Цветковић: Што пре наставити аранжман са ММФ-о
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 33

Tema: Цветковић: Што пре наставити аранжман са ММФ-о

Primećen član
    Učlanjen
    01.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Цветковић: Што пре наставити аранжман са ММФ-о

Ovih dana Dveri su uputile poziv svim strankama opozicije na obaranje ovog lopovskog rezima, s obzirom da je opozicija u totalnoj konfuziji Dveri ce morati same da se bore. Ova vlast je toliko trula, tako da treba neko samo malo jace da je gurne i ima da padne, a sve sam sigurnije da ce na tom putu dverijani i uspeti. Juce je na zabranjenom skupu u Beogradu bilo oko 5000 ljudi, bez obzira na apele iz Dveri da narod ne dolazi, narod je opet dosao.

Sta nas ceka ako Dveri ne uspeju da obore ovaj rezim?
    Evo upravo ovo dole sto pise ocekuje Srbiju ako Tadic ostane na vlasti. Novo zaduzivanje Srbije, dalja rasprodaja preostalih firmi, i poljoprivrednih zemljista, tu i tamo uradjen neki most, park, uradjen neki put, sve u svemu nista konkretno sto bi vodilo napretku drzave. Da bi drzava mogla da napredjue mora da ima jaku privredu, a ova vlast u proteklom periodu osim parkova, puteva i mostova nista drugo i nije radila.

Da li znate da je spoljni dug Srbije blizu 50 milijardi evra? Niko ne zna koliki ce taj dug biti nakon jos cetiri godine Tadiceve vlasti. Pitam ja vas, ko ce da vraca taj novac ako privreda ne radi? Da nece mostovi, parkovi i putevi biti izvor prihoda?

БЕОГРАД - Премијер Србије Мирко Цветковић изјавио је да очекује да ће нова влада, када буде формирана, што пре наставити разговоре и аранжман са Међународним монетарним фондом.

"Након тога уследиће и ребаланс буџета. Што се тиче осталих ствари, не бих да дајем мишљење, јер ми није намера да дајем задатке наредној влади која ће ускоро бити формирана", рекао је Цветковић за данашњу "Политику".

Цветковић је казао да му је драго што су грађани на изборима, без обзира на тешку економску ситуацију у којој се налазе, "препознали напоре и све оно што су ова влада и председник Борис Тадић у претходне четири године урадили".

"Заиста сматрам да политика коју води Борис Тадић обезбеђује сигурну будућност за све грађане Србије. Зато су председнички избори такође од изузетног значаја, јер они одређују смер којим ће се Србија упутити. Сигуран сам да ће након тога проевропске снаге формирати владу", рекао је Цветковић.

Он је казао да је веома задовољан што су странке његове владе на парламентарним изборима освојиле више мандата него на претходним.

"Веома сам задовољан због тога. Приликом формирања владе замолио сам да се њен рад оцењује на основу чињеница, а не на основу предубеђења. Лично, дао сам све од себе да се у Србији очува економска стабилност, да што више инвестиција дође у Србију, да се напредује ка Европској унији, да се спроведе бројни реформски процеси", рекао је Цветковић.
    http://www.rtv.rs/sr_ci/ekonomija/cvetkovic:-sto-pre-nastaviti-aranzman-sa-mmf-om_318501.html

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2212

Podrazumevano Re: Цветковић: Што пре наставити аранжман са ММФ-о

ako ovaj rezim ne bude srusen na ulici zbog brutalne kradje izbora, cekaju nas propast beda otkazi

jos milion ljudi ce otici ispod praga siromastva, sve ce da poskupi za duplo, porezi ce da se podignu a plate i penzije da se smanje.

Veoma poznat Marija (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    23
    Reputaciona moć
    2236

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    ako ovaj rezim ne bude srusen na ulici zbog brutalne kradje izbora, cekaju nas propast beda otkazi

jos milion ljudi ce otici ispod praga siromastva, sve ce da poskupi za duplo, porezi ce da se podignu a plate i penzije da se smanje.
    ako rezim bude srusen na ulici, ceka nas blagostanje, posao, dobre plate?
    na koji nacin ce SNS to obezbediti? stampanjem novca?
    ''Ja sam od onih Srba kojima je Radovan III veći junak od Radovana Karadžića.''

Aktivan član doxxx (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Sto pre nastaviti unistenje Srbije, SAMO NAPRED, jel vidite narode sta ste glasali????
    Lažovi se vole hvaliti uglavnom kada shvate da nema nikoga ko bi ih mogao u tome ometati.
    LIJTE KISE HLADNE VODE, TADIC ODE, TADIC ODE!!!

