Citat Original postavio Muškarac_bg
    Sve sam ja to lepo osmislio, ali kad mi je ona postavila par GLUPIH pitanja ( gde si isao sa prijatellima na večeru ili kakva je klopa bila?) ja sam se toliko pogubio da je valjda ona odmah provalila da lažem.
    Kako je tebe tesko pratiti, meni je jos uvek u glavi tvoj post gde devojka treba da bude obrazovana, ali da se 'ne pravi' pametna (ova ocigledno postavlja GLUPA pitanja! a da nadjes neku koja nista ne pita?)
    I sta sada ti nama govoris, da te ona procita u sekundi i da ti mi damo savete kako uverljivije da je varas?

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Kako se vi snalazite u ovim situacijama? Jeste dobri lažovi ili ste loši u tome kao i ja?
    ne znam daj neki test :?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Citat Original postavio mishica
    Sve sam ja to lepo osmislio, ali kad mi je ona postavila par GLUPIH pitanja ( gde si isao sa prijatellima na večeru ili kakva je klopa bila?) ja sam se toliko pogubio da je valjda ona odmah provalila da lažem.
    Kako je tebe tesko pratiti, meni je jos uvek u glavi tvoj post gde devojka treba da bude obrazovana, ali da se 'ne pravi' pametna (ova ocigledno postavlja GLUPA pitanja! a da nadjes neku koja nista ne pita?)
    I sta sada ti nama govoris, da te ona procita u sekundi i da ti mi damo savete kako uverljivije da je varas?
    E daj nemoj da kenjaš mnogo .

Nisam rekao glupa pitanja da bih rekao da mi je devojka glupa , nego glupa u smislu obična pitanja na koja bi trebao da lako daš lažan odgovor.

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ja ću samo da ti dam jednu malu sugestiju, kako da svoju samoproklamovanu savršenost ne kvariš sitnicama poput pogrešnog 'čak šta više'...
    Dakle, ili je čak ili je štaviše... Da, da, štaviše se zajedno piše...
    Pozdrav :wink:

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Nisam rekao glupa pitanja da bih rekao da mi je devojka glupa , nego glupa u smislu obična pitanja na koja bi trebao da lako daš lažan odgovor.
    ne :?

Guest

Podrazumevano

Pa znam, ali nisam odolela
    Ionako vodis 2:1, ako ti to nije dovoljno... a siguran si da je bas volis kad vec sada planiras povecanje gol razlike?
    Ma naucices da je lazes bolje, sve se da nauciti praksom!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Citat Original postavio mishica

Pa znam, ali nisam odolela
    Ionako vodis 2:1, ako ti to nije dovoljno... a siguran si da je bas volis kad vec sada planiras povecanje gol razlike?
    Ma naucices da je lazes bolje, sve se da nauciti praksom!
    Ne, shvatio sam koliko sam pogrešio . Iskreno sam se pokajao (posle drugog švrljanja) i rekao : ˝ Nikad više!˝ 8)

Poznat mammy (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano

Ne, shvatio sam koliko sam pogrešio . Iskreno sam se pokajao (posle drugog švrljanja) i rekao : ˝ Nikad više!˝ 8)
    A to "nikad vise" jel' kazes iskreno il' lazes? :wink:

Guest

Podrazumevano

Evo za pocetak, da bi uvezbao snalazenje u golicavim situacijama, pokusaj za pocetak naci pogodnije izraze u svom recniku (neces verovati, ali to pomaze)... mogu biti jaci, ubedljiviji, uverljiviji, mastovitiji, zanimljiviji i manje - jednostavni!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Citat Original postavio mammy
    Najiskrenije!
    Rekla mi je da ne treba njoj da se pravdam već da se pogledam u ogledalo i da kažem sam sebi šta mislim o svemu (rekao sam već da mi je devojka opasna pametnica ). To sam i uradio, shavtio sam da sam ispao ˝ pi***˝ i rekao sebi da pravi muškarac nikad nebi radio takve stvari iza leđa svojoj ˝lepšoj polovini˝.
    I ona naravno vidi da ja to stvarno mislim( to vidim po tome koliko je opuštena i koliko mi veruje).

Iskreno sad bih pre pojeo ***** nego što bi je prevario.

