Preteće poruke

TOMAX

Poznat
Poruka
7.745
Od: makiman Za: TOMAX Poslato: Čet, 14. april 2005 3:24
Naslov: SELJACINO Citirajte privatnu poruku
DA TE JOSH JEDNOM CHUJEM DA SI PROGOVORIO NA KRSTARICI SA MOJOM RIBOM ALI DA SI JE SPOMENUO,RAZBICU TE KAO PICHKU.PEDERCHINO JEDNA.MARS SA FORUMA,CRKNI GOVEDO POKVARENO.
AKO JOSH SAMO JEDNOM VIDIM TVOJU PORUKU DA KRSTARICI DOLAZIM PRAVO U TVOJE SELO I LOMIM TI TVOJE SHUGAVE NOGE.


Ne znam stvarno ko je ovom dečku drmao kavez, ali sa sigurnošću mogu slobodno da kažem...
ja nisam. 8)

Kao prvo, nije uopšte naveo ime dotične, pa pretpostavljam da su svi ženski likovi sa Krstarice... "njegova riba". 8)

Kao drugo, ovde dolazim uglavnom radi zezanja, a ne da bih jurio cure, a pogotovo ne one koje su već zauzete.
Prema tome, slobodno odahnite. 8)

Kao treće, bilo je raznih kretena i na BK ttxt-u, u vreme dok je sms chat normalno radio.
Pravili su i tada smicalice na moj račun, pretili mi, itd., iako nisam imao pojma šta sve bolesna ljudska mašta može da smisli. 8)

I, kao četvrto, do sada sam imao prilike da ćaskam putem telefona samo sa Gigule, Vecomvešticom i Anom-Nirvanom, dok sms i e-mail poruke skoro da i ne koristim. 8)

Pitanja:
-Kakvo je vaše ponašanje kada dobijete tako neku besmislenu poruku?
-Da li promenite boju u licu?

Ja sam se na primer... da izvinete... upiškio...
od smeha. 8)
 
TOMAX:
Od: makiman Za: TOMAX Poslato: Čet, 14. april 2005 3:24
Naslov: SELJACINO Citirajte privatnu poruku
DA TE JOSH JEDNOM CHUJEM DA SI PROGOVORIO NA KRSTARICI SA MOJOM RIBOM ALI DA SI JE SPOMENUO,RAZBICU TE KAO PICHKU.PEDERCHINO JEDNA.MARS SA FORUMA,CRKNI GOVEDO POKVARENO.
AKO JOSH SAMO JEDNOM VIDIM TVOJU PORUKU DA KRSTARICI DOLAZIM PRAVO U TVOJE SELO I LOMIM TI TVOJE SHUGAVE NOGE.

a otkud on zna kakve ti imas noge???a??? :D
 
Dali si ti, TOMAX, "Njegova riba "?

:D :D :D :D :D

Izvini, nisam mogao da odolim.
:D :D :D

A mozda je on neka riba? Som, na primer, ili Smudj, ili Grgec :D :D :D
Pa mu smeta kad mu se neko drugi mesa u ikru.
To vec mogu da razumem.
Ne diraj mu ribu.

A kad zagrize .... :D :D :D :D :D
 
Uuuuuuu...Kakav pacenik :lol:
Ne mogu da verujem...Jadna njegova cura...
Ta kad izadje u grad sa njim verovatno dobije kutiju shibica,pa ih broji,da on sluchajno ne pomisli da ona gleda nekog tipa...
Bruka...Mis'im...Uzas :lol:
 
vecavestica:
TOMAX:
Od: makiman Za: TOMAX Poslato: Čet, 14. april 2005 3:24
Naslov: SELJACINO Citirajte privatnu poruku
DA TE JOSH JEDNOM CHUJEM DA SI PROGOVORIO NA KRSTARICI SA MOJOM RIBOM ALI DA SI JE SPOMENUO,RAZBICU TE KAO PICHKU.PEDERCHINO JEDNA.MARS SA FORUMA,CRKNI GOVEDO POKVARENO.
AKO JOSH SAMO JEDNOM VIDIM TVOJU PORUKU DA KRSTARICI DOLAZIM PRAVO U TVOJE SELO I LOMIM TI TVOJE SHUGAVE NOGE.

a otkud on zna kakve ti imas noge???a??? :D

valjda je tomax njegova riba :D
 

Back
Top