Београд покрадоше, а ја да будем крив!
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Београд покрадоше, а ја да будем крив!

Veoma poznat dbkapo (avatar)
    Učlanjen
    24.03.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    168

Podrazumevano Београд покрадоше, а ја да будем крив!

Драган Вујевић

Sramota je da se zataškava lopovluk na Novom Beogradu i da mene na sajtu Sindikata optužuju da kradem milione sa Milenkovićem!
    Dragan Vujević, електронском поштом 02.01.2012
    Kakve ima veze ako je moj prijatelj vlasnik „Izolinivesta“, što često sedimo po nekim kafanama i što radi neke poslove sa Beogradom i sa Novim Beogradom!?
    Zašto mene optužuju da imam vanbračno dete, zar hoće brak i porodicu da mi unište pričama o ljubavnoj vezi sa mojom sekretaricom Danijelom?
    Zašto samo mene optužuju da sam nelegalno dozidao kuću na Bežanijskoj kosi!? Nisam ja kriv što Đilas i Tadić otvaraju novobeogradski sajam koji košta 60 hiljada evra i što čupaju neku ambroziju za 30 hiljada evra pa nas sada satanizuju na Novom Beogradu!
    Samo da se zna neću ja sam da odgovaram i budem kriv za sve, sve ću da kažem javno, dosta ste tražili da ćutim i ne talasam pa će se sve smiriti i zaboraviti!

U gradu ukradoše most od 400 miliona evra, a meni hoće da nature 100 hiljada evra na nos!

MOJA DECA I MOJA KUĆA SU MOJA STVAR!!!!!!!

http://www.novinar.de/2012/01/02/beograd-pokradose-a-ja-da-budem-kriv.html

To be or not to be......trt-mrt, zivot ili smrt.

Buduća legenda Han van Zem (avatar)
    Učlanjen
    23.11.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2187

Podrazumevano Re: Београд покрадоше, а ја да будем крив!

Ситна риба. У наредним данима очекујем нешто крупније примерке.
    Budi ono što jesi.

Veoma poznat dbkapo (avatar)
    Učlanjen
    24.03.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    168

Gradonačelnik Đilas mi je lično rekao da moram da izmislim kako znam i umem fiktivne radove na rekonstrukciji novobeogradskog bazena.
    Dragan Vujević, 23.04.2012
    Kao i mnogo puta do tada uvek sam mu poverljivo završavao sve poslove i posliće. Đilas je znao da sam ja bio direktor na tom bazenu i da mogu sve to da odradim tiho i kako on kaže i da to pošto radim sada u opštini mogu i tamo da sredim.
    Obzirom da su me moji zezali sa nelegalnom gradnjom svoje kuće na Bežanisjkoj Kosi zamolio sam Đilasa da mi obezbedi legalizaciju kako bi najzad rešio svoj stambeni problem, a i da imam ja neke koristi od završavanja poslova za Đilasa. Pokrio sam se sa papirom koji sam od njega jedva dobio napismeno, a koji je u prilogu gde se vidi da su fiktivni nepredviđeni radovi naređeni od strane Đilasa! Kada sam mu rekao da mogu da izmislim samo radove od oko 3 miliona dinara bio je jako besan, kao što on to zna i zapretio da će mi porušiti kuću na Bežanijskoj Kosi i da će me proterati sa gradske liste, a za opštinsku listu da moram da se krljam sa predsednikom opštine Milenkovićem.
    Od tada je sve krenulo naopako zbog prokleta 3 miliona dinara fiktivnih radova, a sve što sam uradio za njega i njegovog kuma se zaboravilo. Sve sam mu ja radio duple zavodne brojeve, duple knjige u nabavkama, sve sam mu sredio, sve završavao i sad tako!
    Nekako se smirio kada sam mu objasnio da je tako bolje, jer ću lakše namestiti malu nabavku do 3 miliona dinara koja ne mora da se javno oglašava i tako smo uradili za Đilasa, dokaz je u prilogu koji je potpisao predsednik opštine koji kad je video onu Đilasovu naredbu skroz prebledeo.
    Ako je Đilas mislio da me je zadovoljio sa time što me je ostavio na opštinskoj listi, a posle da me smeni za neki dan iz opštine kad prođu izbori, grdno se prevario, ma čik neka dođu kuću da mi ruše, ja sve papire imam da dokažem da su kriminalci i Đilas i svi
    To be or not to be......trt-mrt, zivot ili smrt.

Buduća legenda
    Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

haha ne dirajte coveka

Iskusan gost 47473 (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2006.
    Pol
    muški
    "The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist"
    Reputaciona moć
    0

Veoma poznat virtuelni (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    854

Citat Original postavio dbkapo Pogledaj poruku
    Gradonačelnik Đilas mi je lično rekao da moram da izmislim kako znam i umem fiktivne radove na rekonstrukciji novobeogradskog bazena.
    Dragan Vujević, 23.04.2012
    Kao i mnogo puta do tada uvek sam mu poverljivo završavao sve poslove i posliće. Đilas je znao da sam ja bio direktor na tom bazenu i da mogu sve to da odradim tiho i kako on kaže i da to pošto radim sada u opštini mogu i tamo da sredim.
    Obzirom da su me moji zezali sa nelegalnom gradnjom svoje kuće na Bežanisjkoj Kosi zamolio sam Đilasa da mi obezbedi legalizaciju kako bi najzad rešio svoj stambeni problem, a i da imam ja neke koristi od završavanja poslova za Đilasa. Pokrio sam se sa papirom koji sam od njega jedva dobio napismeno, a koji je u prilogu gde se vidi da su fiktivni nepredviđeni radovi naređeni od strane Đilasa! Kada sam mu rekao da mogu da izmislim samo radove od oko 3 miliona dinara bio je jako besan, kao što on to zna i zapretio da će mi porušiti kuću na Bežanijskoj Kosi i da će me proterati sa gradske liste, a za opštinsku listu da moram da se krljam sa predsednikom opštine Milenkovićem.
    Od tada je sve krenulo naopako zbog prokleta 3 miliona dinara fiktivnih radova, a sve što sam uradio za njega i njegovog kuma se zaboravilo. Sve sam mu ja radio duple zavodne brojeve, duple knjige u nabavkama, sve sam mu sredio, sve završavao i sad tako!
    Nekako se smirio kada sam mu objasnio da je tako bolje, jer ću lakše namestiti malu nabavku do 3 miliona dinara koja ne mora da se javno oglašava i tako smo uradili za Đilasa, dokaz je u prilogu koji je potpisao predsednik opštine koji kad je video onu Đilasovu naredbu skroz prebledeo.
    Ako je Đilas mislio da me je zadovoljio sa time što me je ostavio na opštinskoj listi, a posle da me smeni za neki dan iz opštine kad prođu izbori, grdno se prevario, ma čik neka dođu kuću da mi ruše, ja sve papire imam da dokažem da su kriminalci i Đilas i svi
    http://novibeogradafera.blogspot.com/

Ako moderator bude tražio link...

O mafijaškim dostignućima žutih na NBG...

Slične teme

1. Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 02.04.2006., 10:57
  2. Београд - Јерусалим
    Autor Marty Misterija u forumu Politika
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 15.11.2005., 19:40
  3. Младић- крив?
    Autor BodoniuS u forumu Politika
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 05.06.2005., 22:22
  4. Odgovora: 0