Kada Ce Se DSS Oglasiti ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

zokiloki

Domaćin
Poruka
3.603
posto nema clanova DSS-a na forumu ( spavaju ), hajde da ja kao simpatizer i glasac probam da odgovorim na ovo pitanje koje mnoge interesuje...

kao sto znamo, u DSS-u postoji jasna i foralizovana procedura donosenja odluka bez obzira na hitnost problema. evo kako to izgleda u nekoliko faza:

dan prvi: grupa zivahnijih i vitalnijih funkcionera odlazi da probudi kostunicu. ostatak dana to i rade.

dan drugi: gore pomenuti funkcioneri ( konacno ) probudjenom kostunici pokusavaju da objasne u cemu je problem.

dan treci: kostunica pokusava da shvati da je budan.

dan cetvrti: konacno prihvata cinjenicu da je budan i razmislja sta se desilo.

dan pet, sesti, sedmi..: kostunica ceka da dodje dan kojim DSS obicno ima konferenciju za novinare kakko bi se oglasio povodom ovog hitnog problema.

dan osmi: kostunica izlazi pred novinare i saopstava da je politicki program DSS-a politicka i vojna neutralnost. na pitanja novinara o kradji izbora, zmiri na jedno oko i ljutito kaze da je politicki program DSS-a politicka i vojna neutralnost.


P.S. ja nisan clan i to sto sam za DSS glasao ih ne amnestira od kritike za debilno ponasanje.
 
Bio je jedan malo zadrigao, nesto je pricao da su svi imali svoje clanove u izbornim komisijama, te ovo te ono, ali da su glasovi zapravo menjali "agregatno" stanje negde usput, nije rekao!

Jedan iz DS- a pominjao policiju, hapsenje valjda Nikolica, ne znam, ne daju moji da slusam, nerviraju se opasno, pa sta napabircim, a uz to radim i drugi posao gde pisem olovkom , zaboli me ruka:(
 
Bio je jedan malo zadrigao, nesto je pricao da su svi imali svoje clanove u izbornim komisijama, te ovo te ono, ali da su glasovi zapravo menjali "agregatno" stanje negde usput, nije rekao!

Jedan iz DS- a pominjao policiju, hapsenje valjda Nikolica, ne znam, ne daju moji da slusam, nerviraju se opasno, pa sta napabircim, a uz to radim i drugi posao gde pisem olovkom , zaboli me ruka:(

ma pusti DS lopine, koga interesuje sta oni kazu. o DSS pisem biljo. ;)
 
http://vesti.krstarica.com/vesti-dana/kostunica-otkud-listici-na-ulici/

Predsednik Demokratske stranke Srbije Vojislav Koštunica ocenio je da je zapanjujuća i za demokratski poredak poražavajuća činjenica da je na hiljade glasačkih listića pronađeno na ulici i ocenio da to govori da je došlo do grubih krađa na izborima.
"Od Republičke izborne komisije i nadležnih državnih organa zahtevamo da u najhitnijem roku daju precizan odgovor otkud se na hiljade izbornih listića našlo na ulici. Isto tako od RIK-a zahtevamo hitno objašnjenje kako je moguće i ko je odgovoran što je štampano 261.000 više izbornih listića za izbore na Kosovu i Metohiji", naveo je Koštunica u pisanoj izjavi.
Koštunica, koji je bio i predsednički kandidat DSS-a na izborima 6. maja, je dodao da niko ne može i ne sme da se poigrava i da potkrada narodnu volju.
"Zato odgovori nadležnih organa moraju biti potpuno jasni i brzi", rekao je Koštunica.

edit:
podebljati samo bitno
 
Poslednja izmena od moderatora:
ma pusti DS lopine, koga interesuje sta oni kazu. o DSS pisem biljo. ;)

Pa, uobicajeno ono sto i traze, mislim da se mogu dogovoriti ni jedni ni drugi nisu bezuslovno za EU, NATO nioposto, KiM u sastavu Srbije, tako da nema puno toga oko cega bi se glozili, videcemo....