Primećen član
    Učlanjen
    01.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio Marija.S. Pogledaj poruku
    Zbog ovakvih kao ti dodje mi da uzmem i namerno glasam za Tadica. Kada nas dotuce do kraja onda cete valjda shvatiti o kome se radi.

Ističe se rage against (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    130

Srušiti režim na ulici - ok, podržavam. A šta posle? Treba da mi dođe na vlast Nikolić i njegov SNS i da nastavi gde su ovi stali?
    Ми смо ту на своме, то су стазе наших ранијих победа и опомена да другачије никада неће ни бити - смрт фашизму, слобода народу!

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2212

tako je ceka nas blagostanje u poredjenju sa paklom u kojem zivimo.

jer ce nova vlast sastavljena od postenih i casnih ljudi iskoreniti vecinu lopovluka i korupcije sadasnjeg rezima.

samo na javnim nabavkama tadicev rezim ukrade 2 milijarde evra godisnje preko namestenih tendera i naduvanih cena.

dovoljno je da nova vlast se obracuna sa tom korupcijom i da odmah bude bolje.

evo pogledaj, izbori jos prakticno nisu ni zavrseni poskupelo je danas mleko, mesne preradjevine, deterdzenti, kozmetika, struju poskupljuju 50% na jesen itd ?

koliko ti zaradjujes mesecno pa ti je lepo sa ovim poskupljenjima svakodnevnim ?

cenim ne vise od 400 evra . ako i toliko.

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2212

Citat Original postavio rage against Pogledaj poruku
    Srušiti režim na ulici - ok, podržavam. A šta posle? Treba da mi dođe na vlast Nikolić i njegov SNS i da nastavi gde su ovi stali?
    posle obracun sa kriminalom i korupcijom.

podsticanje proizvodnje i izvoza, ukidanje tajkunskih monopola , eliminisanje prekobrojnih na budzetskim jaslama.

i odmah ce da bude bolje.

Primećen član
    Učlanjen
    01.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    41

Slobodno oni neka nastave da lupaju gluposti o kradji izbora, a sa druge strane ce da sede 4 godine u toj neregularnoj skupstini. Nije SNS jedina opoziciona stranka, ima i drugih opcija.

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2212

Citat Original postavio Hallooo Pogledaj poruku
    Zbog ovakvih kao ti dodje mi da uzmem i namerno glasam za Tadica. Kada nas dotuce do kraja onda cete valjda shvatiti o kome se radi.
    ma ta marija je neka salterusa na budzetskoj sisi za 30.000 dinara pa misli da je uspela u zivotu sto se zaposlila a nije svesna svoje nesvesti i slepila , da tih njenih 300 evra nije dovoljno ni za nedelju dana zivota u srbiji a ne za mesec, i da bi i njoj samoj bilo bolje kada bi bila spremna da prihvati promene.

pa koja zemlja sem srbije u evropi ima 16 godina jedne iste ljuden a vlasti ?

koja - nijedna

a kod nas DS i SPS vladaju 22 godine

Učlanjen
    22.03.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    23
    Reputaciona moć
    2236

bolje da si odgovorio na pitanje, kako ce SNS da resi te probleme, mani me prazne price

Učlanjen
    05.01.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    130

posle obracun sa kriminalom i korupcijom.

podsticanje proizvodnje i izvoza, ukidanje tajkunskih monopola , eliminisanje prekobrojnih na budzetskim jaslama.

i odmah ce da bude bolje.
    Brate, sve to lepo zvuči na papiru i kada mi diskutujemo o tome na forumu, ali realnost je drugačija. Promeniće se fotelje, pohapsiće se neke sitne ribe i sve po starom.
    Ми смо ту на своме, то су стазе наших ранијих победа и опомена да другачије никада неће ни бити - смрт фашизму, слобода народу!

Aktivan član freak71 (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

EVO DA PONOVIM:
    "Napisao sam tekst pre izbora – Šta posle? Tamo sam izneo moje prognoze.Nova vlada, bez obzira ko je bude formirao, odmah će pozvati ekonomske ubice iz MMF-a. Budžet je potpuno prazan i preti krah javnih finansija. Nova vlada će potrčati u smrtni zagrljaj MMF-a. Recept će biti isti : povećanje PDV, rast cena struje i gasa, rast cena komunalnih usluga, smanjivanje plata i penzija,rezanja troškova javnog sektora,otpuštanja, prodaja Komercijalne banke, već se pregovara sa Dojče bankom, prodaja Dunav osiguranja, Železnice, Telekoma, EPS-a, obradive zemlje,izvora voda,šume i banja. Sve će to da se rasproda da bi se kupio socijalni mir i nastavila laž. Sve to može da održi režim Borisa Tadića još godinu dana."

http://www.dragas.biz/index.php?option=com_content&view=article&id=9555:recesija&catid=144:reagovanja&Itemid=123

Poslednji put ažurirao/la freak71 : 11.05.2012. u 12:38

Učlanjen
    22.03.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    23
    Reputaciona moć
    2236

ma ta marija je neka salterusa na budzetskoj sisi za 30.000 dinara pa misli da je uspela u zivotu sto se zaposlila a nije svesna svoje nesvesti i slepila , da tih njenih 300 evra nije dovoljno ni za nedelju dana zivota u srbiji a ne za mesec, i da bi i njoj samoj bilo bolje kada bi bila spremna da prihvati promene.

pa koja zemlja sem srbije u evropi ima 16 godina jedne iste ljuden a vlasti ?

koja - nijedna

a kod nas DS i SPS vladaju 22 godine
    Aha, cekala sam tebe da me prosvetlis na krsti
    Za tvoju informaciju, nije 300...

A sad ides na ignore, prost si, kacis se licno jer nemas argumente.

Primećen član
    Učlanjen
    01.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    41

bolje da si odgovorio na pitanje, kako ce SNS da resi te probleme, mani me prazne price
    SNS ce da resi probleme isto kao i Tadic. Kad se ustolici pricace istu pricao kao Tadic i Milosevic, ako mi odemo sa vlasti sve propada sve se rusi. Eto Milosevic je umro vec odavno pa mi smo jos zivi, tako danas i Tadic prica, ako ja odem sve propada sve se rusi, tako ce i Nikolic pricati, a u Srbiji vec decenijama sve gore i gore. Ima i drugih opozicionih opcija osim ovih sto se vrte po TV-u vec 30 godina.

Aktivan član doxxx (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Ma jok treba da dodju radikali i da nas vrate unazad 50 godina, aj ne seri molim te, kad bi dosao Nikolic sigurno nam nece biti gore moze samo bolje.
    Lažovi se vole hvaliti uglavnom kada shvate da nema nikoga ko bi ih mogao u tome ometati.
    LIJTE KISE HLADNE VODE, TADIC ODE, TADIC ODE!!!

Učlanjen
    22.03.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    23
    Reputaciona moć
    2236

SNS ce da resi probleme isto kao i Tadic. Kad se ustolici pricace istu pricao kao Tadic i Milosevic, ako mi odemo sa vlasti sve propada sve se rusi. Eto Milosevic je umro vec odavno pa mi smo jos zivi, tako danas i Tadic prica, ako ja odem sve propada sve se rusi, tako ce i Nikolic pricati, a u Srbiji vec decenijama sve gore i gore. Ima i drugih opozicionih opcija osim ovih sto se vrte po TV-u vec 30 godina.
    Slazem se, zato sam i skepticna. Ni jedna druga opoziciona stranka nema snagu da to uradi, a Toma je najgora varijanta.
    Zato mislim da se nista nece resiti na ulici, osim sto ce posle toga da zajase Kurta.

Učlanjen
    05.01.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    130

Citat Original postavio doxxx Pogledaj poruku
    Ma jok treba da dodju radikali i da nas vrate unazad 50 godina, aj ne seri molim te, kad bi dosao Nikolic sigurno nam nece biti gore moze samo bolje.
    Ne mislim da treba da dođu radikali. Odakle ti to?

Kada bi Nikolić došao na vlast, sigurno nam neće biti gore, može samo bolje - to su ljudi mislili i 5. oktobra a vidi gde smo.

Moderator vučji čopor (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1408

То што бивши премијер говори је сасвим логично.Само су окови ММФ-а довољно снажни да Србији обезбеде пут у њихову будућност.

Primećen član
    Učlanjen
    01.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    41

Slazem se, zato sam i skepticna. Ni jedna druga opoziciona stranka nema snagu da to uradi, a Toma je najgora varijanta.
    Zato mislim da se nista nece resiti na ulici, osim sto ce posle toga da zajase Kurta.
    Cekaj, slazem se da su sve politicke opcije lose, ali zasto ih ne bi menjali na svakim izborima, a ne glasati po 30 godina za jednog istog. Tadic sto prica da ce sve propasti ako on ode sa vlasti su ciste gluposti za naivne, nece biti nista drasticno losije ako on ode, a postoji nada da se ce novi lopovi vise truditi nego ovi sto nas jese godinama, barem bi trebali vise da se trude u prvom mandatu, pa bilo da bude bolje ili losije sa tima promeniti ih na narednim izborima.