P.S. Ovaj post sam postavio ne da bi me vi naučili kako da lažem , nego da vidim vaša iskustva . :wink:

Početnik
    Učlanjen
    31.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio mammy
    Najiskrenije!
    Rekla mi je da ne treba njoj da se pravdam već da se pogledam u ogledalo i da kažem sam sebi šta mislim o svemu (rekao sam već da mi je devojka opasna pametnica ). To sam i uradio, shavtio sam da sam ispao ˝ pi***˝ i rekao sebi da pravi muškarac nikad nebi radio takve stvari iza leđa svojoj ˝lepšoj polovini˝.
    I ona naravno vidi da ja to stvarno mislim( to vidim po tome koliko je opuštena i koliko mi veruje).

Iskreno sad bih pre pojeo ***** nego što bi je prevario.

P.S. Ovaj post sam postavio ne da bi me vi naučili kako da lažem , nego da vidim vaša iskustva . :wink:
    UUUUUUU.Odličan si. Da si sasvim raščistio sa sobom i sa tim događajem , jednostavno bi sve zaboravio. Meni se čini da trenutno najbolje lazes sebe. Imam osećaj da bi ti rado treći put, al ovaj put bez greške. Srećno!

PS Za pocetak si odličan, uspeo si malo da nas zavaras.

xpajamacax
    Guest

Podrazumevano

PINOKIO....
    od laganja raste nos,a ne polni organ!
    sramota, kakav ces ti covek da postanes kada vec sada varas i jos nemas muda da priznas,ako si frajer,reci joj,pa ako joj ne odgovara nek ide...
    mislim****

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Ako mislis da nekog slazes i da tako ostane moras da imas u napred pripremljenu situaciju koju opisujes i da obezbedis logiku u celoj prici. Inace puca kad tad.
    Veruj meni.
    Ne pricam ja ovo za laganje partnera nego uopsteno. Svugde vazi isti princip.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

He-He-He Baš ste me nasmejali ovim ˝ psiho-analitičkim˝ odgovorima.

Aktivan član
    Učlanjen
    15.11.2004.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

kada hoces nekoga da slazes - ti mu reci istinu SAMO malo zameni neke cinjenice, koje ces lako da zapamtis. Tako ce tvoja prica lakse ostati neprovaljena cak i ako ti se posle nekog vremena postavi isto pitanje.

Ističe se sibirska (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Eh, kad bi moj brat posećivao ovaj forum...ispisao bi ti celu stranu...

DisMisaL
    Guest

Podrazumevano

Kako verovati iskusnom lažovu koji te uči da lažeš?

Iskusan S_K_V_O (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

Podrazumevano

Evo ja dajem casove, 10 evra dvocas, pa ko voli nek izvoli...necu svoje znanje dzaba da delim...mnogo je krvi proliveno i mnogo samara popijeno dok sam ja naucila kako da uspesno slazem... :wink:

DisMisaL
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio S_K_V_O
    ...mnogo je krvi proliveno i mnogo samara popijeno dok sam ja naucila kako da uspesno slazem... :wink:
    Ovo si slagala? Ili se zekiš?

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Ma to je talenat sa kojim se treba roditi :wink: Moj komsija celu noc nije dosao kuci, javna je tajna da ima ljubavnicu...zena ga napala s vrata pa gde si kud si koliko traje taj tvoj poslvni sastanak i sl. a on specijalista za laz vec smislio sta da joj kaze kad dodje...Prolazio pored prodavnice kopio joj neki keks sto se proizvodi u nekom mestu Crvenka i kad se ona izvikala on joj zacepi usta...Kako te nije sramota da se deres...evo vidis celu noc sam proveo sa direktorom iz fabrike keksa u Crvenki i covek mi na kraju dade ovaj keks i kaze ovo je poklon za vasu gospodju iz nase firme...i ti samo zvocaj zvocaj... E sledeci put nova prica...i tako godinama...A sto kazu nije strasno sto me lazes nego sto mislis da ti verujem...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.01.2005.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Naucices da lazes onda kad budes znao zasto to treba da radis u odredjenom trenutku.

Shag Ivory
    Guest

Podrazumevano

E, znam jednog ovde... sto je taj maher...
    Dodje mi da i sama uzmem par chasova .

Guest

Podrazumevano

To se ne uci, s tim se radja,a tehnika je ono sto se usput usavrsava
    Najsmesniji su mi oni koji misle da su je usavrsili, a i ovde ih ima

Slične teme

1. Kako da naucim?
    Autor dollar MC u forumu Softver
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 24.07.2004., 12:23
  2. Kako da naucim...?
    Autor computer u forumu Programiranje