А ШТА КАЖУ ФУНКЦИОНЕРИ РАДИКАЛА - ЈЕСУ ЛИ ПОКРАДЕНИ НА ИЗБОРИМА?
Strana 1 od 11 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 253

Tema: А ШТА КАЖУ ФУНКЦИОНЕРИ РАДИКАЛА - ЈЕСУ ЛИ ПОКРАДЕНИ НА ИЗБОРИМА?

Veoma poznat dbkapo (avatar)
    Učlanjen
    24.03.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    168

Podrazumevano А ШТА КАЖУ ФУНКЦИОНЕРИ РАДИКАЛА - ЈЕСУ ЛИ ПОКРАДЕНИ НА ИЗБОРИМА?

ДА ЛИ СУ ДОБИЛИ ИНСТРУКЦИЈЕ ИЗ ХАГА КАКО ДА РЕАГУЈУ НА ИЗБОРНУ КРАЂУ ?

ДА ЛИ ЋЕ ОПЕТ ДА ПОДРЖЕ ТАДИЋА ?????
    To be or not to be......trt-mrt, zivot ili smrt.

Buduća legenda Lepi Bora (avatar)
    Učlanjen
    20.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3749

Podrazumevano Re: А ШТА КАЖУ ФУНКЦИОНЕРИ РАДИКАЛА - ЈЕСУ ЛИ ПОКРАДЕНИ НА ИЗБОРИМА?

Nisu oni sada bitni , javilo se dovoljno pokradenih - nek sad cute .. nije za njih to losa taktika ... al kad krenu protesti da se pridruze ....
    Eсли драки невозможно избежать, бей первым...

Prosto mi je neprijatno kako nam dobro ide !

Veoma poznat Путиновка (avatar)
    Učlanjen
    30.08.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    663

Podrazumevano Re: А ШТА КАЖУ ФУНКЦИОНЕРИ РАДИКАЛА - ЈЕСУ ЛИ ПОКРАДЕНИ НА ИЗБОРИМА?

Citat Original postavio Lepi Bora Pogledaj poruku
    Nisu oni sada bitni , javilo se dovoljno pokradenih - nek sad cute .. nije za njih to losa taktika ... al kad krenu protesti da se pridruze ....
    Коме да се придруже прави радикали?
    У борби еуропејаца старих против еуропејаца нових - за фотељу???
    Помоћи издајнику Николићу да се "ували" у фотељу... оном који је окренуо леђа Шешељу? ...оном који је био спреман да преда Младића Хагу ал га Тадић предухитрио, ал свеједно, чињеница је да је био спреман да исто то учини да би добио од Јевропе оно за шта се он и Тадић, као хијене отимају?
    ПУТИН: ВЫ к нам не лезьте и будете ЖИВЫ - ПУТИН: Ви нам се не приближавајте и остаћете ЖИВИ ...
    https://www.youtube.com/watch?v=0IrnK5aRgZA

Primećen član
    Učlanjen
    22.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Citat Original postavio Путиновка Pogledaj poruku
    Помоћи издајнику Николићу да се "ували" у фотељу... оном који је окренуо леђа Шешељу? ...оном који је био спреман да преда Младића Хагу ал га Тадић предухитрио, ал свеједно, чињеница је да је био спреман да исто то учини да би добио од Јевропе оно за шта се он и Тадић, као хијене отимају?
    E moji radikali bando jedna umesto da podnesu ostavke zbog poraza, da ima iko tamo morala rekao bi javno seselju mars u tri lepe p.m , pa samo miniranje martinovica i guranjem jadranke srs je ostao ispod cenzusa , seki se popisao na sve koji su nekada ili sada hteli da glasaju za srs, a sarovic danas na konferenciji ono je dno dna, jel imaju ti ljudi svoje ja

Učlanjen
    20.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3749

Komplikovano je to ... ne zamaraj glavu ...

