Људи моји

nojkic_problem

Buduća legenda
Poruka
26.329
Гледам неколико дана већ отварате теме о поништењу избора, крађи.... Постоји видео материјал, не може се оспорити да је на неким местима било нерегуларности, бла, бла...

Моје је питање следеће. Да ли овде једино ви тражите поништавање избора, протесте на улицама, бла, бла, јер сам приметио да нико други осим звери нема јасан став о томе... Молим вас да ми кажете зашто се ви тангирате, ако се остале странке не тангирају
 
Гледам неколико дана већ отварате теме о поништењу избора, крађи.... Постоји видео материјал, не може се оспорити да је на неким местима било нерегуларности, бла, бла...

Моје је питање следеће. Да ли овде једино ви тражите поништавање избора, протесте на улицама, бла, бла, јер сам приметио да нико други осим звери нема јасан став о томе... Молим вас да ми кажете зашто се ви тангирате, ако се остале странке не тангирају

Opusteno bre, koga jos zanimaju izbori...
 
Гледам неколико дана већ отварате теме о поништењу избора, крађи.... Постоји видео материјал, не може се оспорити да је на неким местима било нерегуларности, бла, бла...

Моје је питање следеће. Да ли овде једино ви тражите поништавање избора, протесте на улицама, бла, бла, јер сам приметио да нико други осим звери нема јасан став о томе... Молим вас да ми кажете зашто се ви тангирате, ако се остале странке не тангирају

ČEKALA SE ZVANIČNA REAKCIJA RIK-A..... I KOŠTUNICA JE TRAŽIO OBJAŠNJENJE OD RIK-A.

SADA ĆER SE SASTATI OPOZICIONE STARNKE DA DONESU ZAJEDNIČKO REŠENJE.
 
Ма крадуцкање...

Zoran Živković: Ne može se pričati o slučajnosti

Bivši gradonačelnik Niša Zoran Živković izjavio je povodom malverzacija sa glasačkim listićima, da je potrebna brza istraga o izbornim nepravilnostima, kako bi se skinula mrlja sa imena grada, prenosi portal Južne vesti. Komentarišući poništavanje glasanja zbog viška listića u glasačkim kutijama i glasine o pronađenom "izgubljenom" džaku sa glasačkim listićima, Živković je rekao da je u pitanju "velika bruka" za grad.

"Jako je loše da se u Nišu nakon izborne krađe iz 1996. desi bilo šta što može da podseti na tu veliku bruku. Ali, očigledno da se dešava", rekao je Živković, naglasivši da se ne može pričati o slučajnosti. "Da je slučajnost, teško da bi se desilo na tako velikom broju glasačkih mesta. A, ako je tačno da je pronađen taj džak, to očigledno ukazuje da je neko učestvovao u organizovanom izigravanju narodne volje", kaže Živković.

Marko Blagojević, CESID: U svakom sistemu postoje rupe

Izvršni direktor CESID-a Marko Blagojević izjavio je povodom obelodanjivanja brojnih izbornih malverzacija, da su zloupotrebe na izborima moguće, ali da mu je ipak „neobično da promakne izborna krađa". On je između ostalog rekao da "u svakom sistemu postoje rupe i samo je pitanje da li postoji neko ko je raspoložen da te rupe koje postoje zloupotrebi".
http://www.e-novine.com/srbija/srbij...oj-Srbiji.html
 
Гледам неколико дана већ отварате теме о поништењу избора, крађи.... Постоји видео материјал, не може се оспорити да је на неким местима било нерегуларности, бла, бла...

Моје је питање следеће. Да ли овде једино ви тражите поништавање избора, протесте на улицама, бла, бла, јер сам приметио да нико други осим звери нема јасан став о томе... Молим вас да ми кажете зашто се ви тангирате, ако се остале странке не тангирају

A zasto se ti, koji nisi gradjanin Srbije, toliko brines oko toga?
 
odem ja tako na glasanje. tamo guzva u 19h, ipak je djurdjevdan. i udjem, zatrpaju me izbornom 'artijom, glasam, uguram papirice u one kutije, izadjem, krenem kuci... i na po puta mi nesto sine: pa ja tehnicki mogu opet da glasam!!!:eek:

'ozracise' me onom lampicom kad sam usla na biracko mesto, ali me ne obelezise kad sam izasla... e tako ti je to, draga moja, kad je sprej kod baba-politicarki od 80 godina, koje cuvaju izborne kutije :dontunderstand:
 

Back
Top