Тадић одбацио оптужбе о изборној крађи

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Пресретач

Buduća legenda
Poruka
36.527
четвртак, 10. мај 2012, 13:06 -> 13:11
Тадић одбацио оптужбе о изборној крађи

Тврдње о изборној крађи су "подметања", каже Борис Тадић и поручује да ће, упркос томе, победити у другом кругу председничких избора.

Председнички кандидат Демократске странке (ДС) Борис Тадић рекао је данас у Прокупљу да су тврдње о изборној крађи "подметања" и да ће упркос томе победити у другом кругу председничких избора.

Boris-Tadic-u-Prokuplju.jpg

"Наши политички противници покушавају ових дана да таласају Србијом и да једне регуларне изборе претворе у такозвани преокрет. Они сада нама желе да припишу све оно што је њима било примерено, а то се у психологији зове пројекција", рекао је Тадић грађанима у центру Прокупља и поручио да ће без обзира на сва таква подметања победити на изборима.
"Они бацају блато на моје лице, а блато се слива са њихових лица већ 20 година, јер су га сами окаљали својим речима и злим делима која су чинили и злим намерама којим призивају агресију на наше улице И тргове", навео је кандидат ДС.
Тадић је додао да није свеједно ко ће бити председник државе у наредном мандату и да је та одлука од највеће важности.
"Пресудно је ко ће бити председник Србије у будућности, јер од тог човека ће много зависити и од тога колико је одговоран и какве одлуке доноси", рекао је лидер ДС-а.
Тадић је рекао да је веома битно и "шта је тај човек радио и говорио у прошлости, јер се све то мери у међународним односима".

http://www.rts.rs/page/stories/ci/s...8/Тадић+одбацио+оптужбе+о+изборној+крађи.html
 
Пошто ова вест не може да се коментарише на РТС-у, па реко да је поставим.

Чудно је то што једино Двери тврде да су постојале изборне нерегуларности.
Покрет који се први пут појавио у изборном процесу и коме је најављени јавни скуп тј. протест од МУП-а забрањен.
 
Da vidimo malo kako su lopovi slavili kradju
Slavilo se uz tompuse, viski i tamburaše

Odmah posle objavljivanja rezultata, sinoć je počela velika proslava demokrata čiji je štab bio u Kulturnom centru. Pivo, viski i tamburaši zabavljali su omladince i gradske funkcionere, dok je rukovodstvo na drugom spratu pobednički otvorilo kutiju skupocenih kubanskih tompusa "kohiba esplendidos".
Sve ce im se obiti o glavu , ovakva kradja u NS se ne pamti .
 
Пошто ова вест не може да се коментарише на РТС-у, па реко да је поставим.

Чудно је то што једино Двери тврде да су постојале изборне нерегуларности.
Покрет који се први пут појавио у изборном процесу и коме је најављени јавни скуп тј. протест од МУП-а забрањен.

ti ko da si sa Marsa pao... ocigledno ne zivimo u istoj drzavi
 
Пошто ова вест не може да се коментарише на РТС-у, па реко да је поставим.

Чудно је то што једино Двери тврде да су постојале изборне нерегуларности.
Покрет који се први пут појавио у изборном процесу и коме је најављени јавни скуп тј. протест од МУП-а забрањен.

Moj post sa slicne teme ....

Ovi ,, izbori ,, su pravljeni po metodi Majkla Korleonea ... u jednoj noci su obrisani DSS , SNS , SRS , Dveri ( kolateralna steta je Pastor ) .. po tom zamisljenom scenariju u nastavku sledi racep u SNS u i politicka eliminacije Dacica ( ako Dacic misli da Zapad nije uocio da se bivsi kadrovi SPS polako vracaju na znacajnije stranacke pozicije naivniji je od Tome koji se nadao podrsci Brisela i Vasingtona ) ..

Jel nekom simptomaticno da dve nacionane stranke za 0.5 % spadnu ispod cenzisa , a dve ,, evropejske ,, - URS i LDP upravo za toliko predju cenzus ??' ..

OVOG SCENARIJA SE NE BI POSTIDEO NI MARIO PUZO .... :worth:

 
Pa naravno da nema kradje. Ako je i ima, tu i tamo (nekih nepravilnosti) , ne menja rezultate izbora, a mnogo kosta da se ponove.

Mislim da ti nisi svesna razmera kradje , ovako nesto se ne pamti .Samo lazni predstavnici Romske stranke koji su radili za DS u NS su kupili skoro 10 000 glasova za tu vestacku stranku a ono sto su radili DS i LSV je do sada nezabelezeno , kradja je bila ocigledna .
 
Mislim da ti nisi svesna razmera kradje , ovako nesto se ne pamti .Samo lazni predstavnici Romske stranke koji su radili za DS u NS su kupili skoro 10 000 glasova za tu vestacku stranku a ono sto su radili DS i LSV je do sada nezabelezeno , kradja je bila ocigledna .

Ali mozes li to da dokazes?

Zasto to onda nije obelodanjeno pre izbora?
 
четвртак, 10. мај 2012, 13:06 -> 13:11
Тадић одбацио оптужбе о изборној крађи

Тврдње о изборној крађи су "подметања", каже Борис Тадић и поручује да ће, упркос томе, победити у другом кругу председничких избора.

Председнички кандидат Демократске странке (ДС) Борис Тадић рекао је данас у Прокупљу да су тврдње о изборној крађи "подметања" и да ће упркос томе победити у другом кругу председничких избора.