Domaćin
    Učlanjen
    23.01.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    854
    Reputaciona moć
    161

"Život je vrelo radosti; ali, gde pije i ološ tu su svi kladenci otrovani. ... Oni su svetu vodu otrovali svojom pohotljivošću; a nazivajući slašću svoje pogane snove otrovali su još i reči. ...Sladunjav, i gnjil, postaje plod u njihovoj ruci: a pogledom svojim obaraju voćku, i stresaju lišće s nje. Mnogi koji su okrenuli od života, okrenuli su se samo zbog ološa: nisu hteli da dele kladenac, i plamen, i plod, s ološem. ...A onima koji vladaju, okrenuo sam leđa kad sam video šta im sad znači vladati: ucenjivati se, i cenkati se oko sile, – s ološem!....zaista vam kažem, smrdi sve juče i sve danas na ološ ...." Tako je govorio Zaratustra.

Aktivan član
    Učlanjen
    06.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ја ћу подржати Тадића да ова ђукела пропадне до краја и да народу буде још горе па да се научи памети.

Učlanjen
    30.08.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    663

Komplikovano je to ... ne zamaraj glavu ...
    Једноставно је. Главу не замарам, наравно...Одавде се све боље види... "ко на брду ма и малом стоји, боље види но онај под брдом..." и ако дође на власт ова лоповчина од Николића - прелетач и најгори од најгорих - Тадић је еуропејац од почетка, тако да никога и није обмањивао - од почетка ми је био одвратан и неприхватљив - али ова лоповчина и прелетач још је гори, иако дође на власт, неће се ту задржати дуже од две године... Толико још може колико толико да обмањује људе и да им замазује очи пресипајући из шупљег у празно, али ако само један погрешан корак направи према Јевропи и НАТО пакту - Русија ће заврнути све славине, Срби и сада већ довољно осиромашени, изгладнели, гладоваће све више, и то ће им надајмо се, разбистрити мозгове, да више лопове и неписмене преваранте попут Николића не бирају.
    ПУТИН: ВЫ к нам не лезьте и будете ЖИВЫ - ПУТИН: Ви нам се не приближавајте и остаћете ЖИВИ ...

Učlanjen
    20.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3749

Једноставно је. Главу не замарам, наравно...Одавде се све боље види... "ко на брду ма и малом стоји, боље види но онај под брдом..." и ако дође на власт ова лоповчина од Николића - прелетач и најгори од најгорих - Тадић је еуропејац од почетка, тако да никога и није обмањивао - од почетка ми је био одвратан и неприхватљив - али ова лоповчина и прелетач још је гори, иако дође на власт, неће се ту задржати дуже од две године... Толико још може колико толико да обмањује људе и да им замазује очи пресипајући из шупљег у празно, али ако само један погрешан корак направи према Јевропи и НАТО пакту - Русија ће заврнути све славине, Срби и сада већ довољно осиромашени, изгладнели, гладоваће све више, и то ће им надајмо се, разбистрити мозгове, да више лопове и неписмене преваранте попут Николића не бирају.
    Nije u pitanju Nikolic .... preciznije - nije u pitanju samo Nikolic - vec i druge stranke ... medju njima i SRS i DSS i Dveri ... da ne pominjem pricip da je kradja izbora neoprostv politicki prestup - i da su je izveli oni koji ne mogu ni da privire u Rusiju ...

Moguce da stojis vise na brdu i da bolje vidis - ali ne odajes takav utisak svojim pisanjem .... naprotiv ...

I nemoj me vise ispitivati na koje prave radikale mislim - sve ih odlicno znam - za razliku od tebe ... i puno vise od tebe sam uradio za SRS ...

p.s. Vec sam napustio jedan forum posle ideja i predloga da na ovim predsednickim izborima ucestvuje Zirinovski - ovaj zaista necu , pa samo nastavi ...

Učlanjen
    30.08.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    663

Nije u pitanju Nikolic .... preciznije - nije u pitanju samo Nikolic - vec i druge stranke ... medju njima i SRS i DSS i Dveri ... da ne pominjem pricip da je kradja izbora neoprostv politicki prestup - i da su je izveli oni koji ne mogu ni da privire u Rusiju ...

