А ШТА КАЖУ ФУНКЦИОНЕРИ РАДИКАЛА - ЈЕСУ ЛИ ПОКРАДЕНИ НА ИЗБОРИМА?

Nisu oni sada bitni , javilo se dovoljno pokradenih - nek sad cute .. nije za njih to losa taktika ... al kad krenu protesti da se pridruze ....

Коме да се придруже прави радикали? :dontunderstand:
У борби еуропејаца старих против еуропејаца нових - за фотељу???
Помоћи издајнику Николићу да се "ували" у фотељу... оном који је окренуо леђа Шешељу? ...оном који је био спреман да преда Младића Хагу ал га Тадић предухитрио, ал свеједно, чињеница је да је био спреман да исто то учини да би добио од Јевропе оно за шта се он и Тадић, као хијене отимају?
 
Коме да се придруже прави радикали? :dontunderstand:
У борби еуропејаца старих против еуропејаца нових - за фотељу???
Помоћи издајнику Николићу да се "ували" у фотељу... оном који је окренуо леђа Шешељу? ...оном који је био спреман да преда Младића Хагу ал га Тадић предухитрио, ал свеједно, чињеница је да је био спреман да исто то учини да би добио од Јевропе оно за шта се он и Тадић, као хијене отимају?

E moji radikali bando jedna umesto da podnesu ostavke zbog poraza, da ima iko tamo morala rekao bi javno seselju mars u tri lepe p.m , pa samo miniranje martinovica i guranjem jadranke srs je ostao ispod cenzusa , seki se popisao na sve koji su nekada ili sada hteli da glasaju za srs, a sarovic danas na konferenciji ono je dno dna, jel imaju ti ljudi svoje ja
 
Коме да се придруже прави радикали? :dontunderstand:
У борби еуропејаца старих против еуропејаца нових - за фотељу???
Помоћи издајнику Николићу да се "ували" у фотељу... оном који је окренуо леђа Шешељу? ...оном који је био спреман да преда Младића Хагу ал га Тадић предухитрио, ал свеједно, чињеница је да је био спреман да исто то учини да би добио од Јевропе оно за шта се он и Тадић, као хијене отимају?

Komplikovano je to ... ne zamaraj glavu ...
 
"Život je vrelo radosti; ali, gde pije i ološ tu su svi kladenci otrovani. ... Oni su svetu vodu otrovali svojom pohotljivošću; a nazivajući slašću svoje pogane snove otrovali su još i reči. ...Sladunjav, i gnjil, postaje plod u njihovoj ruci: a pogledom svojim obaraju voćku, i stresaju lišće s nje. Mnogi koji su okrenuli od života, okrenuli su se samo zbog ološa: nisu hteli da dele kladenac, i plamen, i plod, s ološem. ...A onima koji vladaju, okrenuo sam leđa kad sam video šta im sad znači vladati: ucenjivati se, i cenkati se oko sile, – s ološem!....zaista vam kažem, smrdi sve juče i sve danas na ološ ...." Tako je govorio Zaratustra.

precrtaj11.gif
 
Komplikovano je to ... ne zamaraj glavu ...

Једноставно је. Главу не замарам, наравно...Одавде се све боље види... "ко на брду ма и малом стоји, боље види но онај под брдом..." и ако дође на власт ова лоповчина од Николића - прелетач и најгори од најгорих - Тадић је еуропејац од почетка, тако да никога и није обмањивао - од почетка ми је био одвратан и неприхватљив - али ова лоповчина и прелетач још је гори, иако дође на власт, неће се ту задржати дуже од две године... Толико још може колико толико да обмањује људе и да им замазује очи пресипајући из шупљег у празно, али ако само један погрешан корак направи према Јевропи и НАТО пакту - Русија ће заврнути све славине, Срби и сада већ довољно осиромашени, изгладнели, гладоваће све више, и то ће им надајмо се, разбистрити мозгове, да више лопове и неписмене преваранте попут Николића не бирају.
 
Једноставно је. Главу не замарам, наравно...Одавде се све боље види... "ко на брду ма и малом стоји, боље види но онај под брдом..." и ако дође на власт ова лоповчина од Николића - прелетач и најгори од најгорих - Тадић је еуропејац од почетка, тако да никога и није обмањивао - од почетка ми је био одвратан и неприхватљив - али ова лоповчина и прелетач још је гори, иако дође на власт, неће се ту задржати дуже од две године... Толико још може колико толико да обмањује људе и да им замазује очи пресипајући из шупљег у празно, али ако само један погрешан корак направи према Јевропи и НАТО пакту - Русија ће заврнути све славине, Срби и сада већ довољно осиромашени, изгладнели, гладоваће све више, и то ће им надајмо се, разбистрити мозгове, да више лопове и неписмене преваранте попут Николића не бирају.

Nije u pitanju Nikolic .... preciznije - nije u pitanju samo Nikolic - vec i druge stranke ... medju njima i SRS i DSS i Dveri ... da ne pominjem pricip da je kradja izbora neoprostv politicki prestup - i da su je izveli oni koji ne mogu ni da privire u Rusiju ...

Moguce da stojis vise na brdu i da bolje vidis - ali ne odajes takav utisak svojim pisanjem .... naprotiv ...

