Tadić: Nikoliću, izađi mi danas na crtu!

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Tomislav Nikolić se uplašio sopstvenog poziva Borisu Tadiću da sučele stavove u TV duelu, jer sad kaže da za danas nema vremena i odlaže ga za neki od sledećih dana, saopštila je Demokratska stranka. Tomislavu Nikoliću je očigledno potrebno duže vreme i priprema jer mora da se podseti svih svojih kontradiktornih izjava, kojih je u njegovoj karijeri bilo toliko mnogo da ovaj strah ni za koga nije iznenađenje, rečeno je u DS.

http://www.kurir-info.rs/tadic-nikolicu-izadi-mi-na-crtu-clanak-216868
 
542876_296950300389954_100002249590175_698101_1009048671_n.jpg
 
Tomislav Nikolić se uplašio sopstvenog poziva Borisu Tadiću da sučele stavove u TV duelu, jer sad kaže da za danas nema vremena i odlaže ga za neki od sledećih dana, saopštila je Demokratska stranka. Tomislavu Nikoliću je očigledno potrebno duže vreme i priprema jer mora da se podseti svih svojih kontradiktornih izjava, kojih je u njegovoj karijeri bilo toliko mnogo da ovaj strah ni za koga nije iznenađenje, rečeno je u DS.

http://www.kurir-info.rs/tadic-nikolicu-izadi-mi-na-crtu-clanak-216868
Nikolic se nikada nije plasio kriminalaca,samo se kriminalci plase Nikolica :ok:
 
Poslednja izmena:
Tomislav Nikolić se uplašio sopstvenog poziva Borisu Tadiću da sučele stavove u TV duelu, jer sad kaže da za danas nema vremena i odlaže ga za neki od sledećih dana, saopštila je Demokratska stranka. Tomislavu Nikoliću je očigledno potrebno duže vreme i priprema jer mora da se podseti svih svojih kontradiktornih izjava, kojih je u njegovoj karijeri bilo toliko mnogo da ovaj strah ni za koga nije iznenađenje, rečeno je u DS.

http://www.kurir-info.rs/tadic-nikolicu-izadi-mi-na-crtu-clanak-216868

Cemu nervoza i zurba ....

NEKA TADIC PRVO OBJASNI SRBIJI KO JE OVAKO SVINJSKI POKRAO IZBORE .....
 
Jadne i bedne zemlje u kojoj od ova dva debila jedan treba da bude predsednik ! Nemam reci kojima bi opisao razocaranje pa i zabrinutost za buducnost nas i nase dece u ovoj drzavi! Kada nam je izbor predsednika ovakav ,sta se tek moze ocekivati od ostatka vlade,koji ce se tek teski debili tamo naci,strasno,tuzno i zalosno?!
 
Konačni rezultati u četvrtak do 20 sati:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Beta – pre 12 sati
BEOGRAD, 10. maja 2012. (Beta) - Konačni rezultati predsedničkih i parlamentarnih izbora u Srbiji moraju da budu objavljeni u četvrtak do 20 sati, a Republička izborna komisija (RIK) treba u narednih deset dana, do 20. maja da dodeli mandate poslanicima novog saziva parlamenta.

Objavljivanjem konačnih rezultata parlamentarnih izbora počinje da teče rok od 30 dana za konstituisanje novog saziva parlamenta, čiju će prvu sednicu sazvati predsednica starog saziva Slavica Djukić Dejanović.

RIK je u sredu saopštio da je na osnovu 98,44 obradjenih biračkih mesta, na parlmentarnim izborima 6. maja najviše glasova osvojila koalicija oko Srpske napredne stranke - 24,04 odsto i 73 mandata, dok je koalicija oko Demokratske stranke dobila 22,11 odsto glasova i 67 mandata.

Na osnovu 98,67 odsto obradjenih biračkih mesta kandidat Demokratske stranke za predsednika Srbije Boris Tadić na predsedničkim izborima osvojio je 25,37 odsto glasova, a kandidat Srpske napredne stranke Tomislav Nikolić 25,02 odsto glasova.:hahaha:ja ne mogu vise
 

Back
Top