Problem sa pretrpanim processima u Task MAnager-u, sumnjam na nesto veliko.

^|Wolf|^

Zainteresovan član
Poruka
248
E ljudi ovako, naime, instalirao sam Windows Xp (SP2, pa onda instalirao naknado SP3). Inace nakon toga ubacio one neke najpotrebnije programe koje koristim... E sad poceo je da me neko vreme zeza, spor , kad skinem nesto i hocu da otvorim odem ono RUN i onda moram da cekam dosta da bi pocela instalacija.... Cim mi se pokrene Pc, ja udjem u Task Manager i on je pun nekim nepotrebnim processima, evo kako to izgleda. Na slici se lepo vidi da mi System Idle Prrocess veoma visok... Neam pojma sta je u pitanju ali sumnjam da je neki virus, da bih opovrgnuo te sumnje skenirao sam system sa Malwarebytes ali ni on nista ne detektuje... Help pls... :(
Task Manager
Process Explorer
 
E ljudi ovako, naime, instalirao sam Windows Xp (SP2, pa onda instalirao naknado SP3). Inace nakon toga ubacio one neke najpotrebnije programe koje koristim... E sad poceo je da me neko vreme zeza, spor , kad skinem nesto i hocu da otvorim odem ono RUN i onda moram da cekam dosta da bi pocela instalacija.... Cim mi se pokrene Pc, ja udjem u Task Manager i on je pun nekim nepotrebnim processima, evo kako to izgleda. Na slici se lepo vidi da mi System Idle Prrocess veoma visok... Neam pojma sta je u pitanju ali sumnjam da je neki virus, da bih opovrgnuo te sumnje skenirao sam system sa Malwarebytes ali ni on nista ne detektuje... Help pls... :(
Task Manager
Process Explorer


najpametnije ti je da odneses racunar kod dobrog informaticara da ti ponovo reinstalira sistem,jer se i meni desila stvar kao i tebi,to ti je vjerovatno zbog pogresne instalacije :D
 
Start>>Run>>msconfig>>>Startup>>>i sve osim antivirusnog programa unčekiraj

Start>>>Run>>>services.exe>>>
1.Automatic Update>>Propertis>>Disable
2.Security Center>>>Propertis>>>Disable
3.Eror Reporting>>Propertis>>Disable

Ima još desetak servisa koji se mogu staviti na Disable ili na Manual ali za početak ti je ovo dovoljno...

Ja odem isto tako u Run i odkucam to i on mi ne izbacuje nista... :(
 

Back
Top