4 Piva i sta onda

Ice_Georgius

Zainteresovan član
Poruka
127
100% je bila neka tema ali kao sto neko rece skoro mrzi me da je trazim prema tome pitanje je :

Posle kolike kolicine unetog alkohola u organizam nemozete da
dozivite erekciju dovoljnu za normalan sexualni odnos, iskreno meni od 4 piva (zidarska), da li je to normalno recite vi meni ????
A da takodje sam cuo od jednog druga koji je malo stariji par godina (sad neznam da li se hvalio ili ne) da kaze kako cim stavi kondom nemoze da dozivi erekciju, tako da ga nikada i nekoristi, mislite li da ima istine u tome da neko nemoze sa kondomom, ili samo prica prazne price??
 
Ice_Georgius:
100% je bila neka tema ali kao sto neko rece skoro mrzi me da je trazim prema tome pitanje je :

Posle kolike kolicine unetog alkohola u organizam nemozete da
dozivite erekciju dovoljnu za normalan sexualni odnos, iskreno meni od 4 piva (zidarska), da li je to normalno recite vi meni ????
A da takodje sam cuo od jednog druga koji je malo stariji par godina (sad neznam da li se hvalio ili ne) da kaze kako cim stavi kondom nemoze da dozivi erekciju, tako da ga nikada i nekoristi, mislite li da ima istine u tome da neko nemoze sa kondomom, ili samo prica prazne price??
Sta ima s tim da se hvali? :shock: :?
 
chokolada:
Ice_Georgius:
100% je bila neka tema ali kao sto neko rece skoro mrzi me da je trazim prema tome pitanje je :

Posle kolike kolicine unetog alkohola u organizam nemozete da
dozivite erekciju dovoljnu za normalan sexualni odnos, iskreno meni od 4 piva (zidarska), da li je to normalno recite vi meni ????
A da takodje sam cuo od jednog druga koji je malo stariji par godina (sad neznam da li se hvalio ili ne) da kaze kako cim stavi kondom nemoze da dozivi erekciju, tako da ga nikada i nekoristi, mislite li da ima istine u tome da neko nemoze sa kondomom, ili samo prica prazne price??
Sta ima s tim da se hvali? :shock: :?

Znao sam da ce neko da se uhvati za tu recenicu evo sada dajem objasnjenje i nemogu vise o tome.
Vidis neki muskarci (ne svi) misle da su vece face ili
jbaci kako god, ako imaju sexualne odnose bez kondoma neznam ni ja zasto ali eto tako je, ja sam trojicu takvih sreo koji su ismejavali nas koji koristimo kondome u svakoj prilici.
 
Ice_Georgius:
100% je bila neka tema ali kao sto neko rece skoro mrzi me da je trazim prema tome pitanje je :

Posle kolike kolicine unetog alkohola u organizam nemozete da
dozivite erekciju dovoljnu za normalan sexualni odnos, iskreno meni od 4 piva (zidarska), da li je to normalno recite vi meni ????
A da takodje sam cuo od jednog druga koji je malo stariji par godina (sad neznam da li se hvalio ili ne) da kaze kako cim stavi kondom nemoze da dozivi erekciju, tako da ga nikada i nekoristi, mislite li da ima istine u tome da neko nemoze sa kondomom, ili samo prica prazne price??
Taj tvoj drugar sere!Koliko ja znam to je nemoguce!Tripuje jer verovatno ne voli kondom,kao i vecina muskaraca. :wink:
Sto se tice alkohola i erekcije ...samo cu ti reci da nisi jedini kome se to desava kada popije par piva :wink: ni ja nisam verovla ali tada mu je...kao sto ti rece zidarska :oops: strava!
 
uf,pa to je stvarno problem...stani na 3.pivu i...
nisam se susretala sa takvim slucajem,al' mi je jedan drug pricao da ne moze da svr*i kad ima sex posle 6-7 piva,da mu pada povremeno i da sex traje na rate satima... :roll:
 
posle prvog litra vodke sam neupotrebljiv za seksualne odnose. posle drugog, mislim da sam upotrebljiv ali praksa pokazuje nesto sasvim drugo. samo sam jednom u zivotu naceo treci litar i tada odgovorno tvrdim da nisam u stanju da stojim, pricam ili bilo sta drugo.
 
Vidi, opet nema pravila! I to ne samo kod razlicitih ljudi nago i kod jednog coveka u razlicitim situacijama. Bilo je prilika u kojima sam se "opustio" i bio neupotrebljiv posle piva ili dva, a bilo je i da sa vise od pola flase "Pelinkovca" budem ultra sposoban! A pivo je problematicno i zato sto puni besiku, a fiziologija (A.C. Guyton) jasno kaze da erekcija i potreba za praznjenjem besika ne idu u isti kadar... Znas to i sam...
 
A sada malo medicinskih cinjenica:
Kada se unese odredjena kolicina alkohola u telo, to moze izazvati povecanu sexualnu zelju.......ALI.......on istovremeno smanjuje potenciju.
Posto sve dolazi iz glave (narocito kada su sexualni odnosi u pitanju)....mnogi ljudi sebe zavaravaju misleci da ce biti bolji u krevetu ako popiju po koje pice. Ovo veeeeelika ZABLUDA.......
A sto se tice tvog druga.....poruci mu slobodno da ne bude tolika seljacina i da ne krivi kondom za svoju impotenciju.
 
Mene ne mrzi...
Alkohol u sustini deluje na nervni sistem kao anestetik. Umrtvljuje na neki nacin. Culi ste sigurno za izraz "Pijan k'o majka!" Znate zasto se tako kaze? Zato sto su u neka stara vremena sretnim majkama olaksavali porodjajne muke nalivajuci ih propisnom kolicinom alkokola :lol: Dakle anestetik... ostavimo pijane majke na miru...
U minimalnim kolicinama, znate ono casa vina, casica rakijice, jedno pivo i sl. alkohol ce vas samo opustiti. Zapravo deluje on uvek na isi nacin, ali toliko minimalno da nemate osecaj da vam nesto konkretno radi. Sve vece kolicine pocinju da se primecuju na razlicite nacine, svima vec poznate. E sad jedno od anestetickih dejstava se ispoljava i na culo dodira/osecaja, kako hocete... A posto Stojko tu nije nista specijalno povlascen i on mora da trpi - smanjenu osetljivost.
Naravno ko pretera sa kolicinama imace Stojka koji moze da stoji kolko i sam vlasnik na sopstvenim nogarima.
Dakle nije poenta pasti u komu od alkokola, nego Stojku smanjiti sensitivity taman toliko da mozete da drndate satima neprekidno. Pritom partnerku zadrzite na jednoj zdravoj casi vina, ono taman toliko da se opusti... i to je onda SEX za pamcenje!
 
Kad_LupimLupim:
Mene ne mrzi...
Alkohol u sustini deluje na nervni sistem kao anestetik. Umrtvljuje na neki nacin. Culi ste sigurno za izraz "Pijan k'o majka!" Znate zasto se tako kaze? Zato sto su u neka stara vremena sretnim majkama olaksavali porodjajne muke nalivajuci ih propisnom kolicinom alkokola :lol: Dakle anestetik... ostavimo pijane majke na miru...
U minimalnim kolicinama, znate ono casa vina, casica rakijice, jedno pivo i sl. alkohol ce vas samo opustiti. Zapravo deluje on uvek na isi nacin, ali toliko minimalno da nemate osecaj da vam nesto konkretno radi. Sve vece kolicine pocinju da se primecuju na razlicite nacine, svima vec poznate. E sad jedno od anestetickih dejstava se ispoljava i na culo dodira/osecaja, kako hocete... A posto Stojko tu nije nista specijalno povlascen i on mora da trpi - smanjenu osetljivost.
Naravno ko pretera sa kolicinama imace Stojka koji moze da stoji kolko i sam vlasnik na sopstvenim nogarima.
Dakle nije poenta pasti u komu od alkokola, nego Stojku smanjiti sensitivity taman toliko da mozete da drndate satima neprekidno. Pritom partnerku zadrzite na jednoj zdravoj casi vina, ono taman toliko da se opusti... i to je onda SEX za pamcenje!
VAU! Potpisujem!
 
Da, kad si mnogo pijan slabije radi koordinatni sistem, pa je i sex kilaviji. Mislim da nije poenta da balavis 3 sata iz 5 pokusaja i ni ne svrsis na kraju, cisto da bi bilo duze. Kod onih koji nemaju problema sa trajanjem odnosa bolje je da odrade cvrsto i momacki.

Da, nekad je sa kondomom slabiji osecaj i nekima to smeta, pogotovo u pocetnoj fazi "druzenja" kada partneri nisu skroz opusteni pa im svaka dlaka smeta. (bila je tema i resenje problema-potrazi)

Ne, koji ne koriste kondom nisu bolji ebaci, nego su samo neiskusni u sexu i glupi u prirodi. Ali svi smo bili takvi nekad...
 
sad se delimicno slazem s tobom Pero, mada kao i uvek nemam pojma o cemu pricas..well..kad se unese veca kolicina alkohola, nema te sile koja ce ga dignuti..zato vodite racuna, mozda postane hronicno..fuj...ok 100 god u braku, ne koristis kondom da bi napravio obdaniste, onda si neiskusan u sexu i glup..pa super..
 
Ako si dobro citala temu, skontala si (najverovatnije :roll:) da se ovde ne radi o ljudima u braku.
Ne znam za brak, ali mislim da u brako skoro niko ne koristi kondom. Opet osnovno sexualno obrazovanje.

Uf, sto me mrzi da pisem ovakve postove...
 
Ice_Georgius:
100% je bila neka tema ali kao sto neko rece skoro mrzi me da je trazim prema tome pitanje je :

Posle kolike kolicine unetog alkohola u organizam nemozete da
dozivite erekciju dovoljnu za normalan sexualni odnos, iskreno meni od 4 piva (zidarska), da li je to normalno recite vi meni ????
A da takodje sam cuo od jednog druga koji je malo stariji par godina (sad neznam da li se hvalio ili ne) da kaze kako cim stavi kondom nemoze da dozivi erekciju, tako da ga nikada i nekoristi, mislite li da ima istine u tome da neko nemoze sa kondomom, ili samo prica prazne price??
Prestao sam da pijem pre skoro tri godine,tako da ne mogu da se setim da li je mogao da mi se digne ili ne posle 3-4-5 piva.Mislim da je mogao,ali nisam se tako cesto unistavao od piva,vise nekim drugim picima i ... Sa kondomima nemam nekih vecih problema i uglavnom ga koristim.Nemam drugo sta da kazem...
 
jel' znate kakva je stvar sa zenama? jel' se njima dize? otprilike znam da mi se diglo posle 1-2 piva..a za ostalo? mislim na alkoholna pica? to mi zvuci mnogo rizicno? sta ako pocnem da onanisem? jadni ljudi..slucajni prolaznici..i ovako sam, a kamoli onako..od 24 sata provedenih sa dragim, garantovano mi je 20 dignut..tj dignuta :? i sad..zamisljam koji je to shok za organizam..ako je od 20 dignutih sati, 3 sata sexa..sta je sa onih 17? rdja se u'vati!

uff na stranu to sa tim vasim picem..al' sam orgazmirala do svemira sinoc jaoooooooo tresla sam se ko strujaaa :shock: :P
 
e sad te mrzim a shto se on ne javlja je l uchi
shto ne rodish bebu mozda je to to

e cekaj 24h s dragim 20h ti se sexa a 3 sata sex ne shvatam problem. a ona 4 kad niej sex
a kako 24h je l zajedno zhivite
 

Back
Top