Inace, povodom ove kradje, ima tema, ali evo ti pa da ispisme i iscitam ovo do kraja sto mi treba za posao, dakle:

ДСС: РИК ТРЕБА ДА ОДГОВОРИ ОТКУД ЛИСТИЋИ НА УЛИЦИ

Запањујућа је и за демократски поредак поражавајућа чињеница да је хиљаде изборних листића пронађено на улици. Ова очигледна чињеница говори да је било грубих крађа на изборима.

Од РИК-а и надлежних државних органа захтевамо да у најхитнијем року дају прецизан одговор откуд се на хиљаде изборних листића нашло на улици.

Исто тако од РИК-а захтевамо хитно објашњење како је могуће и ко је одговоран што је штампано 261.000 више изборних листића за изборе на Косову и Метохију.

Нико не може и не сме да се поиграва и да поткрада народну вољу. Зато одговори надлежних органа морају бити потпуно јасни и брзи.
http://dss.rs/gruba-kradja-na-izborima/


"Vidimo" se odoh da kupim crvenu hemijsku da ovo zavrsim, istrosi se:dash:

:lol:

:bye:
 
Bio je jedan malo zadrigao, nesto je pricao da su svi imali svoje clanove u izbornim komisijama, te ovo te ono, ali da su glasovi zapravo menjali "agregatno" stanje negde usput, nije rekao!

Jedan iz DS- a pominjao policiju, hapsenje valjda Nikolica, ne znam, ne daju moji da slusam, nerviraju se opasno, pa sta napabircim, a uz to radim i drugi posao gde pisem olovkom , zaboli me ruka:(

od jednog lika iz dss sam chuo da su uchestvovali u brojanju glasova i da su veoma zadovoljni bili, al dal je neko iz stranke pratio izborni materijal do opshtinske izborne komisije nije umeo da kazhe, znachi na tom putu je moglo da se podvali bilo shta i jednostavno podmetnu unapred pripremljeni zapisnici sa glasachkih mesta
 
od jednog lika iz dss sam chuo da su uchestvovali u brojanju glasova i da su veoma zadovoljni bili, al dal je neko iz stranke pratio izborni materijal do opshtinske izborne komisije nije umeo da kazhe, znachi na tom putu je moglo da se podvali bilo shta i jednostavno podmetnu unapred pripremljeni zapisnici sa glasachkih mesta
Upravo tako, sve vreme pisem, a na birackim mestima moglo se na manje, mrtvi, nepostojeci, priemr gde covek kaze da nije glasao a ima "njegov" potpis, znaci mogli su se podmetnuti unapred pripremljeni zapisnici.
 
http://vesti.krstarica.com/vesti-dana/kostunica-otkud-listici-na-ulici/

Predsednik Demokratske stranke Srbije Vojislav Koštunica ocenio je da je zapanjujuća i za demokratski poredak poražavajuća činjenica da je na hiljade glasačkih listića pronađeno na ulici i ocenio da to govori da je došlo do grubih krađa na izborima.
"Od Republičke izborne komisije i nadležnih državnih organa zahtevamo da u najhitnijem roku daju precizan odgovor otkud se na hiljade izbornih listića našlo na ulici. Isto tako od RIK-a zahtevamo hitno objašnjenje kako je moguće i ko je odgovoran što je štampano 261.000 više izbornih listića za izbore na Kosovu i Metohiji", naveo je Koštunica u pisanoj izjavi.
Koštunica, koji je bio i predsednički kandidat DSS-a na izborima 6. maja, je dodao da niko ne može i ne sme da se poigrava i da potkrada narodnu volju.
"Zato odgovori nadležnih organa moraju biti potpuno jasni i brzi", rekao je Koštunica.

O, hvalim te Bože.... Mazl Tov!
 
Poslednja izmena od moderatora:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top