Internet u Srba - prljava kampanja

Aračkinje baračkinje koga ćete?

  • Živeo neznani junak

  • Živeli Milanče i kum

  • Živeo ja i prijavljujem temu!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Maršalov Prijatelj

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.509
Nikola Tesla:
Iako vojska nastoji da tehnologijom kontroliše ljude
ipak u bliskoj budućnosti tehnologija neće moći da se kontroliše ni za čije interese

Nidža je bio u pravu iako su hteli da ga zatvore u ludaru (roditelji najbolje znaju šta valja za njihovo dete)

Elem, povod za ovakvom temom bi bili razni materijali koji su se delili tokom kampanje
Za iznet prljav veš koji se mogao zateći na pojedinim lecima niko nije hteo odgovornost
To prosto čudi, jer ako je neko pravdoljubiv onda se ne plaši svoje uloge po cenu zatvora od korumpiranih

evo da analiziramo ovaj neimenovani letak...
zutica-opstinazvezdara.info1_-600x285.png


na njemu nema potpisanog borca za pravdu iako ovo što je ovaj čika radio nije lepo...
a ima i sajt: http://zutica-opstinazvezdara.info/

Na sajtu piše to isto ali...
kada se malo prošvrlja po "opcijama" ne ostaje ništa drugo nego da se sve tretira kao "neslana šala"
Sve da je ovo i tačno sam neuspeli imitator INSAJDER-a nije bio ni malo ubedljiv jer sa ovakvom izradom govori koliko je ozbiljan
Sve se svelo na - eto ovaj čika radi jer mu se može a ja neću da se potpišem jer se sekiram za narod al više za sebe

Isto tako nije poštovao ni onu čuvenu - nek kamen baci ko grešan nije
Ako je sajt radio ljubitelj neke opozicione stranke, verovatno da i njegovi nisu cvećke
Ali kada imamo jednostranu pravdoljubivost onda verovatno nikad nećemo saznati
kako se lapalo po drugim beogradskim opštinama

Ovako, samo glup čovek može da se naljuti na nevaljalog čiku u opštini
To se radilo i u Titovo vreme tako da mačku o rep...
Ako misliš da prijaviš kao pošten gradjanin moraš da se potpišeš i da sa potpisom ideš mečki na rupu
Tako bilo i sa onom opštinarkom što izdavaala kockarnice mafijašima pa ljudi poslali masovnu žalbu kao jedino rešenje
A gradončelnik koji je dobio njviše jedinačnih glasova i dalje može da se iščudjava (i ništa preko toga) što samo krimosi drže kafiće.
To je on njih pozvao da budu dobri i da pošteno rade, da prijave radnike i da nazovu kad imaju slobodnog vremena...

Na kraju ostaje samo utisak da se ne zna ko je pošteniji
- dal ovaj što pošteno lapa ili ovaj što pošteno neće da kaže da mu smeta što ne lapa on
Sve Badže Poštenjačine...
 
Poslednja izmena:
Јел ово права фотографија Милана Поповића или су је на поменутом сајту дорадили?

Otkud ja znam i ko je taj... da nisu stavili sliku ne bih ni znao kako izgleda
Samo sam jednom bio u opštini i zaključio da nekim tamo pojvama ni Adoe CS5 ne bi pomogao
ni crackovan...

Sad ispade da su svi tamo iz iste stranke a nisu... Ima dosta i tica preletačica...
Malo za Jul, malo za Bogoljuba pa onda za DSS a sad za DS i LDP...
A to je mnogo bitnija osobina od da li je neko lep ili nije :D
 

Back
Top