Mutanti - ima li vas?!

Tommy_V

Aktivan član
Poruka
1.208
Evo, stvarno ima li medju nama munantata. Ne ono kako ninja kornjace - nego pravi mutanti koji naprimer mogu da jezikom dohvate vanilicu na suprotnom stolu, penju se po ravnim zidovima ili tako nesto. Koje su VASE super-moci?!

Ja imam super njuh i ne samo za vanilice... to mi je SuperMoc...
 
HeBePoBaTaH_:

Nekad znam da gasim prekidače za svetlo nogom.
Ko može još, sem mene i Brus Lija? 8)
Evo ja. Ne samo da znam nego i mogu. I ne nekad - znam i mogu uvek, ali to činim dozlaboga retko (tek da ostanem u kondiciji).
Da, mogu da ošamarim prekidač nogom i ugasim svetlo,...a mogu i da ga upalim...i to fenomenalno 8)
Ma, ne podcenjujem tebe i tog Brus Lija...samo se hvalim.
 
Omen:
HeBePoBaTaH_:

Nekad znam da gasim prekidače za svetlo nogom.
Ko može još, sem mene i Brus Lija? 8)
Evo ja. Ne samo da znam nego i mogu. I ne nekad - znam i mogu uvek, ali to činim dozlaboga retko (tek da ostanem u kondiciji).
Da, mogu da ošamarim prekidač nogom i ugasim svetlo,...a mogu i da ga upalim...i to fenomenalno 8)
Ma, ne podcenjujem tebe i tog Brus Lija...samo se hvalim.

Ja sam isto ranije mogao to, dok sam nosio trenerku... sad furam drugi fazon... Imam titanijumske prekidace, presvucene kevlarom tako da mogu da ih gadjam .45-icom
 
Tommy_V:
Omen:
HeBePoBaTaH_:

Nekad znam da gasim prekidače za svetlo nogom.
Ko može još, sem mene i Brus Lija? 8)
Evo ja. Ne samo da znam nego i mogu. I ne nekad - znam i mogu uvek, ali to činim dozlaboga retko (tek da ostanem u kondiciji).
Da, mogu da ošamarim prekidač nogom i ugasim svetlo,...a mogu i da ga upalim...i to fenomenalno 8)
Ma, ne podcenjujem tebe i tog Brus Lija...samo se hvalim.

Ja sam isto ranije mogao to, dok sam nosio trenerku... sad furam drugi fazon... Imam titanijumske prekidace, presvucene kevlarom tako da mogu da ih gadjam .45-icom
Ništa trenerka? Drugi fazon? Šta, pancir...kevlar jakna?
wow, frajeru...š'o ti dobra ta majčica! :)
 
Tommy_V:
Evo, stvarno ima li medju nama munantata. Ne ono kako ninja kornjace - nego pravi mutanti koji naprimer mogu da jezikom dohvate vanilicu na suprotnom stolu, penju se po ravnim zidovima ili tako nesto. Koje su VASE super-moci?!

Ja imam super njuh i ne samo za vanilice... to mi je SuperMoc...

Ja mogu da prdnem i podrignem u isto vreme.
Aaaaaaaaa?Šta kažeš na to?
 
eden:
Tommy_V:
Evo, stvarno ima li medju nama munantata. Ne ono kako ninja kornjace - nego pravi mutanti koji naprimer mogu da jezikom dohvate vanilicu na suprotnom stolu, penju se po ravnim zidovima ili tako nesto. Koje su VASE super-moci?!

Ja imam super njuh i ne samo za vanilice... to mi je SuperMoc...

Ja mogu da prdnem i podrignem u isto vreme.
Aaaaaaaaa?Šta kažeš na to?
Ja kažem da si ti jedan vrlo talentovani mutant. 8)
A kako stojiš sa povratnom spregom (izlaz-ulaz-izlaz)? 8)
 
Tommy_V:
Evo, stvarno ima li medju nama munantata. Ne ono kako ninja kornjace - nego pravi mutanti koji naprimer mogu da jezikom dohvate vanilicu na suprotnom stolu, penju se po ravnim zidovima ili tako nesto. Koje su VASE super-moci?!

Ja imam super njuh i ne samo za vanilice... to mi je SuperMoc...

Pa ima "munantata"(sta god to znacilo) :lol: ,a ima i "munemtata(oni su opasni), ovi drugi imaju ostre laktove i debele djonove.
Obicno vrebaju plen u polumraku svojih promasenih ideja. U stvari, njihove ideje su bez deklaracije(neoverene)i obicno se brzo ukvare(smrde), jer nisu propisno cuvane od raznoraznih stetnih uticaja okoline. :wink:
 
etotako:
TOMAX:
etotako:
Moja super moć da mogu da izazovem osmeh na svakom licu :D
A kod nekih ćeš izazvati i srčku. 8)
Znaš na šta mislim? 8)
javlja mi se... javlja mi se :idea:
Zašto jednom ne zavežem ovu moju jezičinu... 8)
ko zna šta je sada naumila... oh, neeee... neće valjda stvarno da se uslika ko od majke rođena??!
Počinjem da sumnjam u njen IQ. 8)
 
Peruzzi:
S_K_V_O:
Dobro cilja covek, mora da je Strelac... :wink:
A vi opet o dimenzijama... :roll:
Pa znajuci nase autobuse, verovatno da stalno ide upisan...sto ne verujem da bi sebi dozvolio, odakle sledi zakljucak da ga lepo strpa u flasu, pa onda pusti...
A o dimenzijama se mora...ipak smo mi muskarci :) Valjda...?

Vi se bas dali u raspavu...a?
Pazi,uzmes plasticnu flasu i odseces vrh...i onda nema problema...a staklene su za kucnu upotrebu...
 

Back
Top