СПС поново покрао изборе, само сада са ДС

Ma neka kradu slobodna, ne zaboravite da je njihova koalicija(SPS+PUPS+JS) uradila najvise, uradili su vise nego DS za 8 godina.

Ivica Dacic - Ministar policije, sta je narkodilera pohapsio, pohapsio Haske optuzenike, policija je svuda, uveo zakone, sjajno.
Milutin Mrkonjic - Ministar za Infrastrukturu, sve je vise asfaltiranih ulica, autoput se radi, u planu jos 3 autoputa.
Jovan Krkobabic - ***** za penzije, svaka rec je suvisna, penzije nikad vece(procentualno).
Palma - sta je od Jagodine uradio.

Ne verujem da kradu, ja sam recimo za njih glasao samo zbog toga sto su najvise uradili i iskreno bi voleo da vidim Dacica za predsednika ili premijera, verujem da bi uradio za godinu dana ono sto je DS za 8.
 
"U Vojvodini na nekoliko glasačkih mesta građanima koji su išli na glasanje " slučajno " su zaboravljali davati sivo-plavi listić (za lokalnu samoupravu) ali su ti građani potpisivali spisak. Oni koji su primetili prilikom bacanja listića u urnu da imaju mnje glasačkih listića pokušavali su da traže i taj zadnji koji nisu mogli da ispune. Nemojmo ljudi da se zezamoova krađa glasova toliko je očigledna da se vidi čak iz aviona. Druga stvar, potkradanje se nije desilo na biračkim mestima već na putu kojem su listići transportovani. Kao treće nisu se svi potpisali na zapisnik pošto je nekolicina bila oterana ( psihički teror) prilikom prebrojavanja glasova. To ljudi treba sa se obelodani."
(****10. maj 2012 15:52)
 
Ma neka kradu slobodna, ne zaboravite da je njihova koalicija(SPS+PUPS+JS) uradila najvise, uradili su vise nego DS za 8 godina.

Ivica Dacic - Ministar policije, sta je narkodilera pohapsio, pohapsio Haske optuzenike, policija je svuda, uveo zakone, sjajno.
Milutin Mrkonjic - Ministar za Infrastrukturu, sve je vise asfaltiranih ulica, autoput se radi, u planu jos 3 autoputa.
Jovan Krkobabic - ***** za penzije, svaka rec je suvisna, penzije nikad vece(procentualno).
Palma - sta je od Jagodine uradio.

Ne verujem da kradu, ja sam recimo za njih glasao samo zbog toga sto su najvise uradili i iskreno bi voleo da vidim Dacica za predsednika ili premijera, verujem da bi uradio za godinu dana ono sto je DS za 8.

???

Krkobabic je jedini realno nesto uradio za drzavu, kakvi zakoni, kakav autoput, zakon o bezbednosti saobracaja ocaj ocaja, sto se tice autoputa za 4 godine je izgradio koliko, 170km, u Nemackoj su od 1935. do 1938. izgradili 3000 km autoputa, pa ti vidi gde smo.
 
???

Krkobabic je jedini realno nesto uradio za drzavu, kakvi zakoni, kakav autoput, zakon o bezbednosti saobracaja ocaj ocaja, sto se tice autoputa za 4 godine je izgradio koliko, 170km, u Nemackoj su od 1935. do 1938. izgradili 3000 km autoputa, pa ti vidi gde smo.

Pa ti idi u Nemacku kad se tako radi. U Nemackoj 10 000 masina radi autoput u Srbiji 500, pa ti vidi, ne mogu oni kupiti 10 000 masina, za to trebaju milijarde.
 
???

Krkobabic je jedini realno nesto uradio za drzavu, kakvi zakoni, kakav autoput, zakon o bezbednosti saobracaja ocaj ocaja, sto se tice autoputa za 4 godine je izgradio koliko, 170km, u Nemackoj su od 1935. do 1938. izgradili 3000 km autoputa, pa ti vidi gde smo.

Krkobabic je ubedljivo najgori srpski politicar. To sto on radi moze da radi i Pera klosar iz kraja.
 
ti podrzavas lopovluk kradju i raspad Srbije

zar ne vidis da su nas ovi zaduzili 10 milijardi evra da nam je nezaposlenost nikad veca, da su ostavili 700.000 ljudi bez posla , da su plate pale za 50% , a cene otisle gore duplo???

kako mozes da podrzavas to ?

Aloo bree ja kazem za SPS+PUPS+JS, DS je sjebao ovo ostalo, a mi smo dobro prosli za razliku od Grcke, Spanije, Irske.
Ne podrzavam DS nikako, samo kazem sta je uradjeno od strane SPS koalicije.
 
DSS izdao pisano saopstenje: Htino utvrditi otkud toliki listici na ulici...idt.

Ovaj komentar je obajvljen na jednom sajtu (cudi me da su ga pustili) dakle, decko cim je pisao, znao je da ga mogu identifikovati veoma lako...

"Ja sam glasač koji je ubacio nevažeći listić.
Moj prozor gleda na moje izborno mesto.
Kasno po završetku izbora iznošeni su glasački listići u kesama za đubre. U prvom trenutku sam pomislio da su nevažeći listići kako bi se sakrio broj nezadovoljnih ljudi. Šta god bilo ljudi su prevareni i pokradeni.
......
Ovi koji spominju dokaze: drugih dokaza meni ne treba a žuti lopovi će dobiti svoje dokaze na ulici. Kad se to završi biće dokaza koliko želite.
Dosta nam je više krađe zar vam je 4 i desetine milijardi evra bilo malo?
Da ste bar nešto uložili od čega normalni ljudi imaju koristi možda bi vam i oprostili. Ovako ste nas krali pa ste nas još i na izborima pokrali. To više nema nikakvog smisla i ovaj režim mora da se ruši na ulici.
Ko god zvao na demonstracije eto mene letim."
(************* 10. maj 2012 18:01
 
Pa ti idi u Nemacku kad se tako radi. U Nemackoj 10 000 masina radi autoput u Srbiji 500, pa ti vidi, ne mogu oni kupiti 10 000 masina, za to trebaju milijarde.
Ali pre 80 godina... ali nebitno, poenta je da se ne radi dobro, nije krivica samo SPS-a. Npr. posle bombardovanja Mrkonjic je obnovio zemlju kako niko ne bi. Problem je sto danas nemamo para, lose se vodi drzava, i iako SPS nije direktno kriv jer nemaju nijedno ministarstvo direktno odgovorno za ekonomski propast drzave, ipak su mogli uticati na vladu, cak i ucenjivati, ali ne, primili su pare i cute.
 

Back
Top