Boris-Tadic-u-Prokuplju.jpg

"Наши политички противници покушавају ових дана да таласају Србијом и да једне регуларне изборе претворе у такозвани преокрет. Они сада нама желе да припишу све оно што је њима било примерено, а то се у психологији зове пројекција", рекао је Тадић грађанима у центру Прокупља и поручио да ће без обзира на сва таква подметања победити на изборима.
"Они бацају блато на моје лице, а блато се слива са њихових лица већ 20 година, јер су га сами окаљали својим речима и злим делима која су чинили и злим намерама којим призивају агресију на наше улице И тргове", навео је кандидат ДС.
Тадић је додао да није свеједно ко ће бити председник државе у наредном мандату и да је та одлука од највеће важности.
"Пресудно је ко ће бити председник Србије у будућности, јер од тог човека ће много зависити и од тога колико је одговоран и какве одлуке доноси", рекао је лидер ДС-а.
Тадић је рекао да је веома битно и "шта је тај човек радио и говорио у прошлости, јер се све то мери у међународним односима".

http://www.rts.rs/page/stories/ci/s...8/Тадић+одбацио+оптужбе+о+изборној+крађи.html



Ustaško smrdljivo g0vno nam se ruga i pljuje nam svima u lice. Kupuje glasove od sirotinje za 20 evra nije ga sramota.
 
Ali mozes li to da dokazes?

Zasto to onda nije obelodanjeno pre izbora?

Ti ocekujes od mene da ti ja to sada dokazujem? Dokazi postoje u vidu snimaka ali i velikog broja priznanja ljudi ,sve se to polako obelodanjuje ali onaj ko je ucestvovao na izborima mogao je videti da je bilo kao na buvljaku .Postojali su punktovi gde su se kupovali glasovi . Dokaze skupljaju sve stranke ,u NS pored Dveri to cini i DSS i SNS .

http://www.srpskikulturniklub.com/ evo jednog linka gde se govori kako se u NS kupovalo ,po nekim procenama i preko 23 000 glasova gde su ostale mahinacije
 
Poslednja izmena:
Ti ocekujes od mene da ti ja to sada dokazujem? Dokazi postoje u vidu snimaka ali i velikog broja priznanja ljudi ,sve se to polako obelodanjuje ali onaj ko je ucestvovao na izborima mogao je videti da je bilo kao na buvljaku .Postojali su punktovi gde su se kupovali glasovi . Dokaze skupljaju sve stranke ,u NS pored Dveri to cini i DSS i SNS .

ZAto što se krađa dešavala za vreme izbora.

I da je sve tako, ja vam kazem da od toga nema nista.

jer nije u pitanju procenat, dva, u pitanju su DESETINE procenata, i samo cete da naterate ovu drzavu na bespotreban trosak koji cemo opet platiti mi, ne oni.

Da ne pricam o parama koje se uzimaju u kampanji, ili je nekome bas to i cilj?

Stvarno.... razmislite...
 
Mislim da ti nisi svesna razmera kradje , ovako nesto se ne pamti .Samo lazni predstavnici Romske stranke koji su radili za DS u NS su kupili skoro 10 000 glasova za tu vestacku stranku a ono sto su radili DS i LSV je do sada nezabelezeno , kradja je bila ocigledna .
Pa to nije kradja,ljudi su uložili 20-30 iljada evra i kupili za njih tih 10 iljada glasova što u suštini nije protivzakonito i nije izborna kradja ,jer nisu oni ukrali tuidje glasove već su svoje pošteno platili za 2 soma dinara po ganciju ili bosancu .
 
I da je sve tako, ja vam kazem da od toga nema nista.

jer nije u pitanju procenat, dva, u pitanju su DESETINE procenata, i samo cete da naterate ovu drzavu na bespotreban trosak koji cemo opet platiti mi, ne oni.

Da ne pricam o parama koje se uzimaju u kampanji, ili je nekome bas to i cilj?

Stvarno.... razmislite...



I ponavljanje izbora je mnogo jeftinije od ostanka tadićeve mafije na vlasti.
 
Pa naravno da nema kradje. Ako je i ima, tu i tamo (nekih nepravilnosti) , ne menja rezultate izbora, a mnogo kosta da se ponove.

Ovo je TACNO!

Od kada postoje izbori postoje kradje i POTKRADANJA.

Danas je to dosta tesko izvesti NA VELIKO kada su sve oci uprte u glasacke kutije i listice..

Manjih potkradanja ce UVEK BITI, nezadovoljstava jos vise, ali vazno je da to NE UTICE NA KONACNI REZULTAT.
 
I da je sve tako, ja vam kazem da od toga nema nista.

jer nije u pitanju procenat, dva, u pitanju su DESETINE procenata, i samo cete da naterate ovu drzavu na bespotreban trosak koji cemo opet platiti mi, ne oni.

Da ne pricam o parama koje se uzimaju u kampanji, ili je nekome bas to i cilj?
Не циљ је вероватно да влада ко покраде више!
Stvarno.... razmislite...
Стварно...
Боли те глава кад мислиш.
 
Pa to nije kradja,ljudi su uložili 20-30 iljada evra i kupili za njih tih 10 iljada glasova što u suštini nije protivzakonito i nije izborna kradja ,jer nisu oni ukrali tuidje glasove već su svoje pošteno platili za 2 soma dinara po ganciju ili bosancu .

Kupovina glasova je krivicno delo ,tako da ukoliko bi se tako nesto ozakonilo onda bi sve stranke mogle javno da kupuju i da licitiraju cenu glasa .
Postoje krivicna dela protiv izbornih prava i tu spadaju i ovi slucajevi .
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top