Alergija

maps

Početnik
Poruka
31
Imam devojcicu od dve godine i skoro smo bili u bolnici zbog alergije.Oteli su joj ocni kapci a zatim i celo lice i to je svrbelo. Sada je sve u redu, ali se bojim da se to ne ponovi.Treba da radimo alergo test.Sumljamo na macku.U bolnici smo dobili kapi za oci zbog konjuktivitisa. Kao manja imala je tri puta laringitis,ima problema sa krajnikom i ostala dva su joj uvecana. Zanima me da li su ove bolesti povezane? I nesto vise o tome.
 
Rezultat alergoloskog testa ce otkriti NA STA je dete alergicno.Odgovor na pitanje ZASTO je alergicno mozda lezi u cestim infekcijama larinksa i krajnika,ukljucujuci i njihovo lecenje.
Znaci,moguce je da su one doprinele da dete postane preosetljivo na neki alergen(mozda macka) na koji do tada nije bilo.
pozdrav
 
Prvo treba utvrditi sto kaze koleginica sta je uzrok alergije, nemojte spekulisati sta bi bilo kad bi bilo dok testovi ne budu gotovi.
Sa druge strane problem krajnika se mora sanirati , licno ne mislim da ima veze sa alergijama ali sigurno da komplikuju klinicku sliku.
 

Back
Top