TADIĆ JE LOŠ, ALI OSTALI SU JOŠ GORI

Zhuangzi

Domaćin
Poruka
3.706
Pored ovakve debilne opozicije ima da vlada još sto godina. Treba da ih slavi. Toma stiropor, Koštunije tunjavi end neutralni, Šešelj šizofreni, Dveri fašizoidne. Ovakvu vlast mogu smeniti samo neki bolji od njih, a ne gori. Pa ovakva opozicija mu samo daje glasove, inače ko normalan bi glasao za Tadiju, osim da ne dođu još gori debili?
 
Pored ovakve debilne opozicije ima da vlada još sto godina. Treba da ih slavi. Toma stiropor, Koštunije tunjavi end neutralni, Šešelj šizofreni, Dveri fašizoidne. Ovakvu vlast mogu smeniti samo neki bolji od njih, a ne gori. Pa ovakva opozicija mu samo daje glasove, inače ko normalan bi glasao za Tadiju, osim da ne dođu još gori debili?

Samo ipak malo preispitaj rečnik.
 
Против Тадића би гласао би за усташког поглавника, барем би био оригинал а не копија. И то ретардирана.
Топаловић исто не долази у обзир јер је у рангу сеље Веље Илића и будале Мркоњића.
 
Poslednja izmena:
Pored ovakve debilne opozicije ima da vlada još sto godina. Treba da ih slavi. Toma stiropor, Koštunije tunjavi end neutralni, Šešelj šizofreni, Dveri fašizoidne. Ovakvu vlast mogu smeniti samo neki bolji od njih, a ne gori. Pa ovakva opozicija mu samo daje glasove, inače ko normalan bi glasao za Tadiju, osim da ne dođu još gori debili?

Да. Толико му опозиција даје гласова да је морао да покраде изборе. Пун погодак.
 
Да. Толико му опозиција даје гласова да је морао да покраде изборе. Пун погодак.
Pricu o kradji forsira Nikolic ne bi li mobilizirao opoziciju da glasa za njega u drugom krugu . Nece postici nista
vec ce mobilizirati i druge da glasaju protiv njega . Bice potucen do nogu i vjerovatno opet pricati o kradji da bi
opravdao svoj poraz .
 
Pricu o kradji forsira Nikolic ne bi li mobilizirao opoziciju da glasa za njega u drugom krugu . Nece postici nista
vec ce mobilizirati i druge da glasaju protiv njega . Bice potucen do nogu i vjerovatno opet pricati o kradji da bi
opravdao svoj poraz .

Не прича само Николић, већ сви осим ДС и СПС. ЛДП је излетео па се вратио.

А ко ће кога мобилизирати, то ћемо тек да видимо. :sad2:
 
Pored ovakve debilne opozicije ima da vlada još sto godina. Treba da ih slavi. Toma stiropor, Koštunije tunjavi end neutralni, Šešelj šizofreni, Dveri fašizoidne. Ovakvu vlast mogu smeniti samo neki bolji od njih, a ne gori. Pa ovakva opozicija mu samo daje glasove, inače ko normalan bi glasao za Tadiju, osim da ne dođu još gori debili?
Većinom se slažem.
Samo da pitam, na osnovu čega su Dveri fašizoidne? Mislim, ni meni se baš ne dopadaju previše, ali nekako mi pojam fašizam više ide uz Čedu i Čanka nego uz njih.
 
Pored ovakve debilne opozicije ima da vlada još sto godina. Treba da ih slavi. Toma stiropor, Koštunije tunjavi end neutralni, Šešelj šizofreni, Dveri fašizoidne. Ovakvu vlast mogu smeniti samo neki bolji od njih, a ne gori. Pa ovakva opozicija mu samo daje glasove, inače ko normalan bi glasao za Tadiju, osim da ne dođu još gori debili?

