recimo da....

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
su seks i emocije odvojene atletske discipline, mogu da se preplicu ali i ne moraju.

daklen pitam ja vas...

strefi vas savrsen savrsen seks sa nekim sa kim treba i da se ostane na seks relacijama.
e sad, abnormalno dobar seks svaki put kad ste zajedno.

da li TO moze da bude inicijalna kapisla za pokretanje emocija kod vas?
 
jao bre georgij uozbilji se i pravi se malo da si zreo:lol:

daklen, oboje ste samo za seks, sve je bazirano na seksu. nije ni ona tu zbog emocija.

ali pitam moze li TAKAV SEKS, sam po sebi, d apokrene emocije?
ajde citaj lepo ne leti..znaci tesko da su zene bez emocija dale picu i nemoj mi 21 vek je..nije u srbiji..ako je doslo do sexa vec ima emocija narocito ako se nastavlja..experiment naravno ali posledice su vidljive
 
su seks i emocije odvojene atletske discipline, mogu da se preplicu ali i ne moraju.

daklen pitam ja vas...

strefi vas savrsen savrsen seks sa nekim sa kim treba i da se ostane na seks relacijama.
e sad, abnormalno dobar seks svaki put kad ste zajedno.

da li TO moze da bude inicijalna kapisla za pokretanje emocija kod vas?

moglo bi da bude, nepredvidiva sam, nikad ne znam kako ću da odreagujem :think:
naravno, ako ne postoji nešto u njegovom karakteru što bi mi zasmetalo, onda ništa od toga, razum mi najčešće preovlada u odnosu na emocije.
 
Ти се оријентиши на окидач емоције путем кухиње, и то ако добро куваш, ја стварно не знам ко би тебе је*ао.
 
su seks i emocije odvojene atletske discipline, mogu da se preplicu ali i ne moraju.

daklen pitam ja vas...

strefi vas savrsen savrsen seks sa nekim sa kim treba i da se ostane na seks relacijama.
e sad, abnormalno dobar seks svaki put kad ste zajedno.

da li TO moze da bude inicijalna kapisla za pokretanje emocija kod vas?

ne...bio sam u takvoj situaciji...uzivao samo u seksu...emocija, s moje strane nije bilo...to sam joj i rekao...ona prihvatila...bilo nam lepo dok je trajalo... ;)
 
ajde citaj lepo ne leti..znaci tesko da su zene bez emocija dale picu i nemoj mi 21 vek je..nije u srbiji..ako je doslo do sexa vec ima emocija narocito ako se nastavlja..experiment naravno ali posledice su vidljive

aaaa, razumem.
pa malo je pogresno onu pocetnu dopadljivost nazivati bas emocijama. ja kad se kaze emocije mislim na ljubav. a ljubavi realno ne moze d aima na samom pocetku nekog poznanstva. nazovimo to dopadanjem.
 
ok samo nemoj ti meni da usmeravas misli i iskustva pretaces..ja ti kazem sta su emocije koje se ne mogu isfolirati i tesko se iskljucuju..vecina sere da je bila u tako jasnim kres kombinacijama



ne znam, zato i pitam.
moze li NENORMALNO dobar seks da ucini da se rode emocije ili je za radjanje emocija potrebno (i) nesto drugo osim seksa?
 
mislim da može seks da pokrene emocije, nije do seksa nego do bliskosti , kao što u seks možeš da udješ mimo njih
ali kad vidiš da kreću emocije lepo taksativno složiš za i protiv u svojoj glavi i delaš prema tome, ako je ne, gledaš da to upropastiš što pre, ako da onda se zaljubiš i ode sve u k.urac HEHE
 
mislim da može seks da pokrene emocije, nije do seksa nego do bliskosti , kao što u seks možeš da udješ mimo njih
ali kad vidiš da kreću emocije lepo taksativno složiš za i protiv u svojoj glavi i delaš prema tome, ako je ne, gledaš da to upropastiš što pre, ako da onda se zaljubiš i ode sve u k.urac HEHE

:zcepanje:
 
[/B]


ne znam, zato i pitam.
moze li NENORMALNO dobar seks da ucini da se rode emocije ili je za radjanje emocija potrebno (i) nesto drugo osim seksa?
uopste nije bitno kalav je sex ako se odnos nastavlja..i da je los obicno se poradi ka poboljsanju..meni obicno krene sa sexom zahvaljujuci neizvesnosti u kojoj ih drzim ali nikad nije bilo price da ce se samo na sexu zadrzati
 

Back
Top