Glasacu za Nikolica ako obeca raspisivanje novih parlamentarnih izbora

Da li nikolic treba da obeca raspisivanje novih parlamentarnih izbora

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Sto manje? Ne verujes valjda da su ovi izbori regularni?
Krađe je sigurno bilo, ali ne toliko da bi objavljeni rezultati bili bitno durugačiji.

Zar je moguće ista priča posle svakih izbora ?

Takav smo narod. Sloba je redovno dobijao i ova šuga od DOS-a nikad to nije mogla da prihvati. Zato su morali na slilu, pa sad evo, ni njih ne može niko da smeni. Naviko narod na istog đoku ...
 
Sto manje? Ne verujes valjda da su ovi izbori regularni?

Хаххаха да су регуларни, Тома Диплома не би прешао ни 20%. Него се смиловао Борхан па га пустио мало да се нада пред други круг. Ко год да победи, нит' ће бити нових парламентарних избора, нит' ће се поправити стање у земљи.
 
Hm.... taj deo sam propustio. Onda je predsednicka funkcija potpuno beskorisna i Seselj ima pravo sto je kandidovao apoliticnu zenu. Samo je narod bio previse tup da to shvati.

Uloga predsednika po Ustavu je jedva nešto veća od protokolarne. Druga je stvar što su i Milošević nekada i Tadić danas "ujedinili" predsednikovanje strankom,vladom i državom pa se praktično za sve pitaju. Ovde je više to stvar psihologije i želje ovog nesretnog naroda da ima "vođu". Ovde je uvek sve ili ništa,nema sredine.
 
Ja odavno shvatam da je predsednicka funkcija manje vise protokularna i da Tadic uzurpira vlast koja bi trebala da pripada premijeru. Vec sam vise puta pisao o tome. Ova sitnica "na predlog vlade" to ne menja nego potvrdjuje.

То кад будеш будеш Шваба и када будеш живео у Немачкој, онда ће власт да припада премијеру, односно канцелару. Ово је Србија, и овде власт имају и председник и председник владе(премијер) и парламент.
 

Back
Top