FASHION PARK OUTLET- Inđija

Bila sam i ja i,najiskrenije, nista posebno. U vecini butika su cijene previsoke za nas standard, a i ne vidim te popuste od 70 posto ni na mapi. PWL ima povoljnih stvarcica, starke su oko 3600 (jeftinije), Leviske valjda oko 50 eura... Lijepo je otici i prosetati i to bi bilo to :D
 
U petak smo Decak i ja posetili outlet.

Dojmio me izgled zdanja, prostrano a ipak dovoljno ljupko i intimno.
Dopada mi se što je otvorenog tipa, lagano smo šetali od radnje do radnje s ovlaš prebačenim kaputima preko ramena, onako pariski. :)

Istina je da ima paprenih komada, uglavnom u buticima s visokom modom, ali nije istina da se ne mogu naći povoljne krpice.


Recimo, u Levis shopu videh džins koji košta 2.500 rsd (da naglasim, nije roba sa greškom). Veoma kvalitetne farmerke (skini model) od tamnijeg džinsa.

Videh i klasičan model za 3.500 rsd.

Mislim da je to sasvim pristojna cena.



U Tom Tailoru je ceo asortiman (uključujući i krpice iz nove kolekcije) 50% snižen.

Zaista se može naći divnih stvari za pristojnu svotu.

Čak videh divan džemper, krupno pleten sa čarobnom pletenicom spreda koji je 70% snižen i staje mizernih 2.000 rsd.


Tommy Hilfiger ima jedan odeljak sa upola sniženim stvarima.

Tu se mogu naći dobre čizme za 5.000 rsd, haljine od krupno pletene trikotaže za 4.000 rsd.

Stvari načinjene od kvalitetnih materijala.



U Replay radnji se može naći džins za 3.000 rsd.

Primetila sam da su popularni štandovi sa robom sa greškom.
Tamo videh Replay čizme do gležnja iz najnovije kolekcije (koštaju 22.000 rsd) kojima je štikla malo nestabilna (pretpostavljam da fabrički nije dobro zalepljena) ali nije otkinuta, te su snižene upola cene.
Eto prilike da neko ko ima odličnog šustera prošeta najnoviji par obuće po znatno sniženoj ceni.

Svaka radnja ima ovakve odeljke sa robom sa greškom, mislim da vredi pogledati ponudu.


U Nike shopu je torba za lap top 2.000 rsd (u gradu je 5.500 rsd). Moj Dečak je odmah pazario. :)

Tri para štucni za fudbal i rekreaciju je platio 1.500 rsd. Jedan par u gradu staje 1.000 rsd.

Šorts (takođe za fudbal) samo 990 rsd.


Duboke Nike cipele (nova kolekcija) koštaju 6.000 rsd dok su u gradu 10.000 rsd.



Svakako, tu su i radnje gde pamučna ešarpa košta 25.000 rsd jer nosi potpis Burberry.

U XYZ radnji videh Burberry kaput sa 95% vune u sastavu, košta nešto više od 50.000 rsd.
Redovna cena kaputa je preko 100.000 rsd, te pretpostavljam da je ljudima koji si mogu priuštiti ovako skupocene komade ušteda od 50% značajna.

U istoj radnji videh Armani džins za 8.000 rsd. Lepa prilika za ljubitelja skupocenih marki.


Miss Sixty salonke od crne, glatke kože nađoh za 3.000 rsd.

Veoma lepe Nine West salonke u nude nijansi sa decentnim zlatnim akcentima za nepune tri hiljade.


Krpice sa potpisom Pepe Jeans se takodje mogu naći znatno snižene. Poredim sa cenama istih stvari u gradu. (Beosport radnja u NS).



U Đardinu smo ukusno ručali. Cene glavnih jela kreću se od 600 do 1000 rsd, kao i u restoranima sličnog renomea u gradu.

Svakako preporučujem piletinu sa povrćem u korpici od pizza testa i divnu svežu rukolu sa čeri paradajzom. :)

Dve moke iz Koste za pijuckanje u kolima u povratku.


Do Outleta smo iz Novog Sada stigli za nepunih pola sata. Parking se ne plaća.

Platismo putarinu u povratku u iznosu od 240 rsd.


Svakako je odlazak u Fashion Outlet Inđija bio pozitivno iskustvo. :)
 
bila sam 2x

Prvi put sam išla poslovno, zbog nekog superbrzog interneta. Tj, bar je trebalo, a onda su oni odustali...
Šta će im brzi internet kad ionako nema nikog na kasi...

Onda sam malo škicnula prodavnice (ne mnogo, nisam htela da izgledam ko žena šopingfrik). :manikir:
Primetila sam da ima desetak prodavnica organizovanih kao Piramida u Beogradu otprilike. Svidela mi se arhitektura samog tržnog centra, zaličilo mi na Vestern filmove, gradić u pustinji (dobro, više u kukuruznom polju).:mrgreen:

A onda sam se vratila da obiđem još neke detalje na lokaciji (ustvari po starke).

Imaju baš lepih modela u Konversu, mnogo je veći izbor nego u Beogradu jer ima i ranijih kolekcija, a i cene su jedno 30% niže.
Ko želi da ima dobru priču vezanu za kupovinu starki, može da ode vozom u Inđiju po iste. Ja sam bila u vreme Beer festa i bilo je puno nekih rokera koji su se vozom uputili pravo sa Beer Festa po starke :) )

Ostale prodavnice su više fancy: BS Sport, Tom Taylor, Time Out, Miss 60, David Jones, Guess, XYC...
Videla sam savršenu bež haljinu by Valentino za 150 hiljada. Ali stvarno savršenu. Za venčanje npr.

Cene su kao u Immo Centru u Beogradu i prodavnice su uglavnom iste. Moguće da je isti vlasnik u pitanju.

U svakom sl, u Inđija Outlet vredi otići po starke. Ostalo sve možete naći i u Beogradu.

E da,u okviru Outleta je jedan mnogo kul restorančić sa fontanom. Slane palačinke i vitaminska salata su im FENOMENALNI!
(u Inđiju još nije stigao Mac Donald's, fala Bogu)
 
ja bio letos
razočaranje uglavnom
prvo pola radnji nepopunjeno
drugo termin autlet?
cene su uglavnom redovne kao u tržnim centrima i radnjama
eventualno od 100 komada jednu stvar da nađeš
srpska mafija i monopol
nema blage veze sa autletima u npr. italiji i ojstrajhu
osim po arhitekturi
 

Back
Top