Tadić: Nemojte da vam ja objašnjavam kako se rađaju deca

NN77

Domaćin
Banovan
Poruka
3.255
Tadić: Nemojte da vam ja objašnjavam kako se rađaju deca
11. maj 2012. | 10:31
Izvor: Beta
Grad: Leskovac
Kandidat za predsednika Srbije Boris Tadić poručio Leskovčanima da se žene i da pomognu svojim damama da rađaju decu.

"Poštovani muškarci, pomozite svojim damama, radite svoj posao. Nemojte da vam ja objašnjavam, radite svoj posao", rekao je Tadić na predizbornom skupu. Tadić je posao oko rađanja dece uporedio s radom nedavno otvorene tekstilne fabrike Falke u Leskovcu. "Ako ne radite svoj posao, baš kao u Falkeu, izgubićete posao. Ako izgubite posao, konkurencija je velika i onda imamo probleme. A nemojte posle meni da se žalite, jer ja kao predsednik jesam zadužen da rešavam stvari, ali tu da rešim ne mogu", rekao je on.

http://www.emg.rs/vesti/srbija/179343.html
 
Тадић је брука и срамота за институцију звану - председник Републике Србије
Његово понашање, држање, говор, гестикулација, су толико недолични, некултурни, примитивни за функцију на којој се налази
Председник једне државе, мора пре свега да буде - господин
Наш Борис Румунија нема ни Г од господина
Заправо има Г али од нечег другог
 
ucite-kako-se-stopira.jpg
 
Врхунац је лицемерја да он који је одговоран за овакав стандард опомиње било кога. Толико нас је срозао да не можемо себе да прехранимо, а камо ли да прехранимо породицу.

Pa naravno, to je brejnstorming , razjebavanje razuma i logike, to je jedno od najjačih oruđa žutih.
 
Врхунац је лицемерја да он који је одговоран за овакав стандард опомиње било кога. Толико нас је срозао да не можемо себе да прехранимо, а камо ли да прехранимо породицу.

Pa naravno, to je brejnstorming , razjebavanje razuma i logike, to je jedno od najjačih oruđa žutih.

file.php
 

Back
Top