Зашто је Николић имао најкилавију реторику мада је на челу највеће опозиционе странке

Zoroastar

Domaćin
Poruka
3.783
У предизборној кампањи су сви глумили револуционаре, чак и они који су у власти (Дачић, Динкић, Јовановић...).
Само је Тома био бледуњав и понављао општа места, не помињући ни револуцију, ни преиспитивање приватизације (као што је Дачић), ни департизацију, као што је динкић, ни преорет као Чеда, ни ти осуо паљбу на тајкуне као радикали и Двери ...

Да ли је у питању само Томина немаштовитост, лоша процена његових маркетиншких саветника или...
Са реториком какву су имали Дачић, Динкић и други, укључујући и његове "опозиционе колеге", Николић би сигурно имао више освојених гласова.
НИЈЕ ВАЉДА САМ СЕБЕ СПРЕЧИО ДА ПОБЕДИ ИЛИ БАР УЗМЕ ШТО ВИШЕ МАНДАТА?

ИЛИ ЈЕ... САМО ИСПУЊАВАО "ДОГОВОРЕНУ ПОЛИТИКУ "...
 
Pa nisu mu stranci napravili stranku da on radi šta hoće , nego da radi ono šta oni kažu.

Шта је, да је, тек није се понашао у складу са чињеницом да је на челуу највеће опозиционе странке, па још у оваквом моменту...
 
Шта је, да је, тек није се понашао у складу са чињеницом да је на челуу највеће опозиционе странке, па још у оваквом моменту...

A kada se on to ponašao u "tom" skladu ???
 
Doslo je do "sad ili nikad":D
Naravno da postoji shansa u nekoj buducnosti, ali ko ce to da ceka, sta ce biti sa svima nama do tad?:)
Ovi nemaju ni obraza,a ni stida...izbori su pokradeni, to je jasno i DS-u...
Da li Srbija moze da izdrzi DS jos nekoliko godina?
Tuga sta nam rade, a mi cutimo i gledamo.
Bas smo mi neki fin svet:)
Srbi dvljaci?Mi smo dobri kao hleb, nema normalne zemlje na svetu u kojoj bi ljudi na sve ovo zatvorili oci i nastavili mirno dalje, kao mi.
 
Poslednja izmena:
Nikolicu je nedostajao DSS.Onda bi svi imali vise samopouzdanja, onda bi to bila mocna koalicija, ljudi bi verovali u pobedu jos vise, kao i oni sami.
Ako nista ne bude od svega ovoga, najbolje da svi prespavamo ovih nekoliko godina do novih izbora...ali onda, kad dodju novi izbori,ljudi ce pisati:"Kostunica je star, Nikolic je istroshen...itd.":roll:
I opet ce DS da pobedi:histericna::lol:
Idem, ne mogu vise da visim na netu:lol:
Idem da placem:lol:
Boze pomozi nam:bye::D

Какве ретардираности... Како плаћају по броју реченица или по броју постова?
 
Какве ретардираности... Како плаћају по броју реченица или по броју постова?
Po broju postova.:mrgreen:
Titoista da nekome kaze da je retardiran?:roll:
Sad si mi se tako obratio i vise nikad.
Za razliku od tebe ja volim Srbiju i mislim da cemo biti duplo bedniji nego sad.
To sto ti nisi toliko inteligentan kao ja, pa ne mozes da vidis dva koraka u napred je samo tvoj problem, to jest - blago tebi.
Lepo je biti povrshan kao sto si ti:)Ima i to svojih prednosti:)Uzivaj:)
 
Poslednja izmena:
Nikolicu je nedostajao DSS.Onda bi svi imali vise samopouzdanja, onda bi to bila mocna koalicija, ljudi bi verovali u pobedu jos vise, kao i oni sami.

Ako nista ne bude od svega ovoga, najbolje da svi prespavamo ovih nekoliko godina do novih izbora...ali onda, kad dodju novi izbori,ljudi ce pisati:"Kostunica je star, Nikolic je istroshen...itd.:roll:

I opet ce DS da pobedi (ako se opozicija ne organizuje bolje):besna::D

Idem, ne mogu vise da visim na netu

Idem da placem:lol:

Boze pomozi nam:D
 
У предизборној кампањи су сви глумили револуционаре, чак и они који су у власти (Дачић, Динкић, Јовановић...).
Само је Тома био бледуњав и понављао општа места, не помињући ни револуцију, ни преиспитивање приватизације (као што је Дачић), ни департизацију, као што је динкић, ни преорет као Чеда, ни ти осуо паљбу на тајкуне као радикали и Двери ...

Да ли је у питању само Томина немаштовитост, лоша процена његових маркетиншких саветника или...
Са реториком какву су имали Дачић, Динкић и други, укључујући и његове "опозиционе колеге", Николић би сигурно имао више освојених гласова.
НИЈЕ ВАЉДА САМ СЕБЕ СПРЕЧИО ДА ПОБЕДИ ИЛИ БАР УЗМЕ ШТО ВИШЕ МАНДАТА?

ИЛИ ЈЕ... САМО ИСПУЊАВАО "ДОГОВОРЕНУ ПОЛИТИКУ "...

Postoji odgovarajuća tema:

http://forum.krstarica.com/showthread.php/552092-ДА-ЛИ-ЈЕ-ТОМИСЛАВ-НИКОЛИЋ-ПРОДАО-ИЗБОРЕ
 
Ko je zadovoljan? KO JE OD VAS ZADOVOLJAN?
Ko veruje da je DS imao ovoliko koliko je imao?Ni sam DS u to ne veruje!
Vi ste bre obicne kukavice (mnogi), treba opet da izadjemo na ulice i da skinemo ove jednom zauvek.
Neka bar nasa deca imaju bolju buducnost.

Биће скинути. И то: сви. Србија ће ускоро бити без политичара.
Ионако су најгори у окружењу.
 

Back
Top