SNS dobio još gomilu dokaza o organizovanoj krađi izbora !!!

SNS Dveri i DSS da organizuju masovne demonstracije u Beogradu zbog prekrajanja izborne volje gradjana kradje glasova i sa zahtevom da se postojeci izbori poniste i organizuju novi.

To ce naravno ici tesko - ali mi drugog puta nemamo , jer DS stoka lopovska ima podrsku CIA, OEBS-a kao CIA organizacije za falsifikovanje izborne volje gradjana i legitimizovanje pokradenih izbora, zatim imaju medije, novine televizije gde nam ispiraju mozak zutim lazima , falsifikuju, mute, kradu.
 
SNS Dveri i DSS da organizuju masovne demonstracije u Beogradu zbog prekrajanja izborne volje gradjana kradje glasova i sa zahtevom da se postojeci izbori poniste i organizuju novi.

To ce naravno ici tesko - ali mi drugog puta nemamo , jer DS stoka lopovska ima podrsku CIA, OEBS-a kao CIA organizacije za falsifikovanje izborne volje gradjana i legitimizovanje pokradenih izbora, zatim imaju medije, novine televizije gde nam ispiraju mozak zutim lazima , falsifikuju, mute, kradu.
naravno da ce ici tesko, pagotovo sad kad vam se raspadne stranka :D
 
rekao todorovic da nije bilo kradje, ali to naravno znaci da su se radikali dogovorili sa ds-om
:D

6_2.jpg


Naravno, naravno... ipak i oni moraju od nečeg da žive... :D
 
Zašto Nikolić ne kaže da su izbori pokradeni i da se neće kandidovati za drugi krug, zašto opozicija ne održi zajednički miting i traži ponavljanje izbora i odgovornost za krađu.
Očigledno je da se žuti prave mutavi, kao da se ništa nije desilo, zato bi izlazak u drugi krug izbora za Nikolića bilo isto što i priznavanje lažnih izbornih rezultata.
Verujem, da samo ujedinjene, opozicione stranke mogu da skinu ovaj smrad sa vlasti.
Možda je i dobro što je ovako ispalo, ako će ovo da ih ujedini.
Da li će biti na visini zadatka da potisnu lične ambicije i sujete zarad dobrobiti Srbije ?
Sad ili nikad.
 
I?Sta ce zbog toga biti?Nadmetacemo se na forumu koji je kandidat bolji?
Nikolic NE SME izaci u drugi krug!A narod da trazi PROMENU SISTEMA!

Na sve su mislili sem na onu drugu polovinu neizašlih glasača...
Daleko od toga da želim da takvi izadju ali oni bi glasali konzervativno kada bi moralo da se izadje
Znači ovi onda ne bi imali ni ono što su sad dobili...
 
Kakvi dalji potezi, jel vi ne kapirate da je jedini nacin- na ulicu?

Od kad sam ja to rekla - olovka vise nista ne moze da promeni za sirotinju na bolje, Jedino su jos ostale stare proverene alatke i sredstva - vile, kose, motike, sekire, motke itd.

Ili cemo krenuti i ginuti ako treba ali ginuti kao ljudi ili cemo lagano umirati od siromastva i gladi kao kukavice. Hrabri ginu samo jednom, kukavice hiljadu puta!
 
Zašto Nikolić ne kaže da su izbori pokradeni i da se neće kandidovati za drugi krug, zašto opozicija ne održi zajednički miting i traži ponavljanje izbora i odgovornost za krađu.
Očigledno je da se žuti prave mutavi, kao da se ništa nije desilo, zato bi izlazak u drugi krug izbora za Nikolića bilo isto što i priznavanje lažnih izbornih rezultata.
Verujem, da samo ujedinjene, opozicione stranke mogu da skinu ovaj smrad sa vlasti.
Možda je i dobro što je ovako ispalo, ako će ovo da ih ujedini.
Da li će biti na visini zadatka da potisnu lične ambicije i sujete zarad dobrobiti Srbije ?
Sad ili nikad.
Ne moze on da kaze da je bilo kradje, mora da ima dokaze tj. vise od jednog dzaka papira...
 
Zašto Nikolić ne kaže da su izbori pokradeni i da se neće kandidovati za drugi krug, zašto opozicija ne održi zajednički miting i traži ponavljanje izbora i odgovornost za krađu.
Očigledno je da se žuti prave mutavi, kao da se ništa nije desilo, zato bi izlazak u drugi krug izbora za Nikolića bilo isto što i priznavanje lažnih izbornih rezultata.
Verujem, da samo ujedinjene, opozicione stranke mogu da skinu ovaj smrad sa vlasti.
Možda je i dobro što je ovako ispalo, ako će ovo da ih ujedini.
Da li će biti na visini zadatka da potisnu lične ambicije i sujete zarad dobrobiti Srbije ?
Sad ili nikad.

slazem se. samo ujedinjena opozicija moze da pobedi ove zutocrvene lopove i kradljivce izbora.
 
SNS Dveri i DSS da organizuju masovne demonstracije u Beogradu zbog prekrajanja izborne volje gradjana kradje glasova i sa zahtevom da se postojeci izbori poniste i organizuju novi.

To ce naravno ici tesko - ali mi drugog puta nemamo , jer DS stoka lopovska ima podrsku CIA, OEBS-a kao CIA organizacije za falsifikovanje izborne volje gradjana i legitimizovanje pokradenih izbora, zatim imaju medije, novine televizije gde nam ispiraju mozak zutim lazima , falsifikuju, mute, kradu.

A koji to vi Tihi?
Čiji si sad? Dveraš, Naprednjak ili Neobavešten?
 
Zašto Nikolić ne kaže da su izbori pokradeni i da se neće kandidovati za drugi krug, zašto opozicija ne održi zajednički miting i traži ponavljanje izbora i odgovornost za krađu.
Očigledno je da se žuti prave mutavi, kao da se ništa nije desilo, zato bi izlazak u drugi krug izbora za Nikolića bilo isto što i priznavanje lažnih izbornih rezultata.
Verujem, da samo ujedinjene, opozicione stranke mogu da skinu ovaj smrad sa vlasti.
Možda je i dobro što je ovako ispalo, ako će ovo da ih ujedini.
Da li će biti na visini zadatka da potisnu lične ambicije i sujete zarad dobrobiti Srbije ?
Sad ili nikad.

Toma je očigledno za proteste.... ostaje da to aminuje glavni odbor SNS-a i da kontaktiraju partnere iz DSS-a i Dveri.
Naravno da je proteste potrebno i dobro organizovati da ne bi bilo žrtava - u protivnom se može krivično goniti onaj ko je organizovao proteste.

VELIKA JE TO ODGOVORNOST DANAS TIM BOLJE KAD PROTIV SEBE IMATE LOPOVE, POKERAŠE I BARABE.
 
Od kad sam ja to rekla - olovka vise nista ne moze da promeni za sirotinju na bolje, Jedino su jos ostale stare proverene alatke i sredstva - vile, kose, motike, sekire, motke itd.

Ili cemo krenuti i ginuti ako treba ali ginuti kao ljudi ili cemo lagano umirati od siromastva i gladi kao kukavice. Hrabri ginu samo jednom, kukavice hiljadu puta!

Paa Toma evo 4 godine govori da ce mirno na izborima da srusi vlast, sigurna sam da ni sad nece izaci na ulicu, a znamo i zasto
 

Back
Top