Tadić Nikoliću: "Odbij od mene!"

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Pred nekoliko hiljada simpatizera Tadić je rekao da, za razliku od Nikolića, on nema stanove i kuće, a nemaju ih ni članovi njegove porodice.
"Prosto se pitam - divim se, kako je on toliko toga stekao u svom životu od te iste plate koju sam ja imao, a ja ništa od toga nisam mogao da steknem jer je bilo nemoguće. I kako je on pošten, a ja nepošten", zapitao je Tadić.

"Ja kažem: Odbij čoveče od mene! Nemoj da te čujem da si više išta na tu temu rekao! Jer je to prostakluk i bestijalnost uopšte pominjati jer ja nemam mogućnost da idem po vikendicama. Začepi sa time! Ili ako nećeš, neka se proveri zvanično, pa da narod vidi ko je pošten, ko nije pošten!", rekao je Tadić.
 
Pred nekoliko hiljada simpatizera Tadić je rekao da, za razliku od Nikolića, on nema stanove i kuće, a nemaju ih ni članovi njegove porodice.
"Prosto se pitam - divim se, kako je on toliko toga stekao u svom životu od te iste plate koju sam ja imao, a ja ništa od toga nisam mogao da steknem jer je bilo nemoguće. I kako je on pošten, a ja nepošten", zapitao je Tadić.

"Ja kažem: Odbij čoveče od mene! Nemoj da te čujem da si više išta na tu temu rekao! Jer je to prostakluk i bestijalnost uopšte pominjati jer ja nemam mogućnost da idem po vikendicama. Začepi sa time! Ili ako nećeš, neka se proveri zvanično, pa da narod vidi ko je pošten, ko nije pošten!", rekao je Tadić.

Не зезај, није то рекао, слушао сам га.......
 
Не зезај, није то рекао, слушао сам га.......

"Ja kažem: Odbij čoveče od mene! Nemoj da te čujem da si više išta na tu temu rekao! Jer je to prostakluk i bestijalnost uopšte pominjati jer ja nemam mogućnost da idem po vikendicama. Začepi sa time! Ili ako nećeš, neka se proveri zvanično, pa da narod vidi ko je pošten, ko nije pošten!", rekao je Tadić.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/323102/Tadic-Nikolicu-Odbij-covece-od-mene
 
Pred nekoliko hiljada simpatizera Tadić je rekao da, za razliku od Nikolića, on nema stanove i kuće, a nemaju ih ni članovi njegove porodice.
"Prosto se pitam - divim se, kako je on toliko toga stekao u svom životu od te iste plate koju sam ja imao, a ja ništa od toga nisam mogao da steknem jer je bilo nemoguće. I kako je on pošten, a ja nepošten", zapitao je Tadić.

"Ja kažem: Odbij čoveče od mene! Nemoj da te čujem da si više išta na tu temu rekao! Jer je to prostakluk i bestijalnost uopšte pominjati jer ja nemam mogućnost da idem po vikendicama. Začepi sa time! Ili ako nećeš, neka se proveri zvanično, pa da narod vidi ko je pošten, ko nije pošten!", rekao je Tadić.

Grobar ima i vise dzakchica sa izbornim listicima od Klunija... :mrgreen:
 
Niko nije prevario detektor laži

Soba je prijatna, okrečena u svetlo zeleno. Svetlo je neupadljivo, ne udara u oči. Atmosfera je, takoreći, kućna. Sedate u fotelju, veliku i udobnu. Onda vam stavljaju dva uvijena, elastična kabla - jedan oko stomaka, isti takav oko grudnog koša. Oko leve ruke kaiš, isti kao kad se meri krvni pritisak kod lekara. Na prste leve ruke dve trake, a na srednji prst desne - štipaljka. Gledate pravo u zid preko puta. Na njemu nema ničega što može da skrene pažnju, nikakvih slika, detalja, ništa - samo najobičniji zid ofarban u sivo. Koliko god da ste koncentrisani i radoznali, postoji doza nelagode zbog susreta sa nečim novim i nepoznatim. Posle toga, kreću pitanja...