Koliko je losha opozicija toliki je tadic diktator,kada ne bi zatvarao,likvidirao i potlacivao ljude za mesec dana bi isplivalo na hiljade pravih opozicionara,ali to tadic ne dozvoljava,dakle kriv je u svakom slucaju a opravdavanje istog na bilo koji pa i na ovaj nacin predstavlja cist akt terorizma prema gradjanima Srbije.
 
Pored ovakve debilne opozicije ima da vlada još sto godina. Treba da ih slavi. Toma stiropor, Koštunije tunjavi end neutralni, Šešelj šizofreni, Dveri fašizoidne. Ovakvu vlast mogu smeniti samo neki bolji od njih, a ne gori. Pa ovakva opozicija mu samo daje glasove, inače ko normalan bi glasao za Tadiju, osim da ne dođu još gori debili?

Upravo tako! :ok:
 
Recimo da imaju istu priču kao Hitler pre nego što je došao na vlast.
Istu priču? Neko od njih je napisao Mein kampf????

Mislim, šta je fašistički u bilo čemu što propagiraju?

Ako ćemo o tome ko je imao istu priču, Ruzvelt i Hitler su u izvođenju svojih država iz krize tokom 30-ih imali poprilično slične metode. Da li je po tome i Ruzvelt bio fašista?
 
Istu priču? Neko od njih je napisao Mein kampf????

Mislim, šta je fašistički u bilo čemu što propagiraju?

Ako ćemo o tome ko je imao istu priču, Ruzvelt i Hitler su u izvođenju svojih država iz krize tokom 30-ih imali poprilično slične metode. Da li je po tome i Ruzvelt bio fašista?

Све што има предзнак српско за такве је фашизам. Проклети југословени.
 
Recimo da imaju istu priču kao Hitler pre nego što je došao na vlast.

Gluposti!

Pa i LDP je skoro stavio Gebelsov proglas na svoj sajt, a retorika skoro svih političara se ne menja zadnjih 100-ak godina. Priča o Novom poretku ili Novom svetskom poretku, ljudskim pravima i boljem životu je univerzalna.

Samo je jedna politika poražena i satanizovana, a druga je sebe proklamovala za etalon demokratije
 
Većinom se slažem.
Samo da pitam, na osnovu čega su Dveri fašizoidne? Mislim, ni meni se baš ne dopadaju previše, ali nekako mi pojam fašizam više ide uz Čedu i Čanka nego uz njih.

Klasicno etiketiranje, iste metode kao Slobine. I sloba je govorio da ako on izgubi Srbija propade, a evo on umro vec odavno a mi jos zivi i zdravi. Isto to radi i Tadic, i naravno druge metode plasenja naroda.
 
Gluposti!

Pa i LDP je skoro stavio Gebelsov proglas na svoj sajt, a retorika skoro svih političara se ne menja zadnjih 100-ak godina. Priča o Novom poretku ili Novom svetskom poretku, ljudskim pravima i boljem životu je univerzalna.

Samo je jedna politika poražena i satanizovana, a druga je sebe proklamovala za etalon demokratije

Tacno tako. Ko drzi medije taj o sebi prica sve najbolje, narod u to poveruje, a ove druge gleda da oblati kako bi narod dosao do ovakvog zakljucka kao sto je naziv ove teme.
 
Klasicno etiketiranje, iste metode kao Slobine. I sloba je govorio da ako on izgubi Srbija propade, a evo on umro vec odavno a mi jos zivi i zdravi. Isto to radi i Tadic, i naravno druge metode plasenja naroda.
A ako u Skupštinu uđu Dveri poješće nas zveri....

I zato uvedi nezapamćenu cenzuru - nemoj slučajno da dozvoliš da se negde čuju, da se vide, da se reklamiraju. Istovremeno bombarduj narod informacijama kako su oni fašisti, a pošto si im oborio i sajt niko nema ni mogućnost da proveri te navode. To je demokratija, to je priča o novom svetskom poretku i slično.

Pa opet, ako ništa od toga ne uspe ti malko pokradi glasiće, tek da opasni fašisti ne uđu u Skupštinu....
 

Back
Top