toma nikolic ce dati ostavku
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 39

Tema: toma nikolic ce dati ostavku

Domaćin
    Učlanjen
    11.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano toma nikolic ce dati ostavku

Ostavlja glavnu fotelju u SNS.
    Predsednik SNS Tomislav Nikolić obavestio je juče Glavni odbor stranke da će se odreći svih partijskih funkcija ukoliko pobedi u drugom krugu predsedničkih izbora 20. maja.

On je svoju ostavku juče i kovertirao, a njegov zamenik Aleksandar Vučić otkrio nam je sadržaj pisma:

- Napisao je: „Kad postanem predsednik Republike Srbije, neću obavljati nijednu funkciju u stranci, već ću biti predsednik svih građana Srbije“. O tome nas je obavestio na sastanku Glavnog odbora i kovertirao je odluku.

Nikolić je još ranije najavio da će podneti ostavku na mesto predsednika SNS ukoliko pobedi na predsedničkim izborima.

- Ne može predsednik Srbije da bude predsednik stranke. I Slobodan Milošević je formalno podnosio ostavku na mesto predsednika stranke. Moja dužnost, po Ustavu, jeste da podnesem ostavku. Ja sam napadao Tadića što to nije uradio, pa kako bih sad ja mogao drugačije - rekao je tada on.
    Mnogo sam hteo, mnogo započeo, ali vihor svetski odneo je mene i moj rad".general DRAZA MIHAJLOVIC

Buduća legenda
    Učlanjen
    14.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1765

Podrazumevano Re: toma nikolic ce dati ostavku

Citat Original postavio jacksparov Pogledaj poruku
    Predsednik SNS Tomislav Nikolić obavestio je juče Glavni odbor stranke da će se odreći svih partijskih funkcija ukoliko pobedi u drugom krugu predsedničkih izbora 20. maja.

On je svoju ostavku juče i kovertirao, a njegov zamenik Aleksandar Vučić otkrio nam je sadržaj pisma:

- Napisao je: „Kad postanem predsednik Republike Srbije, neću obavljati nijednu funkciju u stranci, već ću biti predsednik svih građana Srbije“. O tome nas je obavestio na sastanku Glavnog odbora i kovertirao je odluku.

Nikolić je još ranije najavio da će podneti ostavku na mesto predsednika SNS ukoliko pobedi na predsedničkim izborima.

- Ne može predsednik Srbije da bude predsednik stranke. I Slobodan Milošević je formalno podnosio ostavku na mesto predsednika stranke. Moja dužnost, po Ustavu, jeste da podnesem ostavku. Ja sam napadao Tadića što to nije uradio, pa kako bih sad ja mogao drugačije - rekao je tada on.
    Kako provlaci molbicu glasacima SPSa,namazanko zarakijani
    supreme commander of the universe

Poznat Parun (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    154

Kako da jedna takva spodoba bude kandidat za Predsednika drzave pa makar se ona zvala i Srbija ?????? !!!!!!!!! Boze Gospode sakloni i spasi raba tvoego Paruna

Domaćin
    Učlanjen
    11.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio Izvini Pogledaj poruku
    Kako provlaci molbicu glasacima SPSa,namazanko zarakijani
    kakvih ce tek izjava biti do kraja izboraod srbije jos emirate nisu napravili sve ostalo jesu
    Mnogo sam hteo, mnogo započeo, ali vihor svetski odneo je mene i moj rad".general DRAZA MIHAJLOVIC

Domaćin
    Učlanjen
    11.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio Parun Pogledaj poruku
    Kako da jedna takva spodoba bude kandidat za Predsednika drzave pa makar se ona zvala i Srbija ?????? !!!!!!!!! Boze Gospode sakloni i spasi raba tvoego Paruna
    imali smo jednog vuka brankovica ovo je samo kopija a izrodilo se jos mnogo vise.

Poznat Parun (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    154

A brze pruge, dokle se stiglo, a naftne busotine sta je sa njima ?

