Diskusija na temu....

Bobica36

Zainteresovan član
Poruka
458
Neki smatraju da oni koji se nikad ne posvađaju s partnerom ili partnerkom konstantno gutaju sve što im smeta, gaze preko sopstvenog ponosa, i tako sve dok ne eksplodiraju, a onda i veza bude okončana. Istina je, ima i takvih. Međutim, nisu svi parovi koji se nikad ne svađaju takvi. Daleko od toga.

Da li se svadjate cesto ? Da li su to svadje oko sitnica ili planete samo kada su krupne stvari u pitanju?
 
Poslednja izmena:
ja sam cinik
ne verujem u idilu
i kao sve slatko
to mi je teško foliranje
treba biti otvoren
tzv svađe u raznim oblicima
ne znače da je neki veliki problem
prosto izraz emocija i mišljenja
ako mi danas nije sve na broju i ako vidim da se ponaša ko debil
ima da istresemo tu negativnu energiju i aj dalje
 
Ne volim da se svadjam , ali ni ne guram probleme pod tepih .Forsiram razgovor i ohrabrujem partnerku da iznese
svoje stavove o svemu .Treba biti iskren i otvoren i ne smiju postojati tabu teme .Treba reci popu ~pop , a bobu~bob .
Sve to moze i bez svadje .
 
Mislim da ljudi mnogo filozofiraju i da pokušavaju da uoče šablon, "nije dobra veza ako se ne svađate", "ne valja ako je idealno", "suprotosti se privlače" i slične mantre čija verovatnoća tačnosti otprilike odgovara slučajnosti.. Najjače je da neko sa strane dođe i proba da dijagnostikuje tvoju vezu na osnovu toga što mu kažeš koliko se svađaš sa nekim.. I onda još bolje, ti ga poslušaš kao da on bolje zna..

Ne znam koliko se često svađam, prosečno često (:lol:), a znam i da mi nije fetiš i ne volim nešto :lol: Možda sam zato mazohista? :think: Molio bih kolege forumaše da mi razjasne ove moje čudne tendencije :per:
 
Neki smatraju da oni koji se nikad ne posvađaju s partnerom ili partnerkom konstantno gutaju sve što im smeta, gaze preko sopstvenog ponosa, i tako sve dok ne eksplodiraju, a onda i veza bude okončana. Istina je, ima i takvih. Međutim, nisu svi parovi koji se nikad ne svađaju takvi. Daleko od toga.

Da li se svadjate cesto ? Da li su to svadje oko sitnica ili planete samo kada su krupne stvari u pitanju?

zavisi zašto se naljutim :mrgreen:
nekad je dovoljno da me samo pogleda kako mi ne odgovara i da krenem da se svadjam. ali to samo ako mi je loš dan..
na dobar dan i ja sam dobra ko lebac :lol:
inače, ima parova koji se ne svadjaju time što prave galamu, nego rešavaju probleme koje imaju.
ima i parova koji se svadjaju samo zato što im je to stimulans da veza ne upadne u monotoniju,
dok imaš i one koji se ne svadjaju jer im je jednostavno premalo stalo do onog drugog, do veze.
 
Neki smatraju da oni koji se nikad ne posvađaju s partnerom ili partnerkom konstantno gutaju sve što im smeta, gaze preko sopstvenog ponosa, i tako sve dok ne eksplodiraju, a onda i veza bude okončana. Istina je, ima i takvih. Međutim, nisu svi parovi koji se nikad ne svađaju takvi. Daleko od toga.

Da li se svadjate cesto ? Da li su to svadje oko sitnica ili planete samo kada su krupne stvari u pitanju?

uf pa ne postoji neki obrazac. inace nisam konfliktna licnost, jednostavna sam.
e kad su u pitanju idejne stvari, opsti principi, covecanstvo, ugrozene manjine i sl, e tu znam da kopam oci, bolje da me ne dira. a ovako za neke banalnosti, jebbe mi se da se raspravljam.
 
Neki smatraju da oni koji se nikad ne posvađaju s partnerom ili partnerkom konstantno gutaju sve što im smeta, gaze preko sopstvenog ponosa, i tako sve dok ne eksplodiraju, a onda i veza bude okončana. Istina je, ima i takvih. Međutim, nisu svi parovi koji se nikad ne svađaju takvi. Daleko od toga.

Da li se svadjate cesto ? Da li su to svadje oko sitnica ili planete samo kada su krupne stvari u pitanju?
ne planem cesto jer nije do mene ako dodje do svadje a tek ne postoje krupne svadje
 
:think: ja sam poprilicno transparetna kad su upitanju medjuljudski odnosi i samnom se zna sta i kako....retko imam razlog za konflikte ali kad ga imam tesko mi padne jer ne volim rasprave, napetost, lose raspolozenje, durenje i cesto znam da popustim na svoju stetu....to je jedna od stvari koju pokusavam da naucim: jasno ali ne preglasno iznosenje problema i insistiranje na resavanju istog jer posle samo moze da nam se obije o glavu...za sada super funkcionisemo jer smo slicni po tom pitanju i od starta smo imali dogovor oko toga....
 
Neki smatraju da oni koji se nikad ne posvađaju s partnerom ili partnerkom konstantno gutaju sve što im smeta, gaze preko sopstvenog ponosa, i tako sve dok ne eksplodiraju, a onda i veza bude okončana. Istina je, ima i takvih. Međutim, nisu svi parovi koji se nikad ne svađaju takvi. Daleko od toga.

Da li se svadjate cesto ? Da li su to svadje oko sitnica ili planete samo kada su krupne stvari u pitanju?

ja samo ponekad :rotf:
 
zavisi zašto se naljutim :mrgreen:
nekad je dovoljno da me samo pogleda kako mi ne odgovara i da krenem da se svadjam. ali to samo ako mi je loš dan..
na dobar dan i ja sam dobra ko lebac :lol:
inače, ima parova koji se ne svadjaju time što prave galamu, nego rešavaju probleme koje imaju.
ima i parova koji se svadjaju samo zato što im je to stimulans da veza ne upadne u monotoniju,
dok imaš i one koji se ne svadjaju jer im je jednostavno premalo stalo do onog drugog, do veze.



aj se svađamo da nam veza ne upadne u monotoniju bre
da ne kažeš posle da mi je premalo stalo :rumenko:
 
ja samo ponekad :rotf:
Kad si bijesna , a dolazi ti dragi , uradis sledece :Iskopas rupu u dvoristu , nagnes se nad nju i onda se ispsujes na pasja kola .
Ono , pas mater i slicno .Kad udjes u kucu udaris par puta celom u stok od vrata . Najbolje je da ostane poneka masnica .
Docekaces dragog smirena kao indijski yogi .Kad dodje i pita za masnice , reci da si se okliznula i udarila u vrata .Ima da se
ustrci oko tebe sav isprepadan . Provescete lijepo vece , a mozda padne i dobar seks ! :cool:
 
Kad si bijesna , a dolazi ti dragi , uradis sledece :Iskopas rupu u dvoristu , nagnes se nad nju i onda se ispsujes na pasja kola .
Ono , pas mater i slicno .Kad udjes u kucu udaris par puta celom u stok od vrata . Najbolje je da ostane poneka masnica .
Docekaces dragog smirena kao indijski yogi .Kad dodje i pita za masnice , reci da si se okliznula i udarila u vrata .Ima da se
ustrci oko tebe sav isprepadan . Provescete lijepo vece , a mozda padne i dobar seks ! :cool:

:think: ne znam zasto je ovo meni upuceno, veze sa mnom nema...ocigledno nisi shvatio moj komentar koji si citirao;)
 

Back
Top