I nemoj me vise ispitivati na koje prave radikale mislim - sve ih odlicno znam - za razliku od tebe ... i puno vise od tebe sam uradio za SRS ...

p.s. Vec sam napustio jedan forum posle ideja i predloga da na ovim predsednickim izborima ucestvuje Zirinovski - ovaj zaista necu , pa samo nastavi ...
 
Nije u pitanju Nikolic .... preciznije - nije u pitanju samo Nikolic - vec i druge stranke ... medju njima i SRS i DSS i Dveri ... da ne pominjem pricip da je kradja izbora neoprostv politicki prestup - i da su je izveli oni koji ne mogu ni da privire u Rusiju ...

Moguce da stojis vise na brdu i da bolje vidis - ali ne odajes takav utisak svojim pisanjem .... naprotiv ...

I nemoj me vise ispitivati na koje prave radikale mislim - sve ih odlicno znam - za razliku od tebe ... i puno vise od tebe sam uradio za SRS ...

p.s. Vec sam napustio jedan forum posle ideja i predloga da na ovim predsednickim izborima ucestvuje Zirinovski - ovaj zaista necu , pa samo nastavi ...

Моје поштовање твом радикалском стажу.
Ал подршка Николићу никако не улази у моје планове, ма колико поштовала некадашње (или садашње) присталице радикала.
А подршка Николићу у некој даљој будућности, не улази ни у планове оних који су много битнији за њега од мене, сувише је провидан, сувише алав, сувише интересџија, сувише неук, сувише проевропејски... ал небитно, све ће доћи на своје...
Жириновски... диван човек, у Србији би све довео на своје место, штета што немамо таквог кандидата да повеша оне које би ваљало повешати, верујем да би придобио већину гласача.
 
Радикалчићи су сића-..

Кад је непостојаћа партија СНС стварана, николић је украо мандате СРС, мандате гласача Војислава Шешеља и створио ову франкенштајнску странку УЗ ПОДРШКУ ДЕМОКРАТСКЕ СТРАНКЕ КОЈОЈ ЈЕ ОДГОВАРАЛО ДА НЕКО РАСТУРИ НАЈЈАЧУ ОПОЗИЦИОНУ СТРАНКУ СРС. Тако је СНС настала - подршком ДС-а и Тадића, странка која није ни постојала на претходним изборима - одједном се појавила у српском парламенту, јер је владајућа партија дала зелено светло да се закон прекрши.
Зато, немој о томе ко је сића и ко се продаје... од старта је Николић лажњак и преварант... фуј...
 
Pa ne nek se sad jave one redikalcine, kojima su puna usta Nikolica kako je izdajica, kako ce u koaliciju sa DS i ostale gluposti sto su ovde lupetali, sad kad se bije bitka, oni nema kradje a i corav vidi kolika je kradja i podkupljivanje biraca(BTW, to je krivicno delo) bilo 6.5
Sve opzicione stranke kazu kradja cak i onaj nesrecni Joska je rekao da je pokraDJen samo Sarovic, pardon Seselj(on inace sve zna iz Haga, hmmm) rekli nema kradje, a da to su rekli i BoTa, Pacic, Dinkic, Ceda, Canak
Pa sad vidite s kojim sljamom ovi radikali saradjuju, a svi vidimo kako su prosli.
 
Овим бих позвао све оне који нису гласали за Николића да у другом кругу, ако буде другог круга, допишу број 3. Николићу пиздо, Србију си изд`о и да то заокруже ... Ако буде другог круга избора, цела ова фарса коју је покренула СНС пада у воду и јасно је да они раде за жуте
 
Овим бих позвао све оне који нису гласали за Николића да у другом кругу, ако буде другог круга, допишу број 3. Николићу пиздо, Србију си изд`о и да то заокруже ... Ако буде другог круга избора, цела ова фарса коју је покренула СНС пада у воду и јасно је да они раде за жуте

Не. Десничари гласају за В.В.Путина.
 
Радикали су свесни да како год да окренеш,добијеш Тадића.

Daj majke ti kako opet dobijes tadica kad pobedi Nikolic?
Sta bre lupate, tako ste lupali da Nikolic ide u koaliciju sa Tadicem, pa sad lupate kako je isto, sta cete sutra srati, zivota ti?
 
Радикали су свесни да како год да окренеш,добијеш Тадића. Најбоље је да се не оглашавају уопште,сем у случају да се избори понове.

Тсчно. Ми сада мудро ћутимо док се ови међусобно не истребе. А онда ће народ поново да тражи нас радикале.
 
Тсчно. Ми сада мудро ћутимо док се ови међусобно не истребе. А онда ће народ поново да тражи нас радикале.

Au sto me nasmeja, jel si to cuo na otadzbinskoj upravi :D
Nego sta cemo sa Sarovicevom izjavom, niko od radikala ne odgovara, kako to nije kradja?
 
Daj majke ti kako opet dobijes tadica kad pobedi Nikolic?
Sta bre lupate, tako ste lupali da Nikolic ide u koaliciju sa Tadicem, pa sad lupate kako je isto, sta cete sutra srati, zivota ti?

Где си ти био последњих недељу дана?
Ја нисам рекао да Томо иде са Ботом у коалицију,иако ни то не искључујем потпуно.
 

Back
Top