Grazia Shopping Night

Bambina

Buduća legenda
Poruka
25.036
Prolećni Grazia Shopping Night će biti otvoren u petak, 11-og maja, u centru Beograda, šoping molu Delta City, Zira Shopping Centru i Sava Centru, 19h do ponoći.

Brojne popuste čak i do 70% prati zabavni program sve vreme, a kakav će program biti i koliki će popusti i akcije koje radnje imati, možete videti na stranicama Grazia Easy Shop magazina.

Idete li na ovu manifestaciju i šta mislite o njoj? :)

grazia-2012-03-11.jpg
 
P. S.Grazia Shopping Night Taxi će besplatno voziti sve zaljubljenike u šoping od stanice ispred Plalate Albanija do Delta City-ja i Zira šoping centra, u oba smera.

P. P. S. Prvobitno sam vam okačila kompletan spisak radnji prema kategorijama i gde su kolika sniženja, ali sam onda pročitala napomenu da to nije dozvoljeno, osim uz dozvolu.
 
Neizreciva, da, mahom su za po 20% spuštene cene, ali ima i onih od 30%.

Lush spušta čak i do 50% na određene artikle, što mene zanima najviše. :)

e to sam videla za Lush...to ti vredi da napravis zalihe....meni je zao sto u subotici vise nema njihove prodavnice...bas sam volela sapune i masazere....i cvrstu kupku: blue sky white clouds....voda bude plava a pena bela....joj sto je moj sin uzivao da se kupa u njoj....
260501.jpg
 
Ja večeras idem sa drugaricom u šetnju i na piće i, kad počnu popusti, idem pravo u Laš i samo tu ću i da uđem. I to sa spiskom.

Uđem, uzmem šta mi treba, platim, izađem i gotovo. Neću da provociram sebe ulaženjem u druge radnje, jer stvarno ne bih trebala da potrošim više novca no što sam odvojila za ono što mi treba u njemu.

Ali, biće lepo, biće zabavnog programa, ljudi... A lep je prolećni dan... :)
 
Da, jeste, ja sam samo planski kupila par stavi u Lašu i to je bi lo to.

Prošle godine sam u Ledžendu čekala u predugom redu samo da probam majicu, a uštedela samo oko 150, 200 dinara kupovinom iste na popustu.

Nije vredno gubljenja u reci ljudi.
 

Back
Top