Moguce da stojis vise na brdu i da bolje vidis - ali ne odajes takav utisak svojim pisanjem .... naprotiv ...

I nemoj me vise ispitivati na koje prave radikale mislim - sve ih odlicno znam - za razliku od tebe ... i puno vise od tebe sam uradio za SRS ...

p.s. Vec sam napustio jedan forum posle ideja i predloga da na ovim predsednickim izborima ucestvuje Zirinovski - ovaj zaista necu , pa samo nastavi ...
    Моје поштовање твом радикалском стажу.
    Ал подршка Николићу никако не улази у моје планове, ма колико поштовала некадашње (или садашње) присталице радикала.
    А подршка Николићу у некој даљој будућности, не улази ни у планове оних који су много битнији за њега од мене, сувише је провидан, сувише алав, сувише интересџија, сувише неук, сувише проевропејски... ал небитно, све ће доћи на своје...
    Жириновски... диван човек, у Србији би све довео на своје место, штета што немамо таквог кандидата да повеша оне које би ваљало повешати, верујем да би придобио већину гласача.

Aktivan član doxxx (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Eto vam sad se vidi ko je za rezimlije, danas Sarovic izadje covek i kaze nima kradje sve je regularno
    Sve opzicione stranke SNS, Dveri, Pastor, PRS...) svi kazu da su pokradeni jedino SRS kaze da nije bilo kradje, e sad drugovi Jadikali ko radi za rezim Toma ili Vojvoda????
    Lažovi se vole hvaliti uglavnom kada shvate da nema nikoga ko bi ih mogao u tome ometati.
    LIJTE KISE HLADNE VODE, TADIC ODE, TADIC ODE!!!

Veoma poznat john doe (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    207

Радикалчићи су сића, могу да се купе сви комплет по цени једнособног стана и две фотеље...
    Срећни народи својој деци у наслеђе остављају будућност, а несрећни прошлост.

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    672

ima saopstenje na sajtu. doduse sturo. ali mozda je i bolje tako

mozda su na medijima potisnuti u treci plan. mozda

ali stanje u zemlji nije zbog toga bolje, dosadasnji rezim nema odgovore koje bi vecina zelela, znaci uvek im amesta za pravu opoziciju

sutra da se sve okrene eto radikala na vlasti. tek tako
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Učlanjen
    30.08.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    663

Citat Original postavio john doe Pogledaj poruku
    Радикалчићи су сића-..
    Кад је непостојаћа партија СНС стварана, николић је украо мандате СРС, мандате гласача Војислава Шешеља и створио ову франкенштајнску странку УЗ ПОДРШКУ ДЕМОКРАТСКЕ СТРАНКЕ КОЈОЈ ЈЕ ОДГОВАРАЛО ДА НЕКО РАСТУРИ НАЈЈАЧУ ОПОЗИЦИОНУ СТРАНКУ СРС. Тако је СНС настала - подршком ДС-а и Тадића, странка која није ни постојала на претходним изборима - одједном се појавила у српском парламенту, јер је владајућа партија дала зелено светло да се закон прекрши.
    Зато, немој о томе ко је сића и ко се продаје... од старта је Николић лажњак и преварант... фуј...

Učlanjen
    17.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Pa ne nek se sad jave one redikalcine, kojima su puna usta Nikolica kako je izdajica, kako ce u koaliciju sa DS i ostale gluposti sto su ovde lupetali, sad kad se bije bitka, oni nema kradje a i corav vidi kolika je kradja i podkupljivanje biraca(BTW, to je krivicno delo) bilo 6.5
    Sve opzicione stranke kazu kradja cak i onaj nesrecni Joska je rekao da je pokraDJen samo Sarovic, pardon Seselj(on inace sve zna iz Haga, hmmm) rekli nema kradje, a da to su rekli i BoTa, Pacic, Dinkic, Ceda, Canak
    Pa sad vidite s kojim sljamom ovi radikali saradjuju, a svi vidimo kako su prosli.
    Lažovi se vole hvaliti uglavnom kada shvate da nema nikoga ko bi ih mogao u tome ometati.

