Efekat Kalimero

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Nisam uopste sumnjao da ce opozicija biti pobedjena na izborima...

(Ne sumnjam ni da ce Tadic pobediti Nikolica!)

I nisam uopste sumnjao da ce opozicija da KMECI U KALIMERO STILU: "Mi smo pokradeni! To je nepravda, to je nepravda, to je nepravda...!"

Tako kmece gotovo sve opozicije na svetu kada izgube izbore....

Ali, od TOGA NEMA POMOCI.....

GOTOVI SU!

http://forum.krstarica.com/showthre...ozicija-spremna-da-prihvati-poraz-na-izborima
 
Nisam uopste sumnjao da ce opozicija biti pobedjena na izborima...

(Ne sumnjam ni da ce Tadic pobediti Nikolica!)

I nisam uopste sumnjao da ce opozicija da KMECI U KALIMERO STILU: "Mi smo pokradeni! To je nepravda, to je nepravda, to je nepravda...!"

Tako kmece gotovo sve opozicije na svetu kada izgube izbore....

Ali, od TOGA NEMA POMOCI.....

GOTOVI SU!

http://forum.krstarica.com/showthre...ozicija-spremna-da-prihvati-poraz-na-izborima

lezi u hladu,maši palmom dase raashladiš..-.i pazi da ti neka banana ne uleti u prkno.....mada sumnjam da bi ti to osetio....
 
Opozicija nikada nece biti gotova jer je cini srpski narod,demokrate ce biti sklanjane kao fashisti posle svetskog a sjebani kao komunisti posle pada berlinskog,to se mora desiti jer ne predstavljaju i nisu nikada predstavljali volju naroda.
 
Nisam uopste sumnjao da ce opozicija biti pobedjena na izborima...

(Ne sumnjam ni da ce Tadic pobediti Nikolica!)

I nisam uopste sumnjao da ce opozicija da KMECI U KALIMERO STILU: "Mi smo pokradeni! To je nepravda, to je nepravda, to je nepravda...!"

Tako kmece gotovo sve opozicije na svetu kada izgube izbore....

Ali, od TOGA NEMA POMOCI.....

GOTOVI SU!

 
Nisam uopste sumnjao da ce opozicija biti pobedjena na izborima...

(Ne sumnjam ni da ce Tadic pobediti Nikolica!)

I nisam uopste sumnjao da ce opozicija da KMECI U KALIMERO STILU: "Mi smo pokradeni! To je nepravda, to je nepravda, to je nepravda...!"

Tako kmece gotovo sve opozicije na svetu kada izgube izbore....

Ali, od TOGA NEMA POMOCI.....

GOTOVI SU!

http://forum.krstarica.com/showthre...ozicija-spremna-da-prihvati-poraz-na-izborima

a kako bi se ti osećao da stalno pokušavaš da dođeš na vlast pa nikako a malo fali ali stalno neko kriv,kiša,neka baba pala sa terase u panama city,beli listići ovaj-onaj,m,m??

ondak bi i ti počeo očajnički da razmišljaš"ma ajd' i na silu da probam,ko ga hebe,barem da i to probam,pa šta bude"
 
"Život je vrelo radosti; ali, gde pije i ološ tu su svi kladenci otrovani. ... Oni su svetu vodu otrovali svojom pohotljivošću; a nazivajući slašću svoje pogane snove otrovali su još i reči. ...Sladunjav, i gnjil, postaje plod u njihovoj ruci: a pogledom svojim obaraju voćku, i stresaju lišće s nje. Mnogi koji su okrenuli od života, okrenuli su se samo zbog ološa: nisu hteli da dele kladenac, i plamen, i plod, s ološem. ...A onima koji vladaju, okrenuo sam leđa kad sam video šta im sad znači vladati: ucenjivati se, i cenkati se oko sile, – s ološem!....zaista vam kažem, smrdi sve juče i sve danas na ološ ...." Tako je govorio Zaratustra.

precrtaj11.gif
 
a kako bi se ti osećao da stalno pokušavaš da dođeš na vlast pa nikako a malo fali ali stalno neko kriv,kiša,neka baba pala sa terase u panama city,beli listići ovaj-onaj,m,m??

ondak bi i ti počeo očajnički da razmišljaš"ma ajd' i na silu da probam,ko ga hebe,barem da i to probam,pa šta bude"

Kukao je taj za "pokradjenim" glasovima citavih 90' pa sad reflektuje,presvuceni ustasha.
 

Back
Top