МАЧАК nije na forumu
    ЧУВАР ИДЕОЛОГИЈЕ ЧЕТНИЧКОГ ПОКРЕТА
    Buduća legenda МАЧАК (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    153
    Reputaciona moć
    2362

О Боже....како је Тома Никоилић добар.....
    Сад би заплакао....
    Ал немам времена....
    Морам ићи заливати парадајз.
    ЗА ПРАВОГ МАЧКА, СВАКИ МЕСЕЦ ЈЕ ФЕБРУАР

АХ ДА.... ВИШЕ ОД УСТАША МРЗИМ УСТАШКЕ ЈАТАКЕ

Domaćin
    Učlanjen
    11.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

A brze pruge, dokle se stiglo, a naftne busotine sta je sa njima ?
    putin mu dozvolio da busi po sibiru

Domaćin
    Učlanjen
    11.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio МАЧАК Pogledaj poruku
    О Боже....како је Тома Никоилић добар.....
    Сад би заплакао....
    Ал немам времена....
    Морам ићи заливати парадајз.

Poznat Parun (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    154

Nemojte tako drugovi sa Tomom Nikolicem molim vas lepo

Poznat Parun (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    154

A Zajam za Preporod Srbije ? Kakav ce to tek Preporod da bude kad ujasi drug nam Toma

Domaćin
    Učlanjen
    11.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

A Zajam za Preporod Srbije ? Kakav ce to tek Preporod da bude kad ujasi drug nam Toma
    preporod

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    672

istina, samo ako zelis spodobe da komentarises kreni od vlade, gej17, ldpa, nvo
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Primećen član manjan14 (avatar)
    Učlanjen
    10.02.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Mozete da pljujete koliko hocete,nije nikakav problem. Toma je napravio nekoliko losih koraka kada je davao bombasticne,spektakularne izjave da ce uraditi ovo ili ono ako ne bude kako on misli da bi trebalo,kada je stupao u strajk gladju i na kraju kada je dozvolio da ga DS uvuce u prljavu kampanju. I pored svega toga on je u odnosu na botu i ekipu pravi melem.
    Mislio sam da ce nas proklinjati unuci ali ce to izgleda ipak biti deca. Nije proslo ni tri dana od zavrsetka izbora a siptari vec prete silom na kosovu. Da li ste primetili koliko je EU pauzirala sa ucenama a siptari ,dobro upuceni da je to u njihovom interesu ,sa maltretiranjem i pljackanjem srba na Kosovu (ili su izvestavanja o tome samo prestala). Svi koji zele da raskomadaju srbiju u svakom mogucem smislu primirili su se kako bi njihov kandidat pobedio na parlamentarnim a sada ce pokusati da mu pomognu da to bude i na predsednickim izborima.

I na kraju,nije Toma potomak Vuka Brankovica a nije ni Bpris Tadic. Tadic to i ne moze da bude jer nije srbin. Potomci Vuka Brankovica su Tadicevi glasaci jer nemaju dovoljno snage i hrabrosti (a nedostatak pokusavaju da nadoknade pesmom) da se suprotstave zlu koje preti da proguta srbiju.
    Neka nam je Bog u pomoci.
    „Нешто није у реду с тим човеком. Он је тако нормалан.“ – Боби Фишер

Poznat Parun (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    154

Citat Original postavio 27E Pogledaj poruku
    istina, samo ako zelis spodobe da komentarises kreni od vlade, gej17, ldpa, nvo
    Slusaj te ne znam ali Predsednik jedne drzave mora da bude top u svakom pogledu Toma Nikolic je cist promasaj covek koji Srbiju ne moze i ne zna da vodi a kamoli da predstavlja i koji nece biti prihvacen kao kredibilitet nigde, ni u jednoj normalnoj drzavi. U tom smislu Tadic je mnogo bolji ali je cudno i strano da G. Toma Nikolic dodje na korak do izbora za top funkciju u drzavi. DA LI JE MOGUCE DA SRBIJA NEMA BOLJEG KANDIDATA ????

Poznat antioksidans (avatar)
    Učlanjen
    14.09.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    387

A jel kovertirao i zahtev za penziju?

