Није готово ако Бота изгуби, сви за Тому

Poruka
905
Свађе, деобе којима Срби јесу склони су у принципу катастрофа и пребројавање украдених гласова не воде нигде, важно је да Бота изгиби. Дакле сви за Тому без обзира какав је Тома преварант није гори од Боте. Жути јесу у паници само ако они који их не пдносе јер су издајници не могу да се договоре. А договор је прост гласајте за Тому Кому против издајника Боте.
 
..па ако полажеш као Чеда...и за краће време !?

Ceda je marginalna licnost, vidis da se koprca koliko je glasova osvojio. Toma ja glavni baja, zato i mislim da ma dobre veze. Ne trazim mnogo, samo dve diplome, mogu i sa istog Fax-a. Eto pristajem da platim izradu istih, papirologiju i utrosen materijal....
 
Vaznija je funkcija premijera od funcije predsednika ...

Predsednik Republike:
1. predstavlja Republiku Srbiju u zemlji i inostranstvu,
2. ukazom proglašava zakone, u skladu s Ustavom,
3. predlaže Narodnoj skupštini kandidata za predsednika Vlade, pošto sasluša mišljenje predstavnika izabranih izbornih lista,
4. predlaže Narodnoj skupštini nosioce funkcija, u skladu sa Ustavom i zakonom,
5. postavlja i opoziva ukazom ambasadore Republike Srbije na osnovu predloga Vlade,
6. prima akreditivna i opozivna pisma stranih diplomatskih predstavnika,
7. daje pomilovanja i odlikovanja,
8. vrši i druge poslove određene Ustavom.

Predsednik Republike, u skladu sa zakonom, komanduje Vojskom i postavlja, unapređuje i razrešava oficire Vojske Srbije.


Vlada:
1. utvrđuje i vodi politiku,
2. izvršava zakone i druge opšte akte Narodne skupštine,
3. donosi uredbe i druge opšte akte radi izvršavanja zakona,
4. predlaže Narodnoj skupštini zakone i druge opšte akte i daje o njima mišljenje kad ih podnese drugi predlagač,
5. usmerava i usklađuje rad organa državne uprave i vrši nadzor nad njihovim radom,
6. vrši i druge poslove određene Ustavom i zakonom.
 
Ceda je marginalna licnost, vidis da se koprca koliko je glasova osvojio. Toma ja glavni baja, zato i mislim da ma dobre veze. Ne trazim mnogo, samo dve diplome, mogu i sa istog Fax-a. Eto pristajem da platim izradu istih, papirologiju i utrosen materijal....


Мислим да би ти у том случају Триванка била више од помоћи. Са друге стране можеш спојити лепо са корисним....узгред чини ми се да је и вратила силиконе на уснама:per:
 
I toma je izdajnik, možda još veći od bote. Sada je sve jedno, potpuno se sve obesmislilo. Treba ići na redukciju do absurda, bota na vlasti do 2020 godine.

За Тому знамо да је издајник по ономе што прича али Тадића смо осетили на својој кожи !!!

Гласаћу за Тому јер сам Србин !!! Не заборављам да је од њега изашла "бува" да Двери ђилас финансира али сам Србин па праштам ! Мада није баш да имам неки избор ! ;)
 
Гласаћу за Тому јер сам Србин !!! Не заборављам да је од њега изашла "бува" да Двери ђилас финансира али сам Србин па праштам ! Мада није баш да имам неки избор ! ;)

Ništa time nećeš dobiti. Da je tadić izgubio prošle izbore, to bi činilo razliku, sad je kasno za sve.
 
i ja sam za tomu
images (3).jpg
 

Back
Top