Tako počinje poligrafsko ispitivanje u policiji ili - kako se u narodu već odomaćilo - na takozvanom detektoru laži.
--------------------------------------------
...koje Tadic nikad ne bi mogao da prodje.
--------------------------------------------
Sve sto treba da kazemo Tadicu je "Covece, odbij od Srbije, odbij ti od nas!"
Vi vidite da nije sve u redu s njim?Vidite?Ne vidite?
Ako nista, jednog dana kad ostarim moci cu s ponosom da pricam mladima da sam bila borac protiv Tadiceve okupacije:)
 
Pred nekoliko hiljada simpatizera Tadić je rekao da, za razliku od Nikolića, on nema stanove i kuće, a nemaju ih ni članovi njegove porodice.
"Prosto se pitam - divim se, kako je on toliko toga stekao u svom životu od te iste plate koju sam ja imao, a ja ništa od toga nisam mogao da steknem jer je bilo nemoguće. I kako je on pošten, a ja nepošten", zapitao je Tadić.

"Ja kažem: Odbij čoveče od mene! Nemoj da te čujem da si više išta na tu temu rekao! Jer je to prostakluk i bestijalnost uopšte pominjati jer ja nemam mogućnost da idem po vikendicama. Začepi sa time! Ili ako nećeš, neka se proveri zvanično, pa da narod vidi ko je pošten, ko nije pošten!", rekao je Tadić.

Naopako:eek:

"NEMOJ DA TE CUJEM", pa ovo je strashno, da sam na mestu Nikolica ja bih se pricuvala, a da sam na mestu Tadica ja bih se zapitala, da li sam ja (on) NORMALAN?! Valjda zna istinu pa (se) i ne pita:roll:
 
Niko nije prevario detektor laži

Soba je prijatna, okrečena u svetlo zeleno. Svetlo je neupadljivo, ne udara u oči. Atmosfera je, takoreći, kućna. Sedate u fotelju, veliku i udobnu. Onda vam stavljaju dva uvijena, elastična kabla - jedan oko stomaka, isti takav oko grudnog koša. Oko leve ruke kaiš, isti kao kad se meri krvni pritisak kod lekara. Na prste leve ruke dve trake, a na srednji prst desne - štipaljka. Gledate pravo u zid preko puta. Na njemu nema ničega što može da skrene pažnju, nikakvih slika, detalja, ništa - samo najobičniji zid ofarban u sivo. Koliko god da ste koncentrisani i radoznali, postoji doza nelagode zbog susreta sa nečim novim i nepoznatim. Posle toga, kreću pitanja...

Tako počinje poligrafsko ispitivanje u policiji ili - kako se u narodu već odomaćilo - na takozvanom detektoru laži.
--------------------------------------------
...koje Tadic nikad ne bi mogao da prodje.
--------------------------------------------
Sve sto treba da kazemo Tadicu je "Covece, odbij od Srbije, odbij ti od nas!"
Vi vidite da nije sve u redu s njim?Vidite?Ne vidite?
Ako nista, jednog dana kad ostarim moci cu s ponosom da pricam mladima da sam bila borac protiv Tadiceve okupacije:)
 
Nikolic treba da se zabrine za svoju sigurnost.
Ovo je ozbiljna pretnja na "fin" nacin.

Па Веља је својевремено причао ДА ЈЕ И ЊЕМУ ЛИЧНО ПРЕТИО ТАДИЋ........ ја верујем у ону причу да он има тешку дијагнозу..... коју ћемо имати прилике да видимо уколико изгуби изборе........
 
Boris Tadić i njegova banda su pokrali izbore!

Sad urla sto je otkriven, pa nema on vremena za vikendice i sto bi on tamo, on ima VILU na DEDINJU!

O nasem trosku se naputovao gde je hteo i gde nije, gde god je bio, iza njega ostajala nesreca, poplave, zemljotresi, hodajuci baksuz, uuuuuuuuu, sve bih dala na svetu da mu vidim facu kad napusta mesto predsedika, mislim da bi udario NIkolica, uzas!

Ovo cu sutra da pokazem nekima, neka vide ako vec nisnu, neka vide da coveku nesto fali, ali stvarno:roll:

Fašista naj običniji!
 
url
 

Back
Top