Veoma poznat Mortimer (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    256

Citat Original postavio manjan14 Pogledaj poruku
    Mozete da pljujete koliko hocete,nije nikakav problem. Toma je napravio nekoliko losih koraka kada je davao bombasticne,spektakularne izjave da ce uraditi ovo ili ono ako ne bude kako on misli da bi trebalo,kada je stupao u strajk gladju i na kraju kada je dozvolio da ga DS uvuce u prljavu kampanju. I pored svega toga on je u odnosu na botu i ekipu pravi melem.
    Mislio sam da ce nas proklinjati unuci ali ce to izgleda ipak biti deca. Nije proslo ni tri dana od zavrsetka izbora a siptari vec prete silom na kosovu. Da li ste primetili koliko je EU pauzirala sa ucenama a siptari ,dobro upuceni da je to u njihovom interesu ,sa maltretiranjem i pljackanjem srba na Kosovu (ili su izvestavanja o tome samo prestala). Svi koji zele da raskomadaju srbiju u svakom mogucem smislu primirili su se kako bi njihov kandidat pobedio na parlamentarnim a sada ce pokusati da mu pomognu da to bude i na predsednickim izborima.

I na kraju,nije Toma potomak Vuka Brankovica a nije ni Bpris Tadic. Tadic to i ne moze da bude jer nije srbin. Potomci Vuka Brankovica su Tadicevi glasaci jer nemaju dovoljno snage i hrabrosti (a nedostatak pokusavaju da nadoknade pesmom) da se suprotstave zlu koje preti da proguta srbiju.
    Neka nam je Bog u pomoci.
    E ovo je tacno.

Aktivan član
    Učlanjen
    03.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja mislim da treba da da moralnu ostavku i ako izbugi u drugom krugu i da vođstvo stranke prepusti nekom sposobnijem.

Poznat Parun (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    154

Citat Original postavio Mortimer Pogledaj poruku
    E ovo je tacno.
    Tacno je da to nije tacno

Poznat Parun (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    154

Citat Original postavio Alberty Pogledaj poruku
    Ja mislim da treba da da moralnu ostavku i ako izbugi u drugom krugu i da vođstvo stranke prepusti nekom sposobnijem.
    Normalno a ne kao Vuk predsednik SPO do smrti a pogubio tolike izbore I opzicija treba da je smenljiva

Elita
    Učlanjen
    05.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

A sta bi sa izbornom kradjom i njihovim teatralnim nastupima da ce unistiti DS? Gde su protesti ili njemu ova situacija odgovara. Ako su izbori pokradeni oni moraju da se ponove. Samo mu je stalo da bude predsednik. Veciti gubitnik. Licemerje, hoce podrsku Dveri koje su oni najvise napadali. Ma zdravo.

Elita
    Učlanjen
    01.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    338

Citat Original postavio drdoktor Pogledaj poruku
    A sta bi sa izbornom kradjom i njihovim teatralnim nastupima da ce unistiti DS? Gde su protesti ili njemu ova situacija odgovara. Ako su izbori pokradeni oni moraju da se ponove. Samo mu je stalo da bude predsednik. Veciti gubitnik. Licemerje, hoce podrsku Dveri koje su oni najvise napadali. Ma zdravo.

Pa nije dobio odobrenje od Brisela, obecali pa zahebali,....................e sad pokusava sopstvenim snagama i "umom" da se docepa fotelje, al ne zna kako

Poznat Parun (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    154

Ja sam rekao i ponavljam opet sve dok Toma Nikolic bude Predsednik Srbije nikada necu doci u tu zemlju Dal' je vazno ili nije vazno nema veze to sam resio

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    672

Slusaj te ne znam ali Predsednik jedne drzave mora da bude top u svakom pogledu Toma Nikolic je cist promasaj covek koji Srbiju ne moze i ne zna da vodi a kamoli da predstavlja i koji nece biti prihvacen kao kredibilitet nigde, ni u jednoj normalnoj drzavi. U tom smislu Tadic je mnogo bolji ali je cudno i strano da G. Toma Nikolic dodje na korak do izbora za top funkciju u drzavi. DA LI JE MOGUCE DA SRBIJA NEMA BOLJEG KANDIDATA ????
    kriterijume za predsednika bolje da ne potezes

onaj predsednik u ostavci verovatno ne bi ispunio uslove za predsednika opstine, a i za mz tesko da bi se preporucio biografijom

srbiji prvenstveno treba principijelan covek, stabilan i nacionalno definisan.

znas li coveka koji je odbio mito? ja znam. znam osobu koja je odbila da uzme 10.000 evra, a doneli su joj u kancelariju.
    doduse njemu ne treba da bude predsednik posto je ostvaren u svojoj profesiji
    Poslednji put ažurirao/la 27E : 10.05.2012. u 09:50
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Elita jomini® (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    617

Al' je taj čovek očajan...