Diskusija na temu....

Neki smatraju da oni koji se nikad ne posvađaju s partnerom ili partnerkom konstantno gutaju sve što im smeta, gaze preko sopstvenog ponosa, i tako sve dok ne eksplodiraju, a onda i veza bude okončana. Istina je, ima i takvih. Međutim, nisu svi parovi koji se nikad ne svađaju takvi. Daleko od toga.

Da li se svadjate cesto ? Da li su to svadje oko sitnica ili planete samo kada su krupne stvari u pitanju?

Kažu bosanci: ako se ne pobiju, nisu se ni voljeli.
Kažu makedonci: nema kuće u kojoj muž ne psuje, a žena ne kune.
A mi smo Boga mi između ove dve bratske, susedske zemlje.

Da se ne svađamo i ne gložimo, brže bismo se razišli. Kod nas u kući, svaki put kada ja popizzdim, potežu se papiri za razvod. Dotle ona sme da serenda do neke mere. Ja sam takav da ćutim, dok se ne naljutim. Pa posle toga imam reakcije i ponašanje alkoholičara.

Jedino što imam pamćenje malo duže od pamćenja jedne prosečne zlatne ribice. Dok moja žena, iako teška svega par desetina kila (taman da je ponesem pod mišku gde god krenem) ima pamćenje slona kapitalca.
 
Kažu bosanci: ako se ne pobiju, nisu se ni voljeli.
Kažu makedonci: nema kuće u kojoj muž ne psuje, a žena ne kune.
A mi smo Boga mi između ove dve bratske, susedske zemlje.

Da se ne svađamo i ne gložimo, brže bismo se razišli. Kod nas u kući, svaki put kada ja popizzdim, potežu se papiri za razvod. Dotle ona sme da serenda do neke mere. Ja sam takav da ćutim, dok se ne naljutim. Pa posle toga imam reakcije i ponašanje alkoholičara.

Jedino što imam pamćenje malo duže od pamćenja jedne prosečne zlatne ribice. Dok moja žena, iako teška svega par desetina kila (taman da je ponesem pod mišku gde god krenem) ima pamćenje slona kapitalca.

:) Pozdravi zenu! Taaakooo me opis podseca na jos nekoga :whistling:
 
Neki smatraju da oni koji se nikad ne posvađaju s partnerom ili partnerkom konstantno gutaju sve što im smeta, gaze preko sopstvenog ponosa, i tako sve dok ne eksplodiraju, a onda i veza bude okončana. Istina je, ima i takvih. Međutim, nisu svi parovi koji se nikad ne svađaju takvi. Daleko od toga.

Da li se svadjate cesto ? Da li su to svadje oko sitnica ili planete samo kada su krupne stvari u pitanju?

Svadjamo se, ali to su samo sitnice. Zna se vrlo dobro sta mora da se uradi, a sta ne mora, tako da ako smo oboje normalni i zdravi, sve brzo prodje.
 
Neki smatraju da oni koji se nikad ne posvađaju s partnerom ili partnerkom konstantno gutaju sve što im smeta, gaze preko sopstvenog ponosa, i tako sve dok ne eksplodiraju, a onda i veza bude okončana. Istina je, ima i takvih. Međutim, nisu svi parovi koji se nikad ne svađaju takvi. Daleko od toga.

Da li se svadjate cesto ? Da li su to svadje oko sitnica ili planete samo kada su krupne stvari u pitanju?

Izbegavam svađe jer mi toga pun K.
A danas su mnoge devojke i momci budale. Zato jer im je veza sa svađama interesantnija.
 
Neki smatraju da oni koji se nikad ne posvađaju s partnerom ili partnerkom konstantno gutaju sve što im smeta, gaze preko sopstvenog ponosa, i tako sve dok ne eksplodiraju, a onda i veza bude okončana. Istina je, ima i takvih. Međutim, nisu svi parovi koji se nikad ne svađaju takvi. Daleko od toga.

Da li se svadjate cesto ? Da li su to svadje oko sitnica ili planete samo kada su krupne stvari u pitanju?

ovo prvo je tačno...pomisliš s astrane kako je neko flegmatičan, a ono...da vidiš poslije...eksplozija i sve iz rukava vuče stvari iz prošlosti i nema povratka

ne svađamo se ...mi "raspravimo" :D većinu toga odmah...i to je jako dobro
 
Neki smatraju da oni koji se nikad ne posvađaju s partnerom ili partnerkom konstantno gutaju sve što im smeta, gaze preko sopstvenog ponosa, i tako sve dok ne eksplodiraju, a onda i veza bude okončana. Istina je, ima i takvih. Međutim, nisu svi parovi koji se nikad ne svađaju takvi. Daleko od toga.

Da li se svadjate cesto ? Da li su to svadje oko sitnica ili planete samo kada su krupne stvari u pitanju?

Ne volim svadje i spustaju mi tuki :kafa:

Svadje su za gloopake koji nemaju sta pametno da kazu ili ne umeju da se lepo ponasaju ili su psihicki bolesnici ..etc :manikir:
 

Back
Top