Učlanjen
    22.03.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    23
    Reputaciona moć
    2236

Cekaj, slazem se da su sve politicke opcije lose, ali zasto ih ne bi menjali na svakim izborima, a ne glasati po 30 godina za jednog istog. Tadic sto prica da ce sve propasti ako on ode sa vlasti su ciste gluposti za naivne, nece biti nista drasticno losije ako on ode, a postoji nada da se ce novi lopovi vise truditi nego ovi sto nas jese godinama, barem bi trebali vise da se trude u prvom mandatu, pa bilo da bude bolje ili losije sa tima promeniti ih na narednim izborima.
    Da, ali meni inteligencija ne dozvoljava da glasam za Tomu. A podrska drugim opozicionim partijama je minorna.
    Zato mislim da bi ponavljanje izbora i trosenje ogromne kolicine novca, bilo bacanje u vetar.
    Poslednji put ažurirao/la Marija : 11.05.2012. u 13:05

Primećen član
    Učlanjen
    01.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    41

Da, ali meni inteligencija ne dozvoljava da glasam za Tomu. A podrska drugim opozicionim partijama je minorna.
    Zato mislim da bi ponavljanje izbora i trosenje ogromne kolicine novca, bilo bacanje u vetar.
    Pa dobro, sta onda, da dozvolimo da nam vodi drzavu neko za koga jos SPS nije izrazio sumnju u regularnost izbora? Ako neko krade izbore taj krade i na vlasti. Ako taj Tadic vidim da mu je ova ocigledna kradja prosla, sasvim je logucno da ce u ovom mandatu krasti i vise nego sto je to radio do sada. U svim Evropskim drzavama vlast se manja na kraju mandata, a samo kod nas jedni isti vladaju 30 godina, ja sam za varijantu da stalno menjamo vlast. Davati nekom mandat po treci put zaista nema smisla. I ustav Srbije ne dozvoljava da jedna ista osoba bude izabrana za predsednika 3 puta.

Učlanjen
    22.03.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    23
    Reputaciona moć
    2236

Pa dobro, sta onda, da dozvolimo da nam vodi drzavu neko za koga jos SPS nije izrazio sumnju u regularnost izbora? Ako neko krade izbore taj krade i na vlasti. Ako taj Tadic vidim da mu je ova ocigledna kradja prosla, sasvim je logucno da ce u ovom mandatu krasti i vise nego sto je to radio do sada. U svim Evropskim drzavama vlast se manja na kraju mandata, a samo kod nas jedni isti vladaju 30 godina, ja sam za varijantu da stalno menjamo vlast. Davati nekom mandat po treci put zaista nema smisla. I ustav Srbije ne dozvoljava da jedna ista osoba bude izabrana za predsednika 3 puta.
    Sta predlazes? SNS? Ok, ali to nikad nece biti moj izbor.
    Da se 'opozicija' ovoliko ne bruka, vlast bi bila bolja. Ovih se ne plase ni deca, a kamoli vlast.

Primećen član
    Učlanjen
    01.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    41

Sta predlazes? SNS? Ok, ali to nikad nece biti moj izbor.
    Da se 'opozicija' ovoliko ne bruka, vlast bi bila bolja. Ovih se ne plase ni deca, a kamoli vlast.
    Ja sam za Dveri, ali posto to nije u ovom trenutku realno, neka bude i SNS, LDP, DSS, stvarno svejedno, samo da menjamo nekog ko zna da mi znamo da nas je otvoreno pokrao. Za pocetak na nove postene izbore, pa ako taj Tadic pobedi posteno neka bude i on, ali pre toga neko mora snositi odgovornost za ovu kradju. Pa nismo valjda tolike bude da dozvolimo da nas otvoreno kradu i da mi cutimo. Svi su oni lopovi, ali kada ih uhvatimo u ovako otvorenoj kradji, taj mora snositi odgovornost.

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nek dođe bilo ko, u ovom trenutku je najbolje skloniti ove što su umislili da su bogovi i da mogu da kradu i da rade šta hoće.
    Potom zabraniti DS, a vrh stranke strpati na dugogodišnju robiju.

Slične teme

1. Odgovora: 98
    Poslednja poruka: 25.12.2011., 21:51
  2. Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 19.11.2010., 10:42
  3. Odgovora: 283
    Poslednja poruka: 25.04.2009., 23:08
  4. Шта женско пре опрости мушкарцу..
    Autor **case-problem**Max u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 23.01.2005., 16:02

Pravila za slanje poruka