Aktivan član
    Učlanjen
    06.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio john doe Pogledaj poruku
    Радикалчићи су сића, могу да се купе сви комплет по цени једнособног стана и две фотеље...
    Неки не могу! Ти то полазиш од себе?

Buduća legenda nojkic_problem (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    303

Овим бих позвао све оне који нису гласали за Николића да у другом кругу, ако буде другог круга, допишу број 3. Николићу пиздо, Србију си изд`о и да то заокруже ... Ако буде другог круга избора, цела ова фарса коју је покренула СНС пада у воду и јасно је да они раде за жуте
    Србија на првом месту. Србија нема алтернативу. ЕУ је нацистичка творевина.

Domaćin Propki (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

Радикали су свесни да како год да окренеш,добијеш Тадића. Најбоље је да се не оглашавају уопште,сем у случају да се избори понове.
    Живео Путин и антиглобалистичка револуција!
    Членов Организации Объединенных славянских Наций

Učlanjen
    17.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Alo Nojkicu opet imas neki problem u glavi, jel ti citas sta sam ja napisao???
    Pa radikali su prodali, jel samo oni ponavljam samo oni iz opozicije tvrde da nema kradje, kao sto to kazu ovi nesrecnici iz vlasti.
    Pa samo moras da budes lud i da ne vidis ko za koga radi.

Domaćin Propki (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

Citat Original postavio nojkic_problem Pogledaj poruku
    Овим бих позвао све оне који нису гласали за Николића да у другом кругу, ако буде другог круга, допишу број 3. Николићу пиздо, Србију си изд`о и да то заокруже ... Ако буде другог круга избора, цела ова фарса коју је покренула СНС пада у воду и јасно је да они раде за жуте
    Не. Десничари гласају за В.В.Путина.

Učlanjen
    17.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Citat Original postavio Propki Pogledaj poruku
    Радикали су свесни да како год да окренеш,добијеш Тадића.
    Daj majke ti kako opet dobijes tadica kad pobedi Nikolic?
    Sta bre lupate, tako ste lupali da Nikolic ide u koaliciju sa Tadicem, pa sad lupate kako je isto, sta cete sutra srati, zivota ti?

Aktivan član
    Učlanjen
    06.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Propki Pogledaj poruku
    Радикали су свесни да како год да окренеш,добијеш Тадића. Најбоље је да се не оглашавају уопште,сем у случају да се избори понове.
    Тсчно. Ми сада мудро ћутимо док се ови међусобно не истребе. А онда ће народ поново да тражи нас радикале.

Učlanjen
    17.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Citat Original postavio Бели Анђео Pogledaj poruku
    Тсчно. Ми сада мудро ћутимо док се ови међусобно не истребе. А онда ће народ поново да тражи нас радикале.
    Au sto me nasmeja, jel si to cuo na otadzbinskoj upravi
    Nego sta cemo sa Sarovicevom izjavom, niko od radikala ne odgovara, kako to nije kradja?

Domaćin Propki (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

Citat Original postavio doxxx Pogledaj poruku
    Daj majke ti kako opet dobijes tadica kad pobedi Nikolic?
    Sta bre lupate, tako ste lupali da Nikolic ide u koaliciju sa Tadicem, pa sad lupate kako je isto, sta cete sutra srati, zivota ti?
    Где си ти био последњих недељу дана?
    Ја нисам рекао да Томо иде са Ботом у коалицију,иако ни то не искључујем потпуно.

Domaćin Propki (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

Citat Original postavio doxxx Pogledaj poruku
    Au sto me nasmeja, jel si to cuo na otadzbinskoj upravi
    Nego sta cemo sa Sarovicevom izjavom, niko od radikala ne odgovara, kako to nije kradja?
    Поента је да није битно ко победи,оба кандидата воде Србију у еуропску пропаст.

Slične teme

1. Odgovora: 367
    Poslednja poruka: 19.02.2011., 12:50
  2. Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 21.07.2010., 09:23
  3. Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 11.09.2008., 18:31
  4. Odgovora: 74
    Poslednja poruka: 17.09.2007., 07:53

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu