4 Piva i sta onda
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: 4 Piva i sta onda

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.02.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano 4 Piva i sta onda

100% je bila neka tema ali kao sto neko rece skoro mrzi me da je trazim prema tome pitanje je :

Posle kolike kolicine unetog alkohola u organizam nemozete da
    dozivite erekciju dovoljnu za normalan sexualni odnos, iskreno meni od 4 piva (zidarska), da li je to normalno recite vi meni ????
    A da takodje sam cuo od jednog druga koji je malo stariji par godina (sad neznam da li se hvalio ili ne) da kaze kako cim stavi kondom nemoze da dozivi erekciju, tako da ga nikada i nekoristi, mislite li da ima istine u tome da neko nemoze sa kondomom, ili samo prica prazne price??

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano Re: 4 Piva i sta onda

Citat Original postavio Ice_Georgius
    100% je bila neka tema ali kao sto neko rece skoro mrzi me da je trazim prema tome pitanje je :

dozivite erekciju dovoljnu za normalan sexualni odnos, iskreno meni od 4 piva (zidarska), da li je to normalno recite vi meni ????
    A da takodje sam cuo od jednog druga koji je malo stariji par godina (sad neznam da li se hvalio ili ne) da kaze kako cim stavi kondom nemoze da dozivi erekciju, tako da ga nikada i nekoristi, mislite li da ima istine u tome da neko nemoze sa kondomom, ili samo prica prazne price??
    Sta ima s tim da se hvali? :shock: :?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.02.2005.
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio chokolada

Sta ima s tim da se hvali? :shock: :?
    Znao sam da ce neko da se uhvati za tu recenicu evo sada dajem objasnjenje i nemogu vise o tome.
    Vidis neki muskarci (ne svi) misle da su vece face ili
    jbaci kako god, ako imaju sexualne odnose bez kondoma neznam ni ja zasto ali eto tako je, ja sam trojicu takvih sreo koji su ismejavali nas koji koristimo kondome u svakoj prilici.

Zainteresovan član heli84 (avatar)
    Učlanjen
    31.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Taj tvoj drugar sere!Koliko ja znam to je nemoguce!Tripuje jer verovatno ne voli kondom,kao i vecina muskaraca. :wink:
    Sto se tice alkohola i erekcije ...samo cu ti reci da nisi jedini kome se to desava kada popije par piva :wink: ni ja nisam verovla ali tada mu je...kao sto ti rece zidarska ops: strava!

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

uf,pa to je stvarno problem...stani na 3.pivu i...
    nisam se susretala sa takvim slucajem,al' mi je jedan drug pricao da ne moze da svr*i kad ima sex posle 6-7 piva,da mu pada povremeno i da sex traje na rate satima...

Aktivan član
    Učlanjen
    15.11.2004.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

posle prvog litra vodke sam neupotrebljiv za seksualne odnose. posle drugog, mislim da sam upotrebljiv ali praksa pokazuje nesto sasvim drugo. samo sam jednom u zivotu naceo treci litar i tada odgovorno tvrdim da nisam u stanju da stojim, pricam ili bilo sta drugo.

Početnik
    Učlanjen
    10.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Cetiri piva?

Vidi, opet nema pravila! I to ne samo kod razlicitih ljudi nago i kod jednog coveka u razlicitim situacijama. Bilo je prilika u kojima sam se "opustio" i bio neupotrebljiv posle piva ili dva, a bilo je i da sa vise od pola flase "Pelinkovca" budem ultra sposoban! A pivo je problematicno i zato sto puni besiku, a fiziologija (A.C. Guyton) jasno kaze da erekcija i potreba za praznjenjem besika ne idu u isti kadar... Znas to i sam...

Primećen član El Muerte (avatar)
    Učlanjen
    28.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

A sada malo medicinskih cinjenica:
    Kada se unese odredjena kolicina alkohola u telo, to moze izazvati povecanu sexualnu zelju.......ALI.......on istovremeno smanjuje potenciju.
    Posto sve dolazi iz glave (narocito kada su sexualni odnosi u pitanju)....mnogi ljudi sebe zavaravaju misleci da ce biti bolji u krevetu ako popiju po koje pice. Ovo veeeeelika ZABLUDA.......
    A sto se tice tvog druga.....poruci mu slobodno da ne bude tolika seljacina i da ne krivi kondom za svoju impotenciju.

Domaćin lav607 (avatar)
    Učlanjen
    25.01.2005.
    Reputaciona moć
    87

Podrazumevano

Sad bi vam ja to sve objasno.......ali mrzi me da pisem duge postove.......... :wink:

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Mene ne mrzi...
    Alkohol u sustini deluje na nervni sistem kao anestetik. Umrtvljuje na neki nacin. Culi ste sigurno za izraz "Pijan k'o majka!" Znate zasto se tako kaze? Zato sto su u neka stara vremena sretnim majkama olaksavali porodjajne muke nalivajuci ih propisnom kolicinom alkokola Dakle anestetik... ostavimo pijane majke na miru...
    U minimalnim kolicinama, znate ono casa vina, casica rakijice, jedno pivo i sl. alkohol ce vas samo opustiti. Zapravo deluje on uvek na isi nacin, ali toliko minimalno da nemate osecaj da vam nesto konkretno radi. Sve vece kolicine pocinju da se primecuju na razlicite nacine, svima vec poznate. E sad jedno od anestetickih dejstava se ispoljava i na culo dodira/osecaja, kako hocete... A posto Stojko tu nije nista specijalno povlascen i on mora da trpi - smanjenu osetljivost.
    Naravno ko pretera sa kolicinama imace Stojka koji moze da stoji kolko i sam vlasnik na sopstvenim nogarima.
    Dakle nije poenta pasti u komu od alkokola, nego Stojku smanjiti sensitivity taman toliko da mozete da drndate satima neprekidno. Pritom partnerku zadrzite na jednoj zdravoj casi vina, ono taman toliko da se opusti... i to je onda SEX za pamcenje!

Početnik
    Učlanjen
    31.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Kad_LupimLupim
    Mene ne mrzi...
    Alkohol u sustini deluje na nervni sistem kao anestetik. Umrtvljuje na neki nacin. Culi ste sigurno za izraz "Pijan k'o majka!" Znate zasto se tako kaze? Zato sto su u neka stara vremena sretnim majkama olaksavali porodjajne muke nalivajuci ih propisnom kolicinom alkokola Dakle anestetik... ostavimo pijane majke na miru...
    U minimalnim kolicinama, znate ono casa vina, casica rakijice, jedno pivo i sl. alkohol ce vas samo opustiti. Zapravo deluje on uvek na isi nacin, ali toliko minimalno da nemate osecaj da vam nesto konkretno radi. Sve vece kolicine pocinju da se primecuju na razlicite nacine, svima vec poznate. E sad jedno od anestetickih dejstava se ispoljava i na culo dodira/osecaja, kako hocete... A posto Stojko tu nije nista specijalno povlascen i on mora da trpi - smanjenu osetljivost.
    Naravno ko pretera sa kolicinama imace Stojka koji moze da stoji kolko i sam vlasnik na sopstvenim nogarima.
    Dakle nije poenta pasti u komu od alkokola, nego Stojku smanjiti sensitivity taman toliko da mozete da drndate satima neprekidno. Pritom partnerku zadrzite na jednoj zdravoj casi vina, ono taman toliko da se opusti... i to je onda SEX za pamcenje!
    VAU! Potpisujem!

Domaćin Pera_Zdera (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano

Da, kad si mnogo pijan slabije radi koordinatni sistem, pa je i sex kilaviji. Mislim da nije poenta da balavis 3 sata iz 5 pokusaja i ni ne svrsis na kraju, cisto da bi bilo duze. Kod onih koji nemaju problema sa trajanjem odnosa bolje je da odrade cvrsto i momacki.

Da, nekad je sa kondomom slabiji osecaj i nekima to smeta, pogotovo u pocetnoj fazi "druzenja" kada partneri nisu skroz opusteni pa im svaka dlaka smeta. (bila je tema i resenje problema-potrazi)

Ne, koji ne koriste kondom nisu bolji ebaci, nego su samo neiskusni u sexu i glupi u prirodi. Ali svi smo bili takvi nekad...

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

sad se delimicno slazem s tobom Pero, mada kao i uvek nemam pojma o cemu pricas..well..kad se unese veca kolicina alkohola, nema te sile koja ce ga dignuti..zato vodite racuna, mozda postane hronicno..fuj...ok 100 god u braku, ne koristis kondom da bi napravio obdaniste, onda si neiskusan u sexu i glup..pa super..

Domaćin Pera_Zdera (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano

Ako si dobro citala temu, skontala si (najverovatnije ) da se ovde ne radi o ljudima u braku.
    Ne znam za brak, ali mislim da u brako skoro niko ne koristi kondom. Opet osnovno sexualno obrazovanje.

Uf, sto me mrzi da pisem ovakve postove...

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Prestao sam da pijem pre skoro tri godine,tako da ne mogu da se setim da li je mogao da mi se digne ili ne posle 3-4-5 piva.Mislim da je mogao,ali nisam se tako cesto unistavao od piva,vise nekim drugim picima i ... Sa kondomima nemam nekih vecih problema i uglavnom ga koristim.Nemam drugo sta da kazem...

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

aj 4 piva...a posle 4 baklave?

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Posle 4 Baklave ne moze da se digne od stomaka.

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Nekad sam za Bozic,kad mi baba spremi baklavu,za dva dana mogao da pojedem celu tepsiju. I nije mi nista Baklave,tulumbe,krampite,sham rolne....uf!

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

jel' znate kakva je stvar sa zenama? jel' se njima dize? otprilike znam da mi se diglo posle 1-2 piva..a za ostalo? mislim na alkoholna pica? to mi zvuci mnogo rizicno? sta ako pocnem da onanisem? jadni ljudi..slucajni prolaznici..i ovako sam, a kamoli onako..od 24 sata provedenih sa dragim, garantovano mi je 20 dignut..tj dignuta :? i sad..zamisljam koji je to shok za organizam..ako je od 20 dignutih sati, 3 sata sexa..sta je sa onih 17? rdja se u'vati!

uff na stranu to sa tim vasim picem..al' sam orgazmirala do svemira sinoc jaoooooooo tresla sam se ko strujaaa :shock:

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

e sad te mrzim a shto se on ne javlja je l uchi
    shto ne rodish bebu mozda je to to

e cekaj 24h s dragim 20h ti se sexa a 3 sata sex ne shvatam problem. a ona 4 kad niej sex
    a kako 24h je l zajedno zhivite

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio PLESsitnihDEMONA
    Nekad sam za Bozic,kad mi baba spremi baklavu,za dva dana mogao da pojedem celu tepsiju. I nije mi nista Baklave,tulumbe,krampite,sham rolne....uf!
    a sada :I

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    131

Podrazumevano

Citat Original postavio ?
    Citat Original postavio PLESsitnihDEMONA
    a sada :I
    Sada NIŠTA !!! Za Božić pojeo i BABU !!!

Podrazumevano

Shto se mene tice nabiti kurton je isto kada sa nabio polumrtvu lignju na ****

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

Citat Original postavio ShupakMeraklija
    heh kad ti kita postane polumrtva krastava zaba videces!

Neproveren član
    Učlanjen
    29.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio hanibal77
    Citat Original postavio ShupakMeraklija
    heh kad ti kita postane polumrtva krastava zaba videces!

Slične teme

1. PIVA
    Autor ljeshko u forumu Evropa
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 29.09.2008., 08:59
  2. Kuca piva
    Autor Ja pa ja u forumu Beograd
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 14.07.2008., 10:44

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor