Плаћени убица опозиције

Zoroastar

Domaćin
Poruka
3.783
Одавно је мени, и не само мени, јасно да Србија нема опозицију.
Па ипак она је, као угашена звезда, постојала у утиску народа.
Главни "опозиционар" Т.Н. је, додуше, здушно радио и на потирању тог утиска, почев од мртвопувалског реаговања на судбину милион потписа које је поднео као доказ да народ хоће ванредне изборе. Влада и Скупштина су ту петицију доживеле као тоалет папир. А он - ништа.
Онда је тај Луј де Фин политичке сцене наставио да утисак о постојању опозиције урнише празним обећањима о стиропор-револуицији, па комедијантским штрајком да ли жеђу, да ли и глађу и жеђу, па његовим и Вучићевим опет празним обећањима о свакодневним акцијама против режима ...

Утисак о постојању опозиције је ипак опстао, додуше окрњен, као што су и избори показали.
Сад се тај убица опозиције жали на изборну крађу, опет комедијантски, фолирантски...
Ево их како се и међусобно гложе ко је крив за изборни неуспех.
А тај "плаћени убица" опозиције на све то, на седници ГО , каже како "трпи притисак са стране" (не каже које) да прави "велику коалицију са ДС".
Укратко: закуцава и последње чавле на ковчег у којем лежи покојна опозиција.

Права опозиција тек настаје. Њу чине стручни и способни људи које су сви досадашњи режими држали на маргини, не дајући им шансу да остваре своје засмисли и народ, који ће после ових избора имати "сусрет са катастрофом"...
Та опозиција, удружење способних стручњака и највећег дела народа, ће збрисати ову срамоту од српских политичара и успоставити нови систем, који ће бити комбинација непосредне, непартијске демократије и меритократије, односно доласка стручњака у извршну власт.
У најкраћем: власт стручњацима, контрола власти народу.
То је једини начин и за опстанак, а онда и успон Србије.
Све остало је брбљање.

Иначе, акција Општенародног Изјашњавања се наставља. Људи, као што смо и очекивали, листом одговарају са ДА на сва три питања.

579772_173062766153155_100003482980182_234568_13608058_n.jpg
 
Poslednja izmena:
Bosko Obradovic: "Smenicemo i vlast i laznu opoziciju".
Ne tako retka recenica ponavljana u predizbornim skupovima Dveri. Nakon izbora se i dokazalo da imamo laznu opoziciju.

Дошло је време да видимо јел ствано СНС лажна опозиција... Што се мене тиче још увек јесте али ће Томислав Николић добити баш због тога моју подршку на изборима... Ако није издајник добро, ако јесте бар ће негови сипатизери то увидети....
 
@Zoro,

Jesi li ti ovuda pricao o USTANKU nakon izbora? :hahaha:

Већ сам ти рекао да твој проблем није што си глуп, јер глупог се и да поучити.
Ти си "дубљи" случај.
Што сам причао, то се и догађа (Општенародно Изјашњавање), а кад баш инсистираш на речи "устанак", биће и тога, у трећој фази акције.
Али знаш ти то, само се правиш... А зашто?
Пише у наслову топика.:cool